Главная  |  Форум  |  Статьи  |  Блоги  |  Галереи  |  Консультации по ГВ  |  Расписание занятий
по-русски   latviski
суббота, 27 августа

Фотоконкурс

Фотозал

Занятия и экскурсии


Фотозал

Фотозал

Креатив Лавка

Купи-продай
Mācies 1 nedēļu bez maksas valodu skolā IH Riga-Satva!

Vēlaties, lai jūsu bērns varētu brīvi sazināties angliski vai kādā citā Eiropas valodā? Nepieciešams uzlabot krievu vai latviešu valodas zināšanas? Mēs noteikti zinām, kā jums palīdzēt, un 100 % garantējam lielisku rezultātu! Valodu skolā darbojas elastīga mūsu studentu bonusu un atlaižu, veicināšanas un atbalsta sistēma.

Britu kvalitāte mācību procesam

IH Riga-Satva ir starptautskās International House World Organisation (IHWO) asociācijas biedrs ar galveno mītnes vietu Londonā un piedāvā tikpat augstu izglītības līmeni kā Lielbritānijas un Amerikas skolās! Veiksmīgo darba gadu laikā esam izveidojuši profesionālu pasniedzēju kolektīvu no dažādām valstīm. Visu mūsu programmu pamatā ir efektīvā komunikatīvā valodu mācīšanas metode.

Skola piedāvā programmas jebkuram vecumam – bērniem no trīs gadu vecuma un pieaugušajiem. Mūsu studenti veiksmīgi kārto starptautiskos eksāmenus, iestājas ārvalstu augstskolās, bet galvenais – jau no pirmajām nodarbībām sāk runāt valodā, ko mācās! Mēs lepojamies ar to, ka 9 no 10 mūsu studentiem katru gadu turpina apgūt svešvalodu mūsu skolā un rekomendē mūs saviem draugiem.

Uzmanību! Akcija jauniem studentiem – nāc un MĀCIES VIENU NEDĒĻU BEZ MAKSAS! Piedāvājums ir spēkā līdz 30.09.2015.

VALODU KURSU PROGRAMMAS 2015

Bērniem no 3 līdz 9 gadiem

Mūsu iemīļotākā programma „English+” darbojas CLIL metodes ietvaros. Kas tā ir par metodi? Tas nozīmē, ka mazuļi apgūs angliski matemātikas, dabaszinību, literatūras, sociālo zinātņu pamatus, kā arī attīstīs motorikas iemaņas un dažādus domāšanas veidus (loģiskā, abstraktā utt.) Šāda metode jau daudzus gadus tiek izmantota starptautiskajās vidusskolās bērnu mācīšanai no dažādām valstīm. bērnu valodu kursiem 3-6 g.v.

Sīkāk par bērnu valodu kursiem 3-6 g.v.un 7-9 g.v. bērniem →

Bērniem no 10+

Jums nav nepieciešams braukt uz ārzemēm, lai sarunātos ar ārzemniekiem! IH Riga piedāvā studentiem unikālu iespēju regulāri, reizi nedēļā, papildus mācīties kopā ar pasniedzēju, kam angļu valoda ir dzimtā valoda! Kurss „Angļu sarunvaloda” neaizvieto mācību pamatprogrammu, bet kļūst par lielisku valodas praksi gan pamatkursa studentiem kā trešā papildu nodarbība nedēļā ar 50% atlaidi, gan arī tiem, kuriem nepieciešama valodas papildu prakse reizi nedēļā.

Sīkāk par valodu kursiem 10.-12. g.v. bērniem →

Pusaudžiem 13+

Mācību pamatprogramma dod iespēju pakāpties uz nākamo valodas zināšanu līmeni pēc Eiropas līmeņu sistēmas viena mācību gada laikā! Savukārt kluba nodarbības palīdzēs to izdarīt ar vēl lielāku pārliecību. Tā kā pagājušajā gadā nepietika vietu visiem mācīties gribētājiem, šajā mācību gadā mēs plānojam paplašināt klubu programmu, piedāvājot izvēlēties Sarunvalodas klubu, Debašu vai Kino klubu, Angļu valoda + mūzika, Slengs.
Interesanti, kuram klubam jūs dosiet priekšroku?

Sīkāk par svešvalodu kursiem pusaudžiem →

Izlaiduma klašu audzēkņiem 16+

Ir pienācis laiks padomāt par skolas eksāmena kārtošanu 9. un 12. klasē?
Speciālā IH Riga metodiķu izstrādātā sagatavošanās programma skolas eksāmenam pieredzējušāko pedagogu un profesionālu pasniedzēju, kam angļu valoda ir dzimtā valoda, vadībā palīdzēs tikt galā ar šiem nopietnajiem pārbaudījumiem!

IELTS

Tiem, kuri vēlas veiksmīgi sagatavoties IELTS eksāmena kārtošanai, esam izstrādājuši īpašu Moduļu kursu. Katrs modulis paredzēts konkrētai eksāmena daļai un sniedz pilnīgu priekšstatu par tā saturu un prasībām, plus piloteksāmens, kurš pilnībā atbilst reālajam eksāmena formātam gan laika, gan arī procedūras un satura ziņā. Jūs varat apgūt pilnu eksāmenam sagatavošanās kursu vai izvēlēties jums nepieciešamo moduli. Iepazīties ar eksāmena saturu un nokārtot piloteksāmena testu iespējams arī vienas dienas seminārā IELTS Preparation Day, kuru vada sertificēts eksaminators.

Paaugstiniet savu angļu valodas zināšanu līmeni līdz akadēmiskajam līmenim

Programma „Akadēmiskā angļu valoda” palīdzēs iegūt nepeiciešamās zināšanas un prasmes studijām ārvalstu augstskolās un darbam ārzemju kompānijās. Pilnveidojiet savu angļu valodas zināšanu līmeni! Apgūstiet pētniecības un plānošanas metodi!

Par valodu mācības programmām pieaugušajiem var uzzināt šeit.

Mūsu adreses

Rīgas centrā: A.Kalniņa 1a, Rīgā. Тālr. 67226641

Ķengarags, "Maksimas" privātskolas telpās, Bultu 10

Majoros: Jomas 28 lit.3, Jūrmalā. Tālr. 2 942 9945

Pieraksts centrālajā birojā www.ihriga.lv

04

Опубликовано: пятница, 4 сентября 2015
Количество просмотров: 2008

© Запрещено использование материалов, опубликованных на KKM.LV, на других интернет-порталах и в средствах массовой информации, а также распространять, переводить, копировать, репродуцировать или использовать материалы KKM.LV иным способом без письменного разрешения администрацииРига, Латвия
СБ, 27/08
вечер

ясно

/images/weather/n_0_10_0_0.jpg
17°..19°

Ветер З, 3-5 м/сек
Атм. давл. 762..764 мм рт.ст.
ВС, 28/08
ночь

ясно

/images/weather/n_0_10_0_0.jpg
13°..15°

Ветер ЮЗ, 2-4 м/сек
Атм. давл. 763..765 мм рт.ст.
ВС, 28/08
утро

ясно

/images/weather/d_0_10_0_0.jpg
15°..17°

Ветер ЮЗ, 0-2 м/сек
Атм. давл. 763..765 мм рт.ст.
ВС, 28/08
день

ясно

/images/weather/d_0_10_0_0.jpg
21°..23°

Ветер З, 0-2 м/сек
Атм. давл. 763..765 мм рт.ст.

Предоставлено Gismeteo.Ru

Сейчас на сайте: 548 гостей и 139 пользователей.
Если у Вас есть вопросы общего характера, деловые предложения или пожелания, напишите нам письмо
© ККМ Клуб 2006 — 2015