Главная  |  Форум  |  Статьи  |  Блоги  |  Галереи  |  Консультации по ГВ  |  Расписание занятий
по-русски   latviski
четверг, 18 апреля

Фотозал

Занятия и экскурсии



Фотозал

Фотозал

Креатив Лавка

Купи-продай

ПоискПоиск    ГруппыГруппы    ПрофильПрофиль



Начать новую тему Ответить на тему

ilze offline ilze Сообщение Вс Июл 06, 2008 12:46 Ответить с цитатой




Сообщения: 161
Откуда: Vecumnieki,Rēzekne

Es nesaprotu,mazais ir ar mani vienmēr,bet vienalga viņam gadās izkrist no gultas.uzmanu visulaiku,bet sanāk tik stulbas situācijas.Vienreiz ģērbjot.gribēju pasniegties pēc cepures un hops mazais ar sānu no gultas nokrita.Šorīt pamodies aizrāpoja līdz gultas malas un izvēlās no gultas.Vēl pie tam krītot atsitās pret savu gultiņu.Mazais it kā nebija miegains un nevēma.raudāt jau raudāja.es gribēju jautāt,vai jums tā ir gadījies,ka mazie izkrīt no gultas,vai es vienīgā tāda neprotu bērnu nosargāt.Un,kādos gadījumos vest uz slimnīcu.šorīt biju šokā,nu cik var tas bērns to galvu dauzīt.Domāju vest uz usg galviņai.Vai tas ir vajadzīgs?

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail

oksano4ka offline oksano4ka Сообщение Вс Июл 06, 2008 13:04 Ответить с цитатой




Сообщения: 893
Откуда: Daugavpils

Nu, galvenais neuztraucieties un uzmanīgi sekojiet mazuļa uzvedības maiņai. (Bet ja nav ne miegains un arī nevēma, tad jau droši vien nekas slikts nav)
Pareizāk laikam būtu jautāt vai kādam ir bijis tā, ka bērns nav kritis no gultas. Bet ja gribat viņu nosargāt, varat ap gultu nolikt spilvēnus, segas, utt. Bet tas tak ir tikai sākums, negribas biedēt, bet bērniņam mācoties piecelties, staigāt viņi krīt šausmīgi daudz līdz kamēr neiemācās krist tā, lai mazāk sasisties.
Tāpēc vienkārši vērojiet viņu un pēc iespējas lieciet spēlēties uz gŗīdas Улыбка


_________________

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Skype

ilze offline ilze Сообщение Вс Июл 06, 2008 13:11 Ответить с цитатой




Сообщения: 161
Откуда: Vecumnieki,Rēzekne

Es par to miegainību ar gribēju jautāt.Mazais nokrita,kādas 5min paraudāja,vēlāk spēlējās.Un pēc divdesmit min aizmiga.Miegainība pēc traumas,kā tas ir?

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail

oksano4ka offline oksano4ka Сообщение Вс Июл 06, 2008 16:34 Ответить с цитатой




Сообщения: 893
Откуда: Daugavpils

Es to saprotu, ka guļ daudz vairāk un biežāk kā parasti. Un ar 5 minūšu raudāšanu tad diez vai iztiktu. Jūsu gadījuma drizāk aizmiga pēc pārdzīvota stresa


_________________

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Skype

Valeria offline Valeria Сообщение Вс Июл 06, 2008 17:40 Ответить с цитатой




Сообщения: 2100
Откуда: Марупе, Вецозоли

No savas pieredzes - mēs vienkarši noņemam gultas kajiņas, tagad ir zemāk krist. Ja tas ir iespējams Jūsu situācijā, tad tas ir labs variants, lai nelaime neatkartotos Улыбка


_________________
Live Simply, Read a lot, Dress Well.

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

Kovrizhka offline Kovrizhka Сообщение Вс Июл 06, 2008 21:11 Ответить с цитатой




Сообщения: 86
Откуда: Riga, Imanta

Manuprāt būtu labi uztaisīt USG. Man bērns nokrita no automobīļa sēdeklīša, es uzreiz griezos slimnīcā, pēc izmeklēšanas bija diagnoze - kreisā paura kaula lūzums ar vieglu galvas satricinājumu. Taisīja arī televīzotu, lai noskaidrotu, vai nav bojātas smadzenes. Labāk pārbaudīties, pie tam, ja tas Jums notiek bieži. Ārsts slimnīcā teica, ka 99% krišanas gadījumos bērniem ir lūzumi jeb plīsumi (tas ārstiem ir viens un tas pats).
Laimīgi Jums.

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

Julconok offline Julconok Сообщение Вс Июл 06, 2008 22:29 Ответить с цитатой




Сообщения: 6735
Откуда: Кенгарагс

Kovrizhka :
Manuprāt būtu labi uztaisīt USG. Man bērns nokrita no automobīļa sēdeklīša, es uzreiz griezos slimnīcā, pēc izmeklēšanas bija diagnoze - kreisā paura kaula lūzums ar vieglu galvas satricinājumu. Taisīja arī televīzotu, lai noskaidrotu, vai nav bojātas smadzenes. Labāk pārbaudīties, pie tam, ja tas Jums notiek bieži. Ārsts slimnīcā teica, ka 99% krišanas gadījumos bērniem ir lūzumi jeb plīsumi (tas ārstiem ir viens un tas pats).Laimīgi Jums.


Varbūt tomēr 99% procenti no tiem, kas griežas pie arstiem? Закатил глаза Manuprāt VISI bērni kaut vienu reizi nokrita no gultas, krēsla un tml. līdz gada vecumam, un nabaga galva arī ir cietusi. Подмигиваю Tas vēl nenozime nopietnu traumu. Jāskatas pēc bērna uzvedības. Подмигиваю


_________________

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

Kovrizhka offline Kovrizhka Сообщение Вс Июл 06, 2008 22:48 Ответить с цитатой




Сообщения: 86
Откуда: Riga, Imanta

Ja tā ir viena reize, tad varētu būt, ka nav jāuztraucās, bet ja tas notiek vairākas reizes? Nav svarīgākais tas, ko teica ārsts, svarīga ir bērniņa veselība. Krišanas sekas var arī neizpausties bērna uzvedībā! Arī māmiņa var neatpazīt kaut kādas neparastas lietas tajā. Kā arī sekas var izpausties arī vēlākajā vecumā, kas ir ļoti svarīgi un nav labi! Un ir vērtīgi tās sekas novērst šajā vecuma, kad tas ir ivieglāk, jo viss ir attīstības sākumā!

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

Kovrizhka offline Kovrizhka Сообщение Вс Июл 06, 2008 22:50 Ответить с цитатой




Сообщения: 86
Откуда: Riga, Imanta

Kad mums notika šī nelaime, mazā arī nevēma un nebija miegainā. Ir vēl svarīgi, vai bērns raudāja uzreiz pēc krišanas vai kādu laiku pēc!

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

Julconok offline Julconok Сообщение Вс Июл 06, 2008 22:53 Ответить с цитатой




Сообщения: 6735
Откуда: Кенгарагс

Kovrizhka :
Kad mums notika šī nelaime, mazā arī nevēma un nebija miegainā. Ir vēl svarīgi, vai bērns raudāja uzreiz pēc krišanas vai kādu laiku pēc!


Labi. Un ko izdarīja arsti? Vai tikai konstatēja?[/i]


_________________

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

ilze offline ilze Сообщение Пн Июл 07, 2008 13:04 Ответить с цитатой




Сообщения: 161
Откуда: Vecumnieki,Rēzekne

kovrizhka

Kurā slimnīcā bijāt?zvanīju uz Vienības Gatvi traumpunktu.Viņi eica ka taisot tikai rentgenu???Bet labāk manpāt būtu usg???

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail

Kovrizhka offline Kovrizhka Сообщение Пн Июл 07, 2008 14:01 Ответить с цитатой




Сообщения: 86
Откуда: Riga, Imanta

Pirmkārt uztaisīja rentgēnu, tur parādījās tās plīsums. Tolaik mēs bijām citā pilsētā, mums teica, ka ie jābrauc uz Rīgas bērnu slimnīcu, Vienības gatvē. Tur ārsti apskatīja bērnu, rentgēna fotogrāfijas, teica, ka taisīs televīzoru. Nākamajā diena to mums taisīja, bet to taisa ar vispārējo narkozi, jo bērnam nedrīkst kustēties. Smadzenes nebija bojātas, bet mēs palikām slimnīcā vēl uz nedēļu. Deva dažādus medikamentus, piem., Nootropīlu. To es devu meitiņai vēl mēnesi pēc slimnīcas. Mēs bijā 5. nodaļā.
Domāju, ka Jūs varat griezties pie ģimenes ārsta, viņš izrakstīs Jums norīkojumu uz slimnīcu, droši vien.

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

ilze offline ilze Сообщение Вт Июл 08, 2008 13:12 Ответить с цитатой




Сообщения: 161
Откуда: Vecumnieki,Rēzekne

Vakar bijām VG.Uztaisīja rentgenu.Paldies dievam viss ir labi ar galviņu.Bet man ir sekojoš jautājums:"Vai tas rentgens nav kaitīgs tik mazam bērnam?" Kā tas varētu ietekmēt?Zinu,itkā stulbi pēc izdarītā vēl prasīt.Bet aizmirsu ārstam uzprasīt.Varbut vrētu iztikt bez ta.

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail

Julconok offline Julconok Сообщение Вт Июл 08, 2008 13:28 Ответить с цитатой




Сообщения: 6735
Откуда: Кенгарагс

ilze :
Vakar bijām VG.Uztaisīja rentgenu.Paldies dievam viss ir labi ar galviņu.Bet man ir sekojoš jautājums:"Vai tas rentgens nav kaitīgs tik mazam bērnam?" Kā tas varētu ietekmēt?Zinu,itkā stulbi pēc izdarītā vēl prasīt.Bet aizmirsu ārstam uzprasīt.Varbut vrētu iztikt bez ta.


Labi, ka viss ir labi. Улыбка
Rentgens, protams, nav ipaši draudzīga bērnam procedura Не уверен , bet kas izdarīts, tas izdarīts. Bet ja situacija atkartosies (nu krīt bērni, ta ir), tad otro reizi padomājiet, vai tas ir tā vērts taisīt tik bieži rentgenu, ja nav īpašu redzamu simptomu. Jo visbiežak ta ir, ka "Бог ребенку соломку подстелил". Подмигиваю


_________________

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

Kovrizhka offline Kovrizhka Сообщение Вт Июл 08, 2008 16:13 Ответить с цитатой




Сообщения: 86
Откуда: Riga, Imanta

ilze :
Vakar bijām VG.Uztaisīja rentgenu.Paldies dievam viss ir labi ar galviņu.Bet man ir sekojoš jautājums:"Vai tas rentgens nav kaitīgs tik mazam bērnam?" Kā tas varētu ietekmēt?Zinu,itkā stulbi pēc izdarītā vēl prasīt.Bet aizmirsu ārstam uzprasīt.Varbut vrētu iztikt bez ta.



Protams, ka rentgēns ir ne visai labi, bet es uzskatu, ka tās nav kaitīgāks par smadzeņu bojājumiem. Ņemot vērā manu izglītību, varu apgalvot, bojājumi var rasties no jeb kā un tas ir nopietni, kā arī sekas ir nopietnākās par rentgēna kaitīgumu.

No otras puses ir jāklausa savu mātes sirdi, kura diezgan reti pieļauj kļudas, bet nedrīkst arī aizmirst par svarīgām lietām.

Veiksmi.

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

mali6e4ka offline mali6e4ka Сообщение Вс Июл 27, 2008 23:46 Ответить с цитатой




Сообщения: 246
Откуда: Рига, Пурвциемс

manējai ar gadījās nokrist no gultas,pēc pāris reizes,ap gultu man bija noliktas segas un spilveni.Kad iemācījās staigāt,sākās tādas krišanas,ka man mati gaisā stāvēja Очень смешно . Tagad jau mazāk,gandrīz nekrīt,vai krīt pareizi. Подмигивать


_________________
Двое деток - Перожка и Кексик

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение


Начать новую тему Ответить на тему
 


 
Предыдущая тема ::  Следующая тема
Показать сообщения:   


Рига, Латвия
ЧТ, 18/04
день

ясно

/images/weather/d_0_10_0_0.jpg
7°..9°

Ветер СЗ, 2-4 м/сек
Атм. давл. 757..759 мм рт.ст.
ЧТ, 18/04
вечер

облачно

/images/weather/n_2_10_0_0.jpg
6°..8°

Ветер С, 1-3 м/сек
Атм. давл. 757..759 мм рт.ст.
ПТ, 19/04
ночь

облачно

/images/weather/n_2_10_0_0.jpg
3°..5°

Ветер С, 2-4 м/сек
Атм. давл. 755..757 мм рт.ст.
ПТ, 19/04
утро

ясно

/images/weather/d_0_10_0_0.jpg
2°..4°

Ветер С, 2-4 м/сек
Атм. давл. 754..756 мм рт.ст.

Предоставлено Gismeteo.Ru

Сейчас на сайте: 1 гостей и 1 пользователей.
Если у Вас есть вопросы общего характера, деловые предложения или пожелания, напишите нам письмо
© ККМ Клуб 2006 — 2022