Главная  |  Форум  |  Статьи  |  Блоги  |  Галереи  |  Консультации по ГВ  |  Расписание занятий
по-русски   latviski
пятница, 19 апреля

Фотозал

Занятия и экскурсии



Фотозал

Фотозал

Креатив Лавка

Купи-продай

ПоискПоиск    ГруппыГруппы    ПрофильПрофиль



Начать новую тему Ответить на тему

DA offline DA Сообщение Пн Июн 22, 2009 19:13 Ответить с цитатой




Сообщения: 15

mazais vienmēr bijis ļoti patstāvīgs un dzīvespriecīgs, līdz kaut kādu nedēļu, vai divas atpakaļ sāka kļūt ļoti histērisks un pieprasīt uzmanību, pupojas neparasti daudz, piebaroju ar pedagoģisko piebarošanu, krīt histērijā, kad eju uz virtuvi (tur viņš man netiek līdzi, jo aiztaisu sētiņu ciet) - varbūt tas daļēji pie vainas, bet ir sācis raudot mosties, spēlēties vairs bez manis neprot.
varbūt zobi nāk (2 jau iznākuši) varbūt saulgrieži ar savām enerģījām, varbūt kaut kas viņu pārbiedējis, varbūt tas, ka tagad stutējas kājās un tas ir jauns horizonts.
tante Soņa, sauksim viņu tā, visu laiku apgalvo, ka tas esot manas jaunās modīgās audzināšanas dēļ - pie pupa lieku pie katras trauksmes un neievēroju nekādus ēdināšanas laikus, saka, ka es viņu izlaižot. sāku domāt varbūt esmu izgāzusies ar savu "dabai tuvo" audzinašanas metodi.

es strādāju no mājām un man ir nepieciešamas vismaz 6h dienā (kas līdz šim bija pieejamas jo mazais spēlējās pats savā nodabā omulīgi) darbam. Ar to es negribu teikt, ka man vienalga, kas notiek ar mazo, bet gan, ka krītu panikā, jo negribu viņam nodarīt pāri, bet ja tā turpināsies man nāksies pamest darbu.

Lūdzu izsakiet savas domas kas varētu būt pie vainas un ko darīt tālāk.

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора Skype

blueyed offline blueyed Сообщение Пн Июн 22, 2009 19:51 Ответить с цитатой




Сообщения: 2804
Откуда: Иманта

Ļoti iespējams ka tā ir kāda kārtējā attīstības krīze, vai arī zobi. Manisprāt, bērns pieprasa Jūsu uzmanību, viņam ir vajadzīga mamma - tad kad viņam vajag, nevis tad, kad mamma var. Protams viņš grib tikt Jums līdzi visur, viņam tak jāiepazīst pasaule. vai ir iespējams, ka jūs virtuvē atrodat viņam kādu nodarbi, kamēr gatavojat ēst? Piemēram likt kārbā mammas krelles, plunčāt plastmasas glāzīti bļodā. Tā saucamā tante Soņa ir tante Soņa, Jūs esat sava bērna māte un tikai Jūs zināt un jūtat kas ir vajadzīgs un ir pareizs Jūsu bērnam. Ja tagad krasi mainīsiet savu attieksmi audzināšanā, izveidosiet režīmu utt. nav teikts ka bērns paliks mierīgs un smaidīgs. Подмигиваю

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Skype

DA offline DA Сообщение Пн Июн 22, 2009 20:00 Ответить с цитатой




Сообщения: 15

jā, paldies, tiešām ļoti izskatās pēc krīzes, 99% apraksta atbilst precīzi 26 nedēļas krīzei Улыбка tas mani nomierina, jo visgrūtāk jau ir tad kad tu neizproti kas viņam par vainu Улыбка mainīt režīmu es nespētu tāpat jo man liekas drastisks padomju laika audzināšanas stils ļaut lai izbļaujas.
ņemšu viņu līdzi uz virtuvi un tiksim pāri šim mulsinošajam laikam, tagad, kad saprotu kas par vainu, paldies!!

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора Skype

Lotus offline Lotus Сообщение Пн Июн 22, 2009 20:07 Ответить с цитатой




Сообщения: 661
Откуда: Юрмала

var buut peec iespeejas vairaak beernu nsaat uz rocnjaam tagad, var but slingaa, lai vinjsh mamu dabuu tik cik vinjam vajag - arii virtuvee, lai vinam juutama mammas tuviiba... tad paliks mierigaaks?
no tantes Sonjas jaaatvadaas Закатываю глаза

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

DA offline DA Сообщение Пн Июн 22, 2009 20:10 Ответить с цитатой




Сообщения: 15

paldies tā arī darīšu Улыбка tas arī bija vajadzīgs, atbalsts, ka daru pareizi un neesmu vienīgā, kas šādi domā Улыбка esmu pateicīga! Улыбка

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора Skype


Начать новую тему Ответить на тему
 


 
Предыдущая тема ::  Следующая тема
Показать сообщения:   


Рига, Латвия
ПТ, 19/04
ночь

облачно

/images/weather/n_2_10_0_0.jpg
3°..5°

Ветер С, 2-4 м/сек
Атм. давл. 754..756 мм рт.ст.
ПТ, 19/04
утро

ясно

/images/weather/d_0_10_0_0.jpg
2°..4°

Ветер С, 2-4 м/сек
Атм. давл. 753..755 мм рт.ст.
ПТ, 19/04
день

малооблачно

/images/weather/d_1_10_0_0.jpg
3°..5°

Ветер СЗ, 3-5 м/сек
Атм. давл. 752..754 мм рт.ст.
ПТ, 19/04
вечер

ясно

/images/weather/n_0_10_0_0.jpg
1°..3°

Ветер СЗ, 1-3 м/сек
Атм. давл. 752..754 мм рт.ст.

Предоставлено Gismeteo.Ru

Сейчас на сайте: 1 гостей и 1 пользователей.
Если у Вас есть вопросы общего характера, деловые предложения или пожелания, напишите нам письмо
© ККМ Клуб 2006 — 2022