Главная  |  Форум  |  Статьи  |  Блоги  |  Галереи  |  Консультации по ГВ  |  Расписание занятий
по-русски   latviski
четверг, 28 марта

Фотозал

Занятия и экскурсии



Фотозал

Фотозал

Креатив Лавка

Купи-продай

ПоискПоиск    ГруппыГруппы    ПрофильПрофиль



Начать новую тему Ответить на тему
страницы
1 2
предыдущая  |  следующая

juljkin offline juljkin Сообщение Вт Сен 01, 2009 22:48 Ответить с цитатой




Сообщения: 782

Mums ari bija tada pati situacija-ratus vareju nemaz nepirkt un draudzenes tik stastija cik nepareizi audzinu delu, nesajot slinga Очень смешно lidz kadiem 3 menesiem mazais guleja vai nu slinga vai nu man klepi. pirmos menesus dzivojam pie mammas, jo majas vienkarsi neko nevareju paspet Очень смешно sedeju uz divana, mazais guleja klepi un lasiju KKM Очень смешно Внимание! tagad mums gads un cetri, reizem pa dienu pagulam kopa, tad mazais gul ilgak, reizem tikai nolieku gulet, starp citu kruti varam zist pat lidz stundai Хихи bet godigi, to laiku, kad mazais guleja slinga un es gaju staigat gar juru vai uz mezu, atceros ar siltumu un milumu sirdi, jo tagad sezam mammai opa tikai kad piekustam, ta ka baudiet so skaisto laiku Цветок



Последний раз редактировалось: juljkin (Вт Сен 01, 2009 23:19), всего редактировалось 1 раз

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

DiankaM offline DiankaM Консультант по грудному вскармливанию
Консультант по грудному вскармливанию Сообщение Вт Сен 01, 2009 22:51 Ответить с цитатой



Модератор
Сообщения: 9952
Откуда: Riga, Imanta

Par to refleksu. Ja bērns sāk ar rociņam tvert gaisu kad viņu tikai noliek kaut-kur, tas ir normāli, mēs savai ārstei par to jautājām. Man ar likās, ka tas ir pastiprināti, pie tam bērnnam pirmaj a mēnesī trīcēja zodinš, actiņas kaut-kā dīvaini kustējās. Mani nomierināja ka tas ir normāli, un ar laiku pāries. Un tiešām viss pārgāja, bez tinktūrām Подмигиваю

Mierīgāk gulēt palīdz autiņš, var ietīt un rociņas bērnam netraucēs.
Te ir variants ar parasto autiņu, K.Hēla rāda kā tīt mazuli autiņā
http://lv.kkm.lv/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=276

Vai nu izmanto speciālo autiņu, ar lipekļiem, tas ir diezgan viegls lietošanā
http://www.lakats.lv/katalog/pelenki-swaddleme_lv.html
http://www.lakats.lv/katalog/pel-nki-woombie_lv.html

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Skype

magone offline magone Сообщение Вт Сен 01, 2009 23:17 Ответить с цитатой




Сообщения: 19
Откуда: Rīga

DiankaM :
Par to refleksu. Ja bērns sāk ar rociņam tvert gaisu kad viņu tikai noliek kaut-kur, tas ir normāli, mēs savai ārstei par to jautājām. Man ar likās, ka tas ir pastiprināti, pie tam bērnnam pirmaj a mēnesī trīcēja zodinš, actiņas kaut-kā dīvaini kustējās. Mani nomierināja ka tas ir normāli, un ar laiku pāries. Un tiešām viss pārgāja, bez tinktūrām Подмигиваю


Kā jau rakstīju. Neķer gaisu tad, kad noliek. Ķer arī miera stāvoklī. Piemēram, viņš kaut ko jautri gugina, pēkšņi satrūkstas un sāk raudāt. Vai arī, veidoju ar dēlu dialogu, un iesmejos vai pasaku kaut ko skaļāk, viņš atkal satrūkstas. Nu tā mums iet.
Par tīšanu autiņā jau biju skatījusies, bet mēģinājusi gan neesmu. Varbūt būs jāizmanto šī pieeja.
juljkin mhm, es arī cenšos paturēt prātā, ka šis laiks, kad tik cieši esmu ar savu bērnu kopā, ir īss un vēlāk tā vairs nebūs Улыбка


_________________

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

magone offline magone Сообщение Вт Сен 01, 2009 23:20 Ответить с цитатой




Сообщения: 19
Откуда: Rīga

DiankaM
Paskatījos arī jau gatavos autiņus. Vai ir arī kāda pieredze, kurš no tiem ir labāks un ērtāks mazajam? Un vēl padomāju, vai nav par vēlu tagad sākt viņu tādā tīt, jo reizēs, kad esmu mēģinājusi sedziņā ietīt, rokas dikti grib pa gaisu skriet Улыбка


_________________

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

juljkin offline juljkin Сообщение Вт Сен 01, 2009 23:30 Ответить с цитатой




Сообщения: 782

Par to refleksu, mums ari bija un pargaja, tik neatceros kada vecuma. zinu ka tas ir gruts laiks un tobrid bija dazadas domas un asaras, nebija viegli un ipasi negriejas smaidit. dzive krasni atskiras no ta, kadu es sev biju iedomajusies. bet palidzeja tiesi tas garas pastaigas kad mazais cuceja slinga, jo vins taja ir ka autina, es vel pietureju ar roku, jo man ta gribejas. veiksmi Jums Цветок

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

blueyed offline blueyed Сообщение Ср Сен 02, 2009 08:16 Ответить с цитатой




Сообщения: 2804
Откуда: Иманта

magone :
DiankaM
Paskatījos arī jau gatavos autiņus. Vai ir arī kāda pieredze, kurš no tiem ir labāks un ērtāks mazajam? Un vēl padomāju, vai nav par vēlu tagad sākt viņu tādā tīt, jo reizēs, kad esmu mēģinājusi sedziņā ietīt, rokas dikti grib pa gaisu skriet Улыбка


Noteikti nav pa vēlu, es savu meitiņu sāku, šad tad tīt no 4-5 mēn. vecuma. Bija periods, ka nu galīgi nevarēja aizmigt no tās roku-kāju vicināšanas.
Bet kopumā, mana meitiņa ap jūsu vecumu un līdz kādiem 4 mēn. gulēja uz rokām vai klēpī. Dažreiz verēju atstāt pakaviņā. Samierinājos ar to un pieņēmu, ka bērns guļ tikai uz manām rokām. Улыбка

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Skype

jenny offline jenny Сообщение Сб Сен 05, 2009 21:59 Ответить с цитатой




Сообщения: 1189
Откуда: Riga, Imanta

magone, mums arīar gulēšānu pa dienu ir ta pat, vai nu rociņās vai ja aizeiju tad uzreiz mostās, vai arī ja baroju guļus krūts atlaiž uz dažām minūtēm un tad atkal paņem, nebiju pārliecināta vai tas ir normāli un vai viņš pats guļ kad zīš, bet izskatās ka tas ir pilnīgi normāli, pat bērnu ārsts Bulduru slimnīcā teica, ka bērns var ļoti īsu laiku gulēt un tas ir ok, tas stabilizejāš ap 5 mēnešiem. Par darbiem mājās pirmo mēnesi vīrs visu darīja jo bija atvaļinājumā, pēc tam sāka strādat citā pilsētā un atbrauc tikai pa brīvdienām, ta kā mēs visu laiku esam divatā un neteiktu ka bērns ir ļoti mierīgs, darbus tomēr cenšos padarīt ka mazais nomodā un var mazliet pats patusēt un arī ir savas prioritātes.

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Skype


Начать новую тему Ответить на тему
 
страницы
1 2
предыдущая  |  следующая


 
Предыдущая тема ::  Следующая тема
Показать сообщения:   


Рига, Латвия
ЧТ, 28/03
ночь

ясно

/images/weather/n_0_10_0_0.jpg
6°..8°

Ветер ЮВ, 3-5 м/сек
Атм. давл. 751..753 мм рт.ст.
ЧТ, 28/03
утро

ясно

/images/weather/d_0_10_0_0.jpg
5°..7°

Ветер ЮВ, 4-6 м/сек
Атм. давл. 749..751 мм рт.ст.
ЧТ, 28/03
день

ясно

/images/weather/d_0_10_0_0.jpg
13°..15°

Ветер ЮВ, 5-7 м/сек
Атм. давл. 747..749 мм рт.ст.
ЧТ, 28/03
вечер

малооблачно

/images/weather/n_1_10_0_0.jpg
11°..13°

Ветер ЮВ, 3-5 м/сек
Атм. давл. 746..748 мм рт.ст.

Предоставлено Gismeteo.Ru

Сейчас на сайте: 1 гостей и 0 пользователей.
Если у Вас есть вопросы общего характера, деловые предложения или пожелания, напишите нам письмо
© ККМ Клуб 2006 — 2022