Главная  |  Форум  |  Статьи  |  Блоги  |  Галереи  |  Консультации по ГВ  |  Расписание занятий
по-русски   latviski
воскресенье, 28 апреля

Фотозал

Занятия и экскурсии



Фотозал

Фотозал

Креатив Лавка

Купи-продай

ПоискПоиск    ГруппыГруппы    ПрофильПрофиль



Начать новую тему Ответить на тему

fouryou offline fouryou Сообщение Пн Мар 01, 2010 11:47 Ответить с цитатой




Сообщения: 3

veletos uzzinat ar ko jusu 2gadnieki spelejas un ko dara pa dienu? mana 2gadniece lasa gramatas, es lasu vinai prieksa, piramidu liek, formiites bumba liek, ar masinu brauc... lellu ratus vizina....
briiziem liekas ka viani nav ko pa dienu dariit...

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail

Lii offline Lii Сообщение Вт Мар 02, 2010 17:01 Ответить с цитатой




Сообщения: 412
Откуда: Inčukalns

2 gados bērnam lielu daļa rotaļu laika vēl svarīgi pavadīt kopā ar mammu.

Mana meita (1g9m) visādi spēlējas ar bumbām - met man/tētim, met lejā pa kāpnēm, krāmē podiņā un nēsā pa māju, spārda bumbu utt.. Lasam grāmatas, dažkārt kādu laiku "lasa" pati. Spēlējas "mājiņā" (zem galda, zem drēbju žāvētāja, skapī, rotaļu teltī). Mīļo rotaļlietas un citādi iesaista savā ikdienas dzīvē - baro, sēdina uz poda, nes mazgāties. Pārkrāmē savā kumodē drēbes atvilknēs. Šodien izmēģināju viņai ar rotaļlietām leļļu teātri parādīt, ļoti patika. Dažkārt vienkārši padauzamies pa māju Улыбка
Cik iespējams iesaistu savos ikdienas darbos - savākt veļu mazgāšanai, izkārt izmazgāto veļu, salasīt no maisa kartupeļus spainītī, no spainīša salikt izlietnē, nes man skaliņus un malku, kad krāsns jākurina.

Būtībā daram viskautko un neko Смешно Nekā ĪPAŠI es viņu nenodarbinu un neizklaidēju. Kad galīgi garlaicīgi un man neko negribas darīt - "sīsa" (krūts) vai kāda jauka multene.


_________________

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Посетить сайт автора Skype


Начать новую тему Ответить на тему
 


 
Предыдущая тема ::  Следующая тема
Показать сообщения:   


Рига, Латвия
ВС, 28/04
ночь

ясно

/images/weather/n_0_10_0_0.jpg
7°..9°

Ветер ЮВ, 1-3 м/сек
Атм. давл. 765..767 мм рт.ст.
ВС, 28/04
утро

ясно

/images/weather/d_0_10_0_0.jpg
10°..12°

Ветер ЮВ, 2-4 м/сек
Атм. давл. 766..768 мм рт.ст.
ВС, 28/04
день

ясно

/images/weather/d_0_10_0_0.jpg
19°..21°

Ветер Ю, 2-4 м/сек
Атм. давл. 767..769 мм рт.ст.
ВС, 28/04
вечер

ясно

/images/weather/n_0_10_0_0.jpg
15°..17°

Ветер В, 0-2 м/сек
Атм. давл. 767..769 мм рт.ст.

Предоставлено Gismeteo.Ru

Сейчас на сайте: 1 гостей и 2 пользователей.
Если у Вас есть вопросы общего характера, деловые предложения или пожелания, напишите нам письмо
© ККМ Клуб 2006 — 2022