Главная  |  Форум  |  Статьи  |  Блоги  |  Галереи  |  Консультации по ГВ  |  Расписание занятий
по-русски   latviski
пятница, 03 Мая

Фотозал

Занятия и экскурсии



Фотозал

Фотозал

Креатив Лавка

Купи-продай

ПоискПоиск    ГруппыГруппы    ПрофильПрофиль



Начать новую тему Ответить на тему

LadyOfDark offline LadyOfDark Сообщение Ср Янв 11, 2012 16:06 Ответить с цитатой




Сообщения: 10

Izlasīju cītīgi visu par šo piebarojumu.
No kadiem 4 mēnešiem bērnu jau sāku iepazīstinat ar ļoti mazām mikrodevām dažāda ēdiena. Sāku tāpēc ka izlīda 2 zobiņi un tas bija kā pamudinājums. Tagad kad mums jau 6,5 mēneši un ir doma likt priekšā vairāk ēdiena un lai bērns pats izvēlas ko grib ēst. Jo vienu dienu ēdu kruasānu un bērns skatās uz mani un čāpstina muti. Es iedevu gabaliņu bērnam, un bērns tā smaidija un tā ēda ka prieks skatīties.
Nu tad par pašu tēmu:
Vai es pareizi saprotu ka gabaliņi nevar būt lielai kā zirņa lieluma un vai tā var būt jebkāda pārtika ko paši ēdam? un vai pēc 2 mēnešiem es varu jau bernam dot lielākas porcijas tik cik viņam gribas?
Paralēli bērns ēd tik mani (mammas pienu Улыбка Tagad kad lien nākamie zobi tad jau ēd reizi stundā, bet tā pārsvarā reizi 2-3 stundā.

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

Elizabet offline Elizabet Консультант по грудному вскармливанию
Консультант по грудному вскармливанию Сообщение Ср Янв 11, 2012 16:41 Ответить с цитатой




Сообщения: 3804
Откуда: Лудза, Латаия

Noteikti var dot lies gabalos augļus un dārzeņus- lai pati turētu rokā, macās nokost gabaliņus. Ieteikto sākt kaut-ko cietu piem. burkānu lai nenokostu lielu gabalu un neaizrītos.


_________________

Стаж ГВ 4 года 1 месяц и 15 дней

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Skype

Lii offline Lii Сообщение Ср Янв 11, 2012 16:53 Ответить с цитатой




Сообщения: 412
Откуда: Inčukalns

Produktus, ko bērns jau kādu laiku ir iepazinis un izrāda vēlmi ēst vairāk, droši var dot vairāk. Bet tikai tik, cik vēlas bērns, neforsējot Улыбка
Mīkstus dārzeņus var mēģināt lielākos gabaliņos dot, īpaši, kad jau spēj saviem spēkiem satvert. Tāpat, kā jau Elizabet minēja, cietus augļus, dārzeņus, barankas var dot, lai skrubina un čāpstina. Tos parasti ēdienreizes beigās, kad interese pamatēdienu pie galda ēst zudusi, bet tā kā kaut ko vēl gribas, tad var palaist savā klātbūtnē uz grīdas ar tādu graužamgardumu.


_________________

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Посетить сайт автора Skype

LadyOfDark offline LadyOfDark Сообщение Ср Янв 11, 2012 17:48 Ответить с цитатой




Сообщения: 10

paldies Jums Да-да .
Pie vakariņu galda izmēģināsim.
Man jautājums par burkānu, vai to dot var arī svaigu?

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

Lii offline Lii Сообщение Ср Янв 11, 2012 18:18 Ответить с цитатой




Сообщения: 412
Откуда: Inčukalns

LadyOfDark :

Man jautājums par burkānu, vai to dot var arī svaigu?

Var, bet bērnam var sanākt vilšanās, būs grūti ko noskrubināt, dikti cieti taču svaigi burkāni. + Jēga barības vielu ziņā nebūs, ārā visticamāk iznāks nemainītā stāvoklī.


_________________

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Посетить сайт автора Skype

LadyOfDark offline LadyOfDark Сообщение Чт Янв 12, 2012 20:31 Ответить с цитатой




Сообщения: 10

Šodien iedevu vārītu burkanu, bērns nokoda pa lielu gabalu un aizrijās. Kad devu zirņa lieluma gabaliņus viss kārtībā, bērns ēd kāru muti.

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

Rīgas_meitene offline Rīgas_meitene Сообщение Чт Янв 12, 2012 20:49 Ответить с цитатой




Сообщения: 2017
Откуда: Рига, Плявниеки

LadyOfDark :
Šodien iedevu vārītu burkanu, bērns nokoda pa lielu gabalu un aizrijās. Kad devu zirņa lieluma gabaliņus viss kārtībā, bērns ēd kāru muti.



iedodiet labāk svaigu burkānu, vārītu tikai mazām devām. Улыбка


_________________
Мария 20.06.2006.
Агата 15.01.2011.

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

LadyOfDark offline LadyOfDark Сообщение Чт Янв 12, 2012 20:54 Ответить с цитатой




Сообщения: 10

taa arii turpmaak dariishu. No kljuudaam maacos Улыбка

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение


Начать новую тему Ответить на тему
 


 
Предыдущая тема ::  Следующая тема
Показать сообщения:   


Рига, Латвия
ПТ, 03/05
ночь

ясно

/images/weather/n_0_10_0_0.jpg
9°..11°

Ветер В, 2-4 м/сек
Атм. давл. 763..765 мм рт.ст.
ПТ, 03/05
утро

ясно

/images/weather/d_0_10_0_0.jpg
11°..13°

Ветер В, 3-5 м/сек
Атм. давл. 763..765 мм рт.ст.
ПТ, 03/05
день

ясно

/images/weather/d_0_10_0_0.jpg
18°..20°

Ветер В, 3-5 м/сек
Атм. давл. 763..765 мм рт.ст.
ПТ, 03/05
вечер

ясно

/images/weather/n_0_10_0_0.jpg
15°..17°

Ветер В, 0-2 м/сек
Атм. давл. 761..763 мм рт.ст.

Предоставлено Gismeteo.Ru

Сейчас на сайте: 1 гостей и 1 пользователей.
Если у Вас есть вопросы общего характера, деловые предложения или пожелания, напишите нам письмо
© ККМ Клуб 2006 — 2022