Главная  |  Форум  |  Статьи  |  Блоги  |  Галереи  |  Консультации по ГВ  |  Расписание занятий
по-русски   latviski
вторник, 25 Июня

Фотозал

Занятия и экскурсииФотозал

Фотозал

Креатив Лавка

Купи-продай
Vasaras brīvlaiks angliski

Starptautiskā svešvalodu skola IH Rīga-Satva aicina pavadīt vasaru ne tikai interesanti, bet arī lietderīgi!

Kādēļ nepieciešams mācīties vasarā?

Vasarā skolēni aizmirst gandrīz ceturtdaļu mācību gada laikā uzkrāto zināšanu . Šai parādībai ir pat savs zinātniskais nosaukums – Summer Slide efekts. Ja bērni brīvlaikā nerunā svešvalodā, viņiem ir grūti adaptēties mācību gada sākumā, un mācību gada sākumā viņi tērē vairāk laika aizmirsto prasmju atjaunošanai.

Nodarbības Britu vasaras skolā IH Riga pie pieredzējušiem pasniedzējiem, kam svešvaloda ir dzimtā valoda, ļaus bērniem nostiprināt un uzlabot zināšanas, pārvarēt psiholoģisko valodas barjeru un lieliski pavadīt laiku. Mācību programma ir tāda pati kā IH vasaras skolās ārzemēs. Nodarbību laikā runā tikai angliski, akcentējot bērnu komunikatīvās, radošās un līdera īpašības.

Britu vasaras skola IH Riga-Satva strādā no š.g. 12. jūnija Rīgā un Jūrmalā un aicina bērnus vecumā no 3 līdz 16 gadiem uz interaktīvo angļu valodas kursu!

Paši mazākie skolēni zīmēs, meistaros, dziedās, skaitīs, lasīs. Un to visu – jā, jā, nebrīnieties! – viņi darīs, sarunājoties angliski! Minimālais vecums – 3 gadi. Maksa no 13,98 EUR nedēļā, nodarbības notiek 2—3reizes nedēļā.

Programmas vecākiem bērniem, 12 – 16gadi, veidota, ievērojot vecumposma intereses. Skolēni dosies aizraujošos ceļojumos pa dažādām mūsu planētas vietām, ceļā iepazīstot daudzveidīgas angliski runājošo tautu kultūras un tradīcijas! СMaksa no 25,20 EUR nedēļā, nodarbības 2—3 reizes nedēļā.

Vairāk par vasaras angļu valodas kursu Rīgā un Jūrmalā

Angļu valodas brīvlaiks ārzemēs

IH Riga-Satva piedāvā grupu braucienus uz labākajām Anglijas un Grieķijas vasaras nometnēm bērniem vecumā no 10 līdz 17 gadiem.

Ellin Camp – starptautiskā nometne Grieķijā

IH Riga-Satva jau vairākus gadus aicina bērnus uz leģendu un pasaulē labāko pludmaļu valsti uz starptautisko bērnu nometni EllinCamp. Nometne atrodas Kasandras pussalas dabas parka teritorijā, kristāltīrās Egejas jūras krastā. Pateicoties sporta, izklaides un mācību programmas kombinācijai, skolēni pilnveido savas saziņas iemaņas ar vienaudžiem no dažādām valstīm un mācās angļu valodu pie pasniedzēja, kuram angļu valoda ir dzimtā valoda. Varam droši apgalvot – tā būs lietderīga un notikumiem piesātināta vasara ar atpūtu pludmalē, radošu atmosfēru un jautrām nodarbībām valodas skolā!

Izbraukšana grupā 8. un15. jūnijā, cena no 890 EUR/ 2 ned. Programma „viss iekļauts”.

Vairāk par vasaras atpūtu ar angļu valodas apguvi Grieķijā

Ceļo un mācies Anglijā!

Pats ātrākais un vienkāršākais veids apgūt valodu – mācies to valstī, kur šajā valodā runā!

Viens no visdrošākajiem partneriem— International Summer School (ISC) vasaras skola, kura darbojas uz privātās koledžas Haileybury College bāzes. 17 sadarbības gadu laikā nav bijis neviens bērns, kurš būtu neapmierināts ar braucienu. Daudzi atgriežas ISC katru gadu un atved līdzi savus draugus, jo zina, ka viss – mācības, ēdināšana un atpūta – būs visaugstākajā līmenī! I zbraukšana grupā 3. jūlijā, programma „viss iekļauts”.

Vairāk par ISC

2017. gada jaunums - Stafford House Summer uz CATS College bāzes pašā universitātiskākajā Anglijas sirdī – Kembridžā.

CATS College ir pazīstama ar savu valodas mācīšanas augsto kvalitāti un pilntiesīgi tiek uzskatīta par vienu no labākajiem valodu centriem Lielbritānijā. Koledža, kura aprīkota pēc pēdējām zinātnes un tehnikas prasībām. Izklaižu un ekskursiju programma ir rūpīgi pārdomāta un paredzēta maksimālai saziņai angļu valodā arī ārpus mācību auditorijām. Izbraukšana grupā 30. jūlijā, programma „viss iekļauts”.

Vairāk par braucienu

Uzdāviniet bērnam lietderīgu un piesātinātu vasaru!

International House Riga-Satva
A.Kalniņa 1a, Rīga

Tālr.: 6 722 6641
Mob.: 2 943 2143
www.ihriga.lv


Apspriežam rakstu
23

Опубликовано: понедельник, 23 Мая 2016
Количество просмотров: 2172

© Запрещено использование материалов, опубликованных на KKM.LV, на других интернет-порталах и в средствах массовой информации, а также распространять, переводить, копировать, репродуцировать или использовать материалы KKM.LV иным способом без письменного разрешения администрацииРига, Латвия
ВТ, 25/06
вечер

ясно

/images/weather/n_0_10_0_0.jpg
18°..20°

Ветер СЗ, 0-2 м/сек
Атм. давл. 764..766 мм рт.ст.
СР, 26/06
ночь

ясно

/images/weather/n_0_10_0_0.jpg
14°..16°

Ветер СЗ, -1-1 м/сек
Атм. давл. 764..766 мм рт.ст.
СР, 26/06
утро

ясно

/images/weather/d_0_10_0_0.jpg
20°..22°

Ветер ЮЗ, 0-2 м/сек
Атм. давл. 764..766 мм рт.ст.
СР, 26/06
день

ясно

/images/weather/d_0_10_0_0.jpg
24°..26°

Ветер СЗ, 1-3 м/сек
Атм. давл. 763..765 мм рт.ст.

Предоставлено Gismeteo.Ru

Сейчас на сайте: 1 гостей и 2 пользователей.
Если у Вас есть вопросы общего характера, деловые предложения или пожелания, напишите нам письмо
© ККМ Клуб 2006 — 2022