Главная  |  Форум  |  Статьи  |  Блоги  |  Галереи  |  Консультации по ГВ  |  Расписание занятий
по-русски   latviski
среда, 30 сентября

Фотозал

Занятия и экскурсииФотозал

Фотозал

Креатив Лавка

Купи-продай
Zīmols Happy dāvina Rīgas Dzemdību namam un Bērnu klīniskās universitātes slimnīcai priekšlaikus dzimušiem mazuļiem radītas autiņbiksītes!

Autiņbiksīšu zīmols Happy sniedz atbalstu ģimenēm, kas ar savu mazulīti sastapušies pirms paredzētā laika, tāpēc dāvinājis medicīnas iestādēm autiņbiksītes, kas īpaši izstrādātas, lai teicami nodrošinātu priekšlaikus dzimuša mazulīša higiēnas prasības. Līdz šim mazulīšiem, kas atsteigušies par ātru vienīgā izvēle bija parastās, mazākā izmēra autiņbiksītes, kas trauslajiem zīdainīšiem nebija piemērotas.

Ik gadu Latvijā aptuveni 1000 bērnu pie saviem vecākiem atsteidzas krietni ātrāk, nekā paredzējuši ārsti. Ja mazulītis ieradies pasaulē priekšlaikus, tas ir milzīgs pārbaudījums jaunajiem vecākiem, bet daudz vairāk pašam bērniņam, kurš šai pasaulei vēl īsti nav gatavs. Viņam nepieciešama īpaša uzmanība, maigums un rūpes.

«Ārstēt un aprūpēt priekšlaikus dzimušus bērniņus – tas ir ļoti smalks darbs, kur gan ārstiem, gan māsām jābūt ļoti saudzīgiem, uzmanīgiem un rūpīgiem. Reizēm bērniņi ir tik mazi kā pieauguša cilvēka plauksta. Medicīna attīstās, un arvien biežāk ir iespēja sniegt palīdzību priekšlaikus dzimušiem bērniņiem. Katrs attīstības solis ir atbalsts gan bērnam, gan ģimenei, gan medicīnas personālam. Priekšlaikus dzimušu bērniņu aprūpē nozīme ir pat autiņbiksītēm. Tās ir ērtas bērniņam, parocīgas vecākiem un medicīnas personālam. Mēs esam pateicīgi par katru atbalstu, ko mums sniedz valsts, sabiedrība un uzņēmumi. Paldies SIA “TZMO Latvija” par dāvinājumu Bērnu slimnīcas pašiem mazākajiem pacientiem!» saka BKUS pārstāvji.

Tūlīt pēc priekšlaicīgās nākšanas pasaulē, mazulis nokļūst intensīvās terapijas nodaļā, kur pieejamas modernākās tehnoloģijas bērna dzīvības funkciju uzturēšanai. Un tomēr... Pat modernākās tehnoloģijas nespēj aizstāt mammu – viņas pieskārienus, glāstus, maigumu un gluži vienkārši klātbūtni. Dziedējošu un spēcinošu. Lai mammai palīdzētu pareizi aprūpēt savu bērniņu, palīdzību sniedz gan ārsti, gan arī Happy autiņbiksītes, radot īpašas autiņbiksītes tieši priekšlaikus dzimušu mazuļu aprūpei. Šādas, speciālas autiņbiksītes pašlaik ir vienīgais šāda veida produkts Latvijā. Happy Nano izmēra autiņbiksītes ir paredzētas pašiem, pašiem mazākajiem – līdz 700 gramus viegliem bērniņiem, savukārt Happy Micro – mazulīšiem ar 600-1200 gramu dzimšanas svaru. Happy Nano un Happy Micro īpaši maigās autiņbiksītes ir gaisu caurlaidīgas, ar augstu drošību pret noplūdēm, anatomiskas formas, nesatur lateksu un materiāla balināšanā netiek izmantots hlors, līdz ar to mazuļa āda tiek pasargāta no iekaisuma rašanās riskiem. Kā arī ir padomāts par praktiskām niansēm māmiņas ērtībām - autiņbiksītēs iestrādāts speciāls mitruma indikators. Autiņbiksītes ir dermatoloģiski testētas.

«Jaundzimušo intensīvās terapijas nodaļas pacienti ir paši trauslākie Rīgas Dzemdību nama iemītnieki, par kuriem ir jārūpējas un kuri jāsaudzē ar divtik lielu mīlestību. Pat tik rutinizēta un vienkārša darbība kā autiņbiksīšu nomaiņa prasa koncentrēšanos un uzmanību, tāpēc jaundzimušo autiņbiksītēm jābūt maksimāli vienkārši uzvelkamām un maigām. No personāla puses var teikt, ka Happy autiņbiksītes, kuras bērnu aprūpes māsas rūpīgi vilka saviem pacientiem, darbu paveic labi,» uzsver Rīgas Dzemdību nama speciālisti.

Zināšanai
Katru gadu 5,4 līdz 8 procenti bērnu visā pasaulē dzimst priekšlaikus.

Fakti

Par priekšlaikus dzimušu sauc mazuli, kurš piedzimis ātrāk par 37 pilnām mātes grūtniecības nedēļām (Pasaules Veselības organizācijas (PVO) definīcija).
Priekšlaikus dzimušo bērnu iedalījums pēc gestācijas nedēļām (GN):
viegli – 32.–37. gestācijas nedēļa;
ļoti – 28.–32. gestācijas nedēļa;
ekstrēmi – mazāk par 28. gestācijas nedēļu.

Autiņbiksītes priekšlaikus dzimušiem mazuļiem Happy Nano un Happy Micro var iegādāties Benu aptiekā (RDZN) un tiešsaistē!

Happy Nano un Happy Micro autiņbiksītes atbalsta Latvijas Neonatologu biedrība.


Apspriežam rakstu
19

Опубликовано: понедельник, 19 февраля 2018
Количество просмотров: 1405

© Запрещено использование материалов, опубликованных на KKM.LV, на других интернет-порталах и в средствах массовой информации, а также распространять, переводить, копировать, репродуцировать или использовать материалы KKM.LV иным способом без письменного разрешения администрацииРига, Латвия
СР, 30/09
вечер

ясно

/images/weather/n_0_10_0_0.jpg
13°..15°

Ветер СВ, 2-4 м/сек
Атм. давл. 761..763 мм рт.ст.
ЧТ, 01/10
ночь

ясно

/images/weather/n_0_10_0_0.jpg
11°..13°

Ветер СВ, 2-4 м/сек
Атм. давл. 760..762 мм рт.ст.
ЧТ, 01/10
утро

ясно

/images/weather/d_0_10_0_0.jpg
10°..12°

Ветер В, 3-5 м/сек
Атм. давл. 760..762 мм рт.ст.
ЧТ, 01/10
день

ясно

/images/weather/d_0_10_0_0.jpg
17°..19°

Ветер В, 4-6 м/сек
Атм. давл. 759..761 мм рт.ст.

Предоставлено Gismeteo.Ru

Сейчас на сайте: 1 гостей и 21 пользователей.
Если у Вас есть вопросы общего характера, деловые предложения или пожелания, напишите нам письмо
© ККМ Клуб 2006 — 2019