Главная  |  Форум  |  Статьи  |  Блоги  |  Галереи  |  Консультации по ГВ  |  Расписание занятий
по-русски   latviski
вторник, 28 ноября

Фотозал

Занятия и экскурсииФотозал

Фотозал

Креатив Лавка

Купи-продай
Aicinām topošos un jaunos vecākus apmeklēt bezmaksas vecāku skolas nodarbības


Rīgas domes Labklājības departaments sadarbībā ar biedrību “Vecāku apvienība KKM” aicina topošos un jaunos vecākus uz nodarbībām! Var izvēlēties no plaša nodarbību klāsta:

  • Nodarbības par grūtniecības periodu un sagatavošanos dzemdībām, ietverot grūtniecības laikā aktuālās tēmas, kā arī praktisko daļu, piemēram par pareizu elpošanas tehnisku dzemdībās, dzemdību pozām u.c.
  • Zīdīšanas praktiskās konsultācijas/nodarbības mazās grupās (līdz 3 māmiņām), kurās māmiņas varēs pastāstīt par savu situāciju, problēmām un jautājumiem, un saņemt praktisko palīdzību, ieteikumus un atbildes uz visiem saviem jautājumiem.
  • Zīdīšanas lekcijas par dažādām tēmām: zīdīšanas tehnikas, ko darīt, kad piena ir pa maz? Kā saudzīgi bērnu atradināt no krūts? Zīdīšana un piebarojuma ieviešana u.c.
  • Hendlinga nodarbības vecākiem ar mazuli, kuros vecāki varēs iegūt noderīgu informāciju par hendlinga tehnikām, bērna attīstības posmiem, par drošas vides iekārtošanu, bērna ikdienas aprūpi un mazuļa sadarbību ar mammu, kā arī varēs praktiski apgūt bērniņa ģērbšanas, celšanas, pārvietošanas tehnikas.
  • Vingrošana vecākiem kopā ar mazuļiem, lai vecāki, kuriem nav iespējas vai vēlmes atstāt mazuli mājās, tomēr varētu vingrot ar mazuli kopā. Nodarbībās fizioterapeites arī stāstīs māmiņām par saudzīgu atkopšanos pēc dzemdībām, atļautiem un aizliegtiem vingrinājumiem, par iegurņa un vēdera muskuļu stiprināšanu.

Uz visām lekcijām/nodarbībām gaidīti abi vecāki! Zināšanas būs noderīgas arī tētiem, jo partnerim ir svarīga loma – būt līdzās un atbalstīt māmiņu.


Nodarbības vadīs speciālistu komanda – vecmātes, fizioterapeiti, zīdīšanas konsultantes.

Būsim kopā, mācīsimies un dalīsimies pieredzē!

AKTUĀLS NODARBĪBU UN LEKCIJU GRAFIKS

Pieteikties var, aizpildot pieteikuma anketu ej.uz/vecaku-skolu, rakstot e-pastu uz [email protected] vai zvanot uz numuru 29109498 (arī SMS, WhatsApp).

Projekta ietvaros no 2020.gada oktobra līdz 2023.gada martam Vecāku skolā plānots novadīt 2000 nodarbības topošajiem un jauniem vecākiem.

Nodarbības tiek īstenotas Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/021 “Mēs par veselīgu Rīgu!” ietvaros. Sīkāka informācija par šo un citām projekta aktivitātēm pieejama mājaslapā www.veseligsridzinieks.lv

Pasākumu norise var tikt fotografēta.


Apspriežam šeit
03

Опубликовано: воскресенье, 3 сентября 2017
Количество просмотров: 6355

© Запрещено использование материалов, опубликованных на KKM.LV, на других интернет-порталах и в средствах массовой информации, а также распространять, переводить, копировать, репродуцировать или использовать материалы KKM.LV иным способом без письменного разрешения администрацииРига, Латвия
ВТ, 28/11
день

пасмурно, невесёлая погодка

/images/weather/d_3_10_0_0.jpg
-1°..-3°

Ветер ЮЗ, 1-3 м/сек
Атм. давл. 745..747 мм рт.ст.
ВТ, 28/11
вечер

облачно

/images/weather/n_2_10_0_0.jpg
-2°..-4°

Ветер Ю, 3-5 м/сек
Атм. давл. 748..750 мм рт.ст.
СР, 29/11
ночь

пасмурно, невесёлая погодка

/images/weather/n_3_10_0_0.jpg
-3°..-5°

Ветер ЮВ, 2-4 м/сек
Атм. давл. 751..753 мм рт.ст.
СР, 29/11
утро

малооблачно

/images/weather/d_1_10_0_0.jpg
-5°..-7°

Ветер ЮВ, 2-4 м/сек
Атм. давл. 752..754 мм рт.ст.

Предоставлено Gismeteo.Ru

Сейчас на сайте: 1 гостей и 13 пользователей.
Если у Вас есть вопросы общего характера, деловые предложения или пожелания, напишите нам письмо
© ККМ Клуб 2006 — 2022