Главная  |  Форум  |  Статьи  |  Блоги  |  Галереи  |  Консультации по ГВ  |  Расписание занятий
по-русски   latviski
воскресенье, 09 Июня

Фотозал

Занятия и экскурсии



Фотозал

Фотозал

Креатив Лавка

Купи-продай

ПоискПоиск    ГруппыГруппы    ПрофильПрофиль



Начать новую тему Ответить на тему

arturija offline arturija Сообщение Вт Окт 12, 2010 12:00 Ответить с цитатой




Сообщения: 9

Meitenes, kā tur īsti ir ar to barošanu -
1) kad bērns pamostas no miega vai viņam uzreiz jāpiedāvā krūts pat ja viņš nekādas zīmes man nedod? vai gaidīt, kad sāks raudāt vai kļūst nemierīgs?
2) kā pareizi radīt drošu piesaisti bērnam ar tēvu, ja pēc "noteikumiem" katru reizi, kad bērns raud viņam jādod krūts? vai tas nozīmē, ka tētim nav lemts mierināt bērniņu??

manam dēliņam 2 mēneši un vajadzība zīst viņam duezgan samazinājusies.
(sapratisu atbildes ari krieviski)

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

Katenjka offline Katenjka Консультант по грудному вскармливанию
Консультант по грудному вскармливанию Сообщение Вт Окт 12, 2010 12:12 Ответить с цитатой




Сообщения: 3775
Откуда: Рига, Югла

1) Labāk negaidīt kamēr bērns kļūst nemierīgs un sāk raudāt. Piedāvājiet krūti pirms tam, tā Jūs parādīsiet bērnam, ka jūtiet viņu, ka viņam nav jārauda.
2) piesaiste ar tēvu parādīsies no Jūsu attiecībam ar vīru, bērns to redz, jūt Jūsu attiecības un pēc tam arī pats meģinās atbilst. Un pats atrāpos pie tēta pēc mierināšanas. Tagad tētim jākontaktē ar bērnu, kad bērnam ir labs garastāvoklis, jāruna, jāglaista bērnu, nomierināšāna arī būs, tikai nedaudz vēlāk. Улыбка


_________________

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail ICQ Number Skype

arturija offline arturija Сообщение Вт Окт 12, 2010 12:19 Ответить с цитатой




Сообщения: 9

paldies par atbildi!
tacu cik velak tas butu? vispār mans vīrs ir greizsirdīgs uz mani. Pārmet man,ka esmu kukū mamma, bērnu pie pupa vien turu, uz rokām nēsājot izlutināšu utml. viņam nepietiek tikai ar izklaidi ar bērnu, grib arī mierināt...

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

DiankaM offline DiankaM Консультант по грудному вскармливанию
Консультант по грудному вскармливанию Сообщение Вт Окт 12, 2010 12:24 Ответить с цитатой



Модератор
Сообщения: 9952
Откуда: Riga, Imanta

Mūsu tētis piedalījās, nēsāja uz rociņām. Kad bērniņam bija slikts vai švaks miedziņš - mazulis gulēja tētim uz krūts. Kad man vajadzēja uz dušu vai paēst - tētis auklēja bērniņu. Un arī, ja viņš ir ar bērnu un mazulis saraudājās, tad bērnu mierināja tētis.

Dažreiz bērns nomierinās pie krūts, dažreiz kaut-kā citādi... Tas ir normāli Улыбка

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Skype

Katenjka offline Katenjka Консультант по грудному вскармливанию
Консультант по грудному вскармливанию Сообщение Вт Окт 12, 2010 12:26 Ответить с цитатой




Сообщения: 3775
Откуда: Рига, Югла

Dodiet viņam palasīt par bērna vajadzībām. Un meģiniet paskaidrot, ka ja tagad tas vajadzības apmierināt, tad rīt bērns būs pārliecināts savos vecākos, ka viņš būs mierīgs, kā izlutināt var pieaugušo, nevis 2 mēnešu vecu bērnu. Улыбка


_________________

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail ICQ Number Skype

DiankaM offline DiankaM Консультант по грудному вскармливанию
Консультант по грудному вскармливанию Сообщение Вт Окт 12, 2010 12:32 Ответить с цитатой



Модератор
Сообщения: 9952
Откуда: Riga, Imanta

Nu tad mēs visas te esam kukū Хихи Mazulis uz rokām - tas ir tik mīļi, nu kura māte no tāda prieka atteiksies?

Varbūt tētim pašam ir pa maz uzmanības no jums, tāpēc viņš greizsirdīgs? Sorry Kādu vakaru, kad bērns mierīgāks, pasēdēt kopā, labu filmu noskatīties...

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Skype

arturija offline arturija Сообщение Вт Окт 12, 2010 18:29 Ответить с цитатой




Сообщения: 9

paldies par padomiem!
ar vīru viss jau mēģināts - raksti, skaidrošana.. taču viņam par to visu savs viedoklis. viņš man piekāpjas, taču ne bez strīdēšanās.

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение


Начать новую тему Ответить на тему
 


 
Предыдущая тема ::  Следующая тема
Показать сообщения:   


Рига, Латвия
ВС, 09/06
ночь

малооблачно

/images/weather/n_1_10_0_0.jpg
12°..14°

Ветер ЮВ, 2-4 м/сек
Атм. давл. 754..756 мм рт.ст.
ВС, 09/06
утро

облачно

/images/weather/d_2_4_0_0.jpg
12°..14°

Ветер ЮВ, 4-6 м/сек
Атм. давл. 750..752 мм рт.ст.
ВС, 09/06
день

облачно

/images/weather/d_2_10_0_0.jpg
16°..18°

Ветер ЮЗ, 2-4 м/сек
Атм. давл. 750..752 мм рт.ст.
ВС, 09/06
вечер

ясно

/images/weather/n_0_10_0_0.jpg
15°..17°

Ветер ЮЗ, 2-4 м/сек
Атм. давл. 751..753 мм рт.ст.

Предоставлено Gismeteo.Ru

Сейчас на сайте: 1 гостей и 0 пользователей.
Если у Вас есть вопросы общего характера, деловые предложения или пожелания, напишите нам письмо
© ККМ Клуб 2006 — 2022