Главная  |  Форум  |  Статьи  |  Блоги  |  Галереи  |  Консультации по ГВ  |  Расписание занятий
по-русски   latviski
воскресенье, 28 апреля

Фотозал

Занятия и экскурсии



Фотозал

Фотозал

Креатив Лавка

Купи-продай

ПоискПоиск    ГруппыГруппы    ПрофильПрофиль



Начать новую тему Ответить на тему

fatamorgana offline fatamorgana Сообщение Сб Июл 05, 2008 12:18 Ответить с цитатой




Сообщения: 9

Sveiki! Mums šodien aprit nedēļa, bet ir problēlmas ar ēšanu. 1)Mani krūts gali ir asiņaini, kas liecina, ka mazais nepareizi satver krūti, bet citādi es nemāku pielikt!!! Otra problēma- mazais ēd tikai 6 reizes dienā, pārējo laiku, var teikt, guļ, kā rezultātā man ir ļoti maz piena. Vai man mazo modināt biežāk augšā? Turklāt, tagad piens tā ir izveidojies, ka pēc 2h krūtis vēl ir tukšas. Mazais nebrēks kā traks, ka nav pieniņa iekšā, ja celšu augšā un likšu pie pupa? turklāt mums vēl 5. dienā bija kaka "pārejas krāsā", tagad vispār nav bijusi - normālas kakas nav! Nav vispār! Sāku uztraukties, ka mazais slikti pieņemas svarā! Lūdzu, lūdzu, gaidīšu jūsu padomu! Zinu, ka problēmu gadījumā ir iespējams izsaukt konsultantu uz mājām? Vai tas tā ir? Pa kurieni jūs braukājat? Cik tas maksā?

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

ok offline ok Сообщение Сб Июл 05, 2008 13:14 Ответить с цитатой




Сообщения: 2660
Откуда: Рига, Тейка

Захват груди надо обязательно и срочно корректировать. 6 прикладываний в день - это катострофически мало!!!

Где вы живете?


_________________
Катя (28.05.2001), Майя (25.05.2004) и Ксюша (01.05.2007)

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Skype

fatamorgana offline fatamorgana Сообщение Сб Июл 05, 2008 13:32 Ответить с цитатой




Сообщения: 9

Ķekavā. Ļoti vēlētos steidzami kādu konsultantu uz mājām!!!!! Ļoti slikti ēd!!!!!



Последний раз редактировалось: fatamorgana (Сб Июл 05, 2008 13:34), всего редактировалось 1 раз

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

oksano4ka offline oksano4ka Сообщение Сб Июл 05, 2008 13:32 Ответить с цитатой




Сообщения: 893
Откуда: Daugavpils

fatamorgana :
Sveiki! Mums šodien aprit nedēļa, bet ir problēlmas ar ēšanu. 1)Mani krūts gali ir asiņaini, kas liecina, ka mazais nepareizi satver krūti, bet citādi es nemāku pielikt!!! Otra problēma- mazais ēd tikai 6 reizes dienā, pārējo laiku, var teikt, guļ, kā rezultātā man ir ļoti maz piena. Vai man mazo modināt biežāk augšā? Turklāt, tagad piens tā ir izveidojies, ka pēc 2h krūtis vēl ir tukšas. Mazais nebrēks kā traks, ka nav pieniņa iekšā, ja celšu augšā un likšu pie pupa? turklāt mums vēl 5. dienā bija kaka "pārejas krāsā", tagad vispār nav bijusi - normālas kakas nav! Nav vispār! Sāku uztraukties, ka mazais slikti pieņemas svarā! Lūdzu, lūdzu, gaidīšu jūsu padomu! Zinu, ka problēmu gadījumā ir iespējams izsaukt konsultantu uz mājām? Vai tas tā ir? Pa kurieni jūs braukājat? Cik tas maksā?


Kā jau bija rakstīts tas vai bērns pareizi satver krūti ir ļoti svarīgi. Mēģiniet likt pie krūts pēc iespējas biežāk. Ja bērns neēd, tad arī piens neveidojas. Pieliekot pie "tukšās" krūts, viņam sākot zīst pēc kāda laiciņa būs piena pieplūdums.
Konsultantu saraksts ir uz galvenas lapas:
tie kas ir Latvijas pilsētās http://www.kkm.lv/#consultants_Latvia
un tie kas ir Rīgā http://www.kkm.lv/#consultants_Riga
Kur jūs pati dzīvojāt? Ja jūs saucāt konsultantu no sava rajona (Rīgā) vai savas pilsētas, tad ir bezmaksas.


_________________

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Skype

oksano4ka offline oksano4ka Сообщение Сб Июл 05, 2008 13:36 Ответить с цитатой




Сообщения: 893
Откуда: Daugavpils

Piezvaniet kādam konsultantam no tūvākās pilsētas, tad arī visu parējo varēsiet sarunāt Улыбка


_________________

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Skype

DiankaM offline DiankaM Консультант по грудному вскармливанию
Консультант по грудному вскармливанию Сообщение Вс Июл 06, 2008 00:29 Ответить с цитатой



Модератор
Сообщения: 9952
Откуда: Riga, Imanta

fatamorgana, я вам лс написала

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Skype

fatamorgana offline fatamorgana Сообщение Вс Июл 06, 2008 07:15 Ответить с цитатой




Сообщения: 9

Kam varētu piezvanīt, kas man latviski varētu atbildēt. Jo man būs krieviski grūti visu izstāstīt. Un kas šodien varētu atbildēt, kaut arī ir svētdiena????
piem., vakardienas scenārijs:
1.) ēd līdz 1 00 (mēs ēdam kādas 45 min vismaz, jo mazais sakampj gaisu, biežu lieku uz pleca, lai būtu atraudziņa)
2.) līdz 6 20
3.) līdz 9 50
4.)līdz 13 30
5.) līdz 17 15
6.) līdz 19 30
Pēc 21 00 mētāju no viena pupa pie otra - k;adu stunu vai vairāk. Piena nav!!!!! Izmisums!!!
7.) Man nav vairs piens: bija pirms 2 dienām atslaukti 60 ml, ko iedodu.
Aizmieg ap 23 00. Un, ko jūs domājat, es ar aizmiegu, pieceļos, skatos jau 3 30!!!!! Mazais tik guļ. Cēlu, liku pie pupa. Kaut ko biku paēda. Tagad jau 7 15, vēl neceļas - guļ un guļ.
Man pa dienu modināt uz ēdienreizēm?????

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

oksano4ka offline oksano4ka Сообщение Вс Июл 06, 2008 08:41 Ответить с цитатой




Сообщения: 893
Откуда: Daugavpils

Sarunāsim tā... Lai zinātu vai bērniņam pietiek piena noņemiet uz šo dienu pamperi un skaitiet cik reizes ir čurājis. Dienas beigās uzrakstiet, lai varētu kaut ko secināt. Un vēl, vai jūs lietojāt knupīti?
Tad par jūsu barošanas režīmu... Palasiet šos divus rakstus (ir latviski) par tokā izskatas pareizs krūts satvēriens un kas ir barošana pēc pieprasījuma:
1. http://www.kkm.lv/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=135
2. http://www.kkm.lv/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=137
Arī apskatiet šo tēmu: http://www.kkm.lv/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=14734 es tur devu pāris saišu, kur var apskatīties kā pareizi dot krūti.
Tad par jūsu uzrakstīto režīmu. Man īpaši nepatika jūsu rakstītais pie pēc 21.00. Krūts maiņas biežums jūsu vecumā ir ik pēc 2-ām - 1,5 stundas. Savādāk bērniņam būs grūti ar vederiņu, jo viņš netiek pie treknā piena. Tas var izpausties, kā zaļās kakas arī bērna raudāšana it kā viņam sapētu vēderiņš. ko nozīmē ik pēc 2-1,5 stundas. Teiksim jūs pielikāt bērniņu pie krūts 8.00, bērniņš paēd. Pēc kāda laika atkal grib ēst. Ja vēl nav 9.30-10.00 (nu apmēram), jūs dodat to pašu krūti, ja ir vairāk, tad dodat jau otro. Ja bērniņš nepārtraukti ēd 40 min, arī tad varat mainīt krūti uz otro. Kā jūs zināt ka krūtīs nav piena?
Ja bērns guļ ilgi, tad nav obligāti jāmodina, piedavājat aizmigušam, ar krūts galu novelciet pār vaidziņu vai lūpiņām. Bērnam zīšanas reflekss ir ļoti stiprs, ja parāk stipri neguļ parasti satver krūti. Ja guļ parāk stipri, tad gan labāk pamodināt un iedot. Barošana pēc pieprasījuma nozīmē arī barošanu pēc jūsu pieprasījuma. T.i. ja mammai ir pagrūtu (krūts parāk pilna) arī dodam bērniņam.
Un vēl ko nozīme asiņainie krūts gali? Saplaisājuši, vai vēl kā? Ko jūs ar tiem darāt?


_________________

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Skype

MbIWOHOK offline MbIWOHOK Сообщение Вс Июл 06, 2008 09:03 Ответить с цитатой



Модератор
Сообщения: 17619

Извините, что по-русски. Вот список консультантов, которые смогут вас проконсультировать по-латышски по телефону:
Aija 29741149
Katerīna 29829392
Ksenija 26592570
Tatjana 29489799
Tatjana 26592978
Tatjana 27049046

Ksenija 26592570 Baldonē
Tatjana 26592978 Kauguros
Tatjana 27049046 Jūrmalā
Inese 29179153 Salaspilī

Но кто из них сможет подъехать - я не знаю Печально

Ну ещё Сандра, она тоже по-латышски консультирует: http://rojana.ru/content/blogcategory/116/266/


_________________
Обидеть Ленку может каждый. Не каждый может убежать Угу

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

fatamorgana offline fatamorgana Сообщение Вс Июл 06, 2008 09:31 Ответить с цитатой




Сообщения: 9

Es liku pie viena, pie otra, jo izlasīju, ka tā var palielināt piena daudzumu. Saprotiet, es jau palasīju tos rakstus. Tru rakstīts - likt pie pupa ikreiz, kad bērns ir nemierīgs. Man ir tā. Visu dienu viņš ir mierīgs. Paēd, paguļ. Un ēd ik pēc kādām 3h (apmēram). Krūtis jau izstrādā refleksu, ka piens izveidojas tikai pēc 3h. Tagad pienāk vakars. Viņš paliek aktīvs, nemierīgs. Nu, pielieku pie pupa, kā jau rakstīts. Pazīž, arī pie reizes kādas piles atsūc. Tā arī vakar - liku un liku, kad bija nemierīgs. Beigās jau vairs nebija, ko dot. Paspiežu - pilnīgi tukšas krūtis!!! Nu, pilnīgi nekas nenāk. Bet redzu, ka bērns bļauj pilnā rīklē, grib ēst. Tā arī bija. paēda tos kādus 40-50ml un aizmiga. Un Nogulēja (es pamodināju) 5h. Jo naktī vispār krūtīm sanāk 5h liels starplaiks. Man grūti tā apstāstīt. Es būtu laimīga, ja jau sākumā viņš gribētu ēst ik pēc 2h, tad jau krūtīm būtu režīms normāls. Tagad krūtis neražo, cik vajag. ja viņam tagad pēkšņi savjagās pēc 1,5-2h (kā ir vakarā!!!), krūtīs nekā nav, jo ir pierasts pa dienu ražot ik pēc kādām 3h!
Cik ilgā laikā krūtīs atkal parādās piens (pēc pilnīgas iztukšošanas)?
Šis man ir otrs bērniņš, un es ļoti, ļoti pārdzīvoju, ka piena nav, kā vajag. Mana pirmā peka tādu pudeli nepazina, jo nobaroju līdz gadam!!! Bet viņa pa dienu ēda 9-11 reizes. Pa nakti gulēja 8h!!! Viss bija ok. Nesaprotu, kāpēc tagad tā piena ir tik maz. Šodien droši vien vēl saukšu uz mājām konsultantu vai kā. Es pat nezinu. Tiešām mani māc izmisums. Es saprotu, ka nevar stresot, bet kā lai nestreso????? Ja bērnam trūkst piena!!!! Un vēl to pudeli nemāk īsti zīst. Ja neņem, piem., maisījumu vakarā, bet piena nav. Ko tad vispār darīt???? Tik daudz jaut., tik maz atbilžu.
Ar krūts galiem ir tā, ka tagad jau ir ok. viņš man nemāk sākumā satvert, ja ir cieta krūts. Es jau pirms tam biku atslaucu, bet tāpat. Jā, un tad jau it kā pareizi satver. Tikai viņš ēdot šausmīgi daudz gaisa rij klāt - kad liela plūsma (vai arī tas norāda uz nepareizu satveršanu?). Bet man liekas, ka satver normāli. Nezinu.

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

venera offline venera Сообщение Вс Июл 06, 2008 10:03 Ответить с цитатой




Сообщения: 2704
Откуда: Даугавпилс

Значит так,вызываем консультанта и не стрессуем! Улыбка

Много впросов...,
а на месте консультант всё расскажет и покажет! Объяснит!


_________________
Oriflame_ http://bit.ly/1RbSFYi

Повзрослели...

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора

fatamorgana offline fatamorgana Сообщение Вс Июл 06, 2008 10:22 Ответить с цитатой




Сообщения: 9

Jā, labi! Es sarunāšu! Tikai, lūdzu, uzrakstiet man, cik aptuveni šāds konsultants man varētu izmaksāt (aptuveni!!!!).
Paldies Улыбка

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

Butterfly offline Butterfly Консультант по грудному вскармливанию
Консультант по грудному вскармливанию Сообщение Вс Июл 06, 2008 11:35 Ответить с цитатой




Сообщения: 2991
Откуда: Юрмала, Майори

Это вам надо договариваться с консультантом индивидуально. Все зависит от того, сколько консультант потратит денег на дорогу.


_________________
Лилия

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

no offline no Сообщение Вс Июл 06, 2008 11:49 Ответить с цитатой




Сообщения: 3376
Откуда: Saint John, NB, Canada

Честно, я не знаю сколько это может стоить, но звоните обязательно! Малыш маленький очень и получать достаточно молочка для него очень-очень критично. Звоните Ксении (Балдоне ведь относительно недалеко от Кекавы?) и/или Сандре (но она в принципе за денюжку консультирует). Ну или любому латышскоговорящему консультанту -- в телефонной консультации не откажет никто.

Ну а так я бы старалась:
1) прикладывать малыша каждый час, до момента, когда грудь подстроиться и молочка станет достаточно -- потом по требованию. Как быстро грудь подстроится -- это индивидуально очень -- день-два-три может понадобиться.
2) грудь (соски) смазывать Пуреланом/Бепантеном. Если там действительно ранки/трещинки (серьёзные повреждения) -- Traumeel S. Ни одну мазь перед кормлением смывать не надо, грудь мыть тогда, когда ходите в душ (не чаще).
3) ну и налаживать захват... с консультантом лучше, чем по картинкам, но и по картинкам девочки часто справляются.

А активный/неспокойный вечером -- это нормально даже для неголодного ребёнка, много впечатлений за день, даже взрослые к вечеру устают.

Всего-всего вам Роза


_________________
...the courage to tell the truth is rare and powerful... (С)

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Skype

ok offline ok Сообщение Вс Июл 06, 2008 12:19 Ответить с цитатой




Сообщения: 2660
Откуда: Рига, Тейка

И еще в догонку - нет такого, что молоко вырабатывается раз в 3 часа, это процесс непрерывный, кормить можнно и НУЖНО значительно чаще, ночные перерывы тоже лучше не устраивать. Просто через 3 часа грудь модоком переполняется и Вы это замечаете, и как правильно заметили - полную грудь ребенку правильно взять намного сложнее.


_________________
Катя (28.05.2001), Майя (25.05.2004) и Ксюша (01.05.2007)

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Skype

oksano4ka offline oksano4ka Сообщение Вс Июл 06, 2008 12:57 Ответить с цитатой




Сообщения: 893
Откуда: Daugavpils

Tātad, no visa augšā teikta ...
1. Galvenais ir mammas miers, jo uztraukums nododas bērnam un arī nav labs palīgs pieniņa sekmīgai veidošanai. Tāpēc zvaniet kādai no konsultantēm.
2. Būtu labi, ja uz zvana brīdi jūs jau iesāktu "slapjo autiņu" testu, tas ko es rakstiju agrāk... pamperi nost un skaitam cik ir čurāts. jo tas ir viens no kritērijiem, kas norāda vai bērniņam pieniņa pietiek, bet pie nosacījuma, ka nedodat papildus ne ūdeni, ne tējiņu, tikai mammas pieniņu un ļoti vēlams tikai no krūts.
3. Tas, ka jūs ar rokam vai piena pumpi nevarat atslaukt pieniņu, nenozīmē, ka piens krūtīs nav. Bet lai sekmētu tā veidošanos lieciet bērniņu pie krūts pēc iespējas biežāk, a laiku (diena-2-as, 3-īs) viss nokārtosies. Idealais variants bērniņš plikiņš ir pie kailās krūts, lai būtu kontakts āda pret ādu.
4. Ja krūts gali tomēr ir sapīgi, vai ar plaisiņām varat izmantot Bepanthen ziedi, Purelan vai Traumeel S. Uzziest pēc barošanas uz sausas ādas, pirms barošanas nav jānomazgā. Lai atrāk sadziest, krūts galam ir jāelpo, tāpēc labāk, lai krūts ir atkailināta.


_________________

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Skype

Xjuh offline Xjuh Консультант по грудному вскармливанию
Консультант по грудному вскармливанию Сообщение Пн Июл 07, 2008 17:11 Ответить с цитатой




Сообщения: 2586
Откуда: Рига, Гривас; Балдоне

Māmiņ, kā jums iet?

Es vēl nezinu, bet es varētu pie jums rītdien piebraukt, ja kāds cits konsultants vēl nav bijis. Solīt nevaru, jo man vectēvs šodien nomira un vēl nezinu, kas un kā.
Ja es braukšu, tad tas izmaksās 10 Ls.

Centieties nedod bērnam gulēt ilgāk par 2 stundām un vairāk lieciet pie krūts.


_________________
Стаж ГВ: 9 лет.


в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Посетить сайт автора MSN Messenger Skype

Xjuh offline Xjuh Консультант по грудному вскармливанию
Консультант по грудному вскармливанию Сообщение Пн Июл 07, 2008 17:14 Ответить с цитатой




Сообщения: 2586
Откуда: Рига, Гривас; Балдоне

oksano4ka :
Sarunāsim tā... Lai zinātu vai bērniņam pietiek piena noņemiet uz šo dienu pamperi un skaitiet cik reizes ir čurājis. Dienas beigās uzrakstiet, lai varētu kaut ko secināt. Un vēl, vai jūs lietojāt knupīti?



Saskaitījāt?
Tas ir vienīgais veids, kā var noteikt, vai bērnam pietiek pieniņa vai nē. :!:


_________________
Стаж ГВ: 9 лет.


в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Посетить сайт автора MSN Messenger Skype

sweets offline sweets Сообщение Сб Июл 12, 2008 02:15 Ответить с цитатой




Сообщения: 159
Откуда: Rīga

Sveika,nu ka Jums iet,ja ir kaut kadi jautajumi droši var zvanīt 26864843,man arī otrais bērns (viņam 5 mēneši),arī bija problemas ,bet pienu izscinījam,piezvani,pastastīšu ka..... Подмигиваю


_________________
Мне 31 год, мама двоих деток, общий "стаж" материнства 5 лет, общительная, любознательная.

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение


Начать новую тему Ответить на тему
 


 
Предыдущая тема ::  Следующая тема
Показать сообщения:   


Рига, Латвия
ВС, 28/04
ночь

ясно

/images/weather/n_0_10_0_0.jpg
7°..9°

Ветер ЮВ, 1-3 м/сек
Атм. давл. 765..767 мм рт.ст.
ВС, 28/04
утро

ясно

/images/weather/d_0_10_0_0.jpg
10°..12°

Ветер ЮВ, 2-4 м/сек
Атм. давл. 766..768 мм рт.ст.
ВС, 28/04
день

ясно

/images/weather/d_0_10_0_0.jpg
19°..21°

Ветер Ю, 2-4 м/сек
Атм. давл. 767..769 мм рт.ст.
ВС, 28/04
вечер

ясно

/images/weather/n_0_10_0_0.jpg
15°..17°

Ветер В, 0-2 м/сек
Атм. давл. 767..769 мм рт.ст.

Предоставлено Gismeteo.Ru

Сейчас на сайте: 1 гостей и 3 пользователей.
Если у Вас есть вопросы общего характера, деловые предложения или пожелания, напишите нам письмо
© ККМ Клуб 2006 — 2022