Главная  |  Форум  |  Статьи  |  Блоги  |  Галереи  |  Консультации по ГВ  |  Расписание занятий
по-русски   latviski
суббота, 27 апреля

Фотозал

Занятия и экскурсии



Фотозал

Фотозал

Креатив Лавка

Купи-продай

ПоискПоиск    ГруппыГруппы    ПрофильПрофиль



Начать новую тему Ответить на тему

fatamorgana offline fatamorgana Сообщение Сб Июл 12, 2008 09:16 Ответить с цитатой




Сообщения: 9

Nezinu, kurā sadaļā ievietot šo tēmu...
Tagad, kad mums ir 2 nedēļiņas, kad beidzot ir nostabilizējusies ēšana, piena daudzums utt., mani piemeklējusi jauna liksta

Vakar biju uz USG, daktere teica, ka vēl ir dzemdē daži recekļi. Ieteica dzert Dezamino-oksitocīnu, kas, iespējams, palīdzētu dzemdei izspiest tos recekļus ārā. Līdz otrdienai tas noskaidrosies.

Tomēr es jau, kā jau māmiņa, sāku satraukties. Kā notiek tā tīrīšana? Cik ilgi? Es negribu šķirties no mazuļa ilgāk kā uz 2h!!!! Tur vispār bebjus līdzi var ņemt? Jo es negribu tagad ar tām pudelēm mēģināt, turklāt esmu no tām, kam tikai mazulis var izzīst krūti, pašai atslaucot ļoti maz kas nāk ārā.

Vispār esmu nesapratnē

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

Nyamu offline Nyamu Креатив мама
Креатив мама Сообщение Сб Июл 12, 2008 12:49 Ответить с цитатой




Сообщения: 7505
Откуда: Рига, Иманта

Man tīrīja dzemdi, kad vēl biju DzN. Taisīja anasteziju. Pati tīrīšana nenotika pārāk ilgi, bet gulēju es pēc tam paris stundas točna, vai pat vairāk. Bēbi baroja māsiņas ar maisījumu. Parējo laiku bēbis bija ar tēvu. Bet vispār, man ir mazliet cits gadījums, jo es nezinu, kur Jums veiks tīrīšanu, diez vai tas būs DzN. Un man toreiz ārste teica, ka labi, ka viņa mani mājās nepalaida un viss notika tur, jo uz slimnīcu ar bērniem nelaižot.. Bet tik un tā, ja Jums taisīs anastēziju, tad laikam nevarēsiet kādu īsu laiku barot pati.. (specealiste gan neesmu)[/i]


_________________

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора

sweets offline sweets Сообщение Сб Июл 12, 2008 14:22 Ответить с цитатой




Сообщения: 159
Откуда: Rīga

Varu piebilst tikaj,ka ja dzersiet dezamino oksiticīnu,droši varat bērnu barot ar krūti,oksitocins dabisks hormons,kuršs rodas organizmā,piem, kad mēs barojam ar krūti,sakarā ar anestizīju arī varu piebilst, ka tagad sastopama arī ta, kura neietekmē barošanas processu,tikaj vajag brīdināt ārstu


_________________
Мне 31 год, мама двоих деток, общий "стаж" материнства 5 лет, общительная, любознательная.

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение


Начать новую тему Ответить на тему
 


 
Предыдущая тема ::  Следующая тема
Показать сообщения:   


Рига, Латвия
СБ, 27/04
вечер

малооблачно

/images/weather/n_1_10_0_0.jpg
12°..14°

Ветер ЮВ, 1-3 м/сек
Атм. давл. 763..765 мм рт.ст.
ВС, 28/04
ночь

ясно

/images/weather/n_0_10_0_0.jpg
7°..9°

Ветер ЮВ, 1-3 м/сек
Атм. давл. 765..767 мм рт.ст.
ВС, 28/04
утро

ясно

/images/weather/d_0_10_0_0.jpg
10°..12°

Ветер ЮВ, 2-4 м/сек
Атм. давл. 766..768 мм рт.ст.
ВС, 28/04
день

ясно

/images/weather/d_0_10_0_0.jpg
18°..20°

Ветер Ю, 2-4 м/сек
Атм. давл. 766..768 мм рт.ст.

Предоставлено Gismeteo.Ru

Сейчас на сайте: 1 гостей и 3 пользователей.
Если у Вас есть вопросы общего характера, деловые предложения или пожелания, напишите нам письмо
© ККМ Клуб 2006 — 2022