Главная  |  Форум  |  Статьи  |  Блоги  |  Галереи  |  Консультации по ГВ  |  Расписание занятий
по-русски   latviski
воскресенье, 28 апреля

Фотозал

Занятия и экскурсии



Фотозал

Фотозал

Креатив Лавка

Купи-продай

ПоискПоиск    ГруппыГруппы    ПрофильПрофиль



Начать новую тему Ответить на тему

Asnate offline Asnate Сообщение Чт Июл 10, 2008 11:07 Ответить с цитатой




Сообщения: 20
Откуда: Lielvarde

Māmiņas, padalieties pieredzē!
Man ir aizdomas, ka krūtī ieperinājusies piena sēnīte, bet nav balto aplikumu meitiņas mutītē. Vienīgi sāpes krūtī, kad satver krūtsgalu un it kā niezoša sajūta zīžot,(bija it kā gaiši rozā krūtsgali, bet es domāju no ilgās zīšanas) nupat sāka sāpēt arī otrs krūtsgals, un, vēl metiņa sāka pēc ēšanas bāzt mutītē dūrīti, siekalojas ļoti uzreiz pēc ēšanas Закатил глаза , biju nobijusies, ka trūkst piena. Vai palīdzēs sodas ūdens un fuksīns, ja ši nebūšana sākās jau pirms Jāņiem. Man pēc ķeizra špricēja antibiotikas, pretsāpju līdzekļus, kas laikam arī izjauca organisma labdabīgo un patogēno baktēriju līdzsvaru, jo piedevām abām divām ļoti gāzējas punči, kaut arī katru rītu iesāku ar biolakto. Mana daktere iesaka dot knupīti, lai apmierinātu zīšanu Слёзы , bet mēs taču ļoti ilgi ēdam tāpat. Varbūt vajag kaut ko citu lietot?


_________________

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

oksano4ka offline oksano4ka Сообщение Чт Июл 10, 2008 13:02 Ответить с цитатой




Сообщения: 893
Откуда: Daugavpils

Man šķiet, ka ar sodas ūdeni vajadzētu pietikt, es pat fuksīnu nelietotu, BET jebkurā gadījumā ir jāapstrādā netikai krūtas galus, bet arī meitiņas mutīti. Bet būtu labi pārliecināties, ka tāir piena sene. Un, ja es nemaldos, tad saldā un piena produktu lietošana tieši traucēs to izārstēt. Dažreiz var arī neko nedarīt un viss pāriess pats no sevis.
Durītes bazšana mutē un siekalošanās vēl neko nenozīmē. Pameģiniet durītes vietā piedāvāt krūti, ja paņems, tad tomēr ir vajadzība pēc mammas, ja nē, nu lai jau iepazīstina savu ķermeni. Kādreiz arī kājas mutē dabūs. Siekalojas visi bērniņi dažadi, daži ļoti, dazī gandrīz nemaz.
Te kadreiz jau apspriedām, bet krieviski Улыбка :http://www.kkm.lv/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=4013


_________________

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Skype

Asnate offline Asnate Сообщение Чт Июл 10, 2008 14:35 Ответить с цитатой




Сообщения: 20
Откуда: Lielvarde

es pat nezinu, kā man pārliecināties, ir vai nav piena sēne. laikam mazgāšu ar sodas ūdeni krūti, mutīti, tad skatīšos, kas notiek. krūti piedāvāju bieži un ilgi, tāpēc jau biju nesaprašanā, ka dūrīte mutē pēc ēšanas, meklēju atbildes rakstos, forumā (krieviski ļoti labi saprotu, lasu, tikai nav krievu burtu tastatūras). domāju, varbūt niez mazā mutīte, ja neko citu mutītē neredzu kā vie nedaudz baltu mēlīti. rakstā bija pieminēti visādi krēmi un piebilde, ka soda ne vienmēr palīdz Печально tāpēc rakstīju forumā.
p.s. laikam neprotu ievietot meitiņas dzimšanas datus profila paraksta sadaļā Закатил глаза


_________________

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

oksano4ka offline oksano4ka Сообщение Чт Июл 10, 2008 17:42 Ответить с цитатой




Сообщения: 893
Откуда: Daugavpils

Balta melīte var būt arī tikai tāpēc, ka barojāt ar krūti. Jāskatas vaidziņu un lūpiņu gļotādu.
Es savam puikam skaloju ar kūmelītēm, mums ats vairāk palīdzēja.
Ja tā tomēr ir piena sēne, tad jūsu ādai ir jāelpo, pēc iespējas ērtākas drēbes, ja nerodas nosprostojumi, tad labāk bez krūštura un nekādā gadījuma krūštura ielektnīšus nelietojiet.
Parakstā pamēģiniet ielikt: [img:b70e985c10]http://metric.rodim.ru/9_20_29_4_2008_3_annemarije.gif[/img:b70e985c]


_________________

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Skype

Asnate offline Asnate Сообщение Пт Июл 11, 2008 08:38 Ответить с цитатой




Сообщения: 20
Откуда: Lielvarde

meituks atsakās no sāpīgās krūts Печально pasūc, ieraudās, sāk dusmoties un ne pa kam vairs negrib ņemt. ja pazūd piens tās sēnītes dēļ, vai atjaunosies laktācija?


_________________

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

oksano4ka offline oksano4ka Сообщение Пт Июл 11, 2008 08:42 Ответить с цитатой




Сообщения: 893
Откуда: Daugavpils

Principā senītes dēļ piens napazūd, bet iespējams, ka tas ir tāpēc, ka viņai sapīgi zīst? Apskatiet vēl reiz mutīti. Vai atsakas tikai no tās krūts?
Pamēģiniet pamainīt pozu. Dodiet to krūti tad, kad viņa vai nu aizmieg, vai arī ir aizmigusi un tad, kad mostas un īpaši nakts laikā. Jo, ja krūts netiek stimulēta, arī pieniņš neveidojas.


_________________

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Skype

Asnate offline Asnate Сообщение Пт Июл 11, 2008 09:05 Ответить с цитатой




Сообщения: 20
Откуда: Lielvarde

atsakās tikai no tās krūts. 5 minūtes pasūc, nekas vairs nenotiek, un sākas niķi- rokas, kājas pa gaisu, kamēr neiedodu otru krūti. bet, naktī, kad nav īsti pamodusies- sūc ilgi. tā jau es mokos ar to krūti visus divus mēnešus, ārste saka, ka viņai nepatīk tas krūtsgals, tāpēc atsakās Закатил глаза i nezinu ko domāt. pēc apstrādes ar sodu sāpes it kā mazinās krūts iekšpusē.


_________________

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

oksano4ka offline oksano4ka Сообщение Пт Июл 11, 2008 13:04 Ответить с цитатой




Сообщения: 893
Откуда: Daugavpils

Asnate, vai jums sanācis to reiz tikties ar konsultanti?
Man nešķiet pratīgs tas, ko saka ārste. Ko nozīmē nepatīk krūtsgals?
Pameģiniet paeksperimentēt ar citām barošanas pozām.( http://www.kkm.lv/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=18 ) Kā mazai ar vēderiņu. Jautāju tāpēc, ka jūsu vecumā abas krūtis reizē parasti noved pie "sliktām" kakām, vēderiņa pūšanas, kolikām, jo ir nepareizs krūts dežūras laiks un mazā iespējams netiek pie treknā pieniņa.
Kad viņa atskās no tās krūts, vai otro reizi viņai to pašu iemanīt neizdosies? (Šādā veidā jums ir liela varbūtība tikt pie stipri dažāda izmēra krūtīm).


_________________

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Skype

Asnate offline Asnate Сообщение Сб Июл 12, 2008 09:07 Ответить с цитатой




Сообщения: 20
Откуда: Lielvarde

Jā, pie konsultanta biju, pie manis arī bija, bet vairāk sakarā ar krūts satveršanu, nedaudz nepareizi satveram krūtsgalu, mācamies, bet diezko dziļi nevaram, krūtsgals sāpīgajai krūtij liels un areola arī, bet konsultante teica, ka nemaz tik bēdīgi ar mums nav.
Par krūts dežūrām man pastāstīja cits konsultants, jo patiesi neļāvu dežūrēt krūtij, tagad cenšos ievērot 1,5 stundas vai 2 st. intervālu. Gāzes īpaši nemoka mazo, reti paraud, kaka sanāk 1x 5-7 dienās. Un tās reizes, kad neņem krūti-sapratu, jo viņa ir tukša, 5 min. laikā izēd un tad vairs neparko neņem, vakar atklāju- mēģināju atslaukt, nekas daudz, kad ir ko ēst, tad neatsakās.
Bet ar dakteri gan ir tā- iesaka visu to, ko nevajadzētu lietot un darīt krūtsbarošanas gadījumā Закатил глаза

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

oksano4ka offline oksano4ka Сообщение Вс Июл 13, 2008 06:38 Ответить с цитатой




Сообщения: 893
Откуда: Daugavpils

Asnate :
Jā, pie konsultanta biju, pie manis arī bija, bet vairāk sakarā ar krūts satveršanu, nedaudz nepareizi satveram krūtsgalu, mācamies, bet diezko dziļi nevaram, krūtsgals sāpīgajai krūtij liels un areola arī, bet konsultante teica, ka nemaz tik bēdīgi ar mums nav.
Par krūts dežūrām man pastāstīja cits konsultants, jo patiesi neļāvu dežūrēt krūtij, tagad cenšos ievērot 1,5 stundas vai 2 st. intervālu. Gāzes īpaši nemoka mazo, reti paraud, kaka sanāk 1x 5-7 dienās. Un tās reizes, kad neņem krūti-sapratu, jo viņa ir tukša, 5 min. laikā izēd un tad vairs neparko neņem, vakar atklāju- mēģināju atslaukt, nekas daudz, kad ir ko ēst, tad neatsakās.
Bet ar dakteri gan ir tā- iesaka visu to, ko nevajadzētu lietot un darīt krūtsbarošanas gadījumā Закатил глаза


Nu, diemžēl, ar mūsu dakteriem ir tā kā ir. Не уверен
Bet, tas ka nevari atslaukt pati nenozīmē, ka piens tur nav. Улыбка Iespējams pamēģini sazināties ar to konsultanti, mož viņa labāk spēs pastāstīt, ko jums šinī gadijumā darīt, vismaz pa telefonu Смешно


_________________

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Skype


Начать новую тему Ответить на тему
 


 
Предыдущая тема ::  Следующая тема
Показать сообщения:   


Рига, Латвия
ВС, 28/04
ночь

ясно

/images/weather/n_0_10_0_0.jpg
7°..9°

Ветер ЮВ, 1-3 м/сек
Атм. давл. 765..767 мм рт.ст.
ВС, 28/04
утро

ясно

/images/weather/d_0_10_0_0.jpg
10°..12°

Ветер ЮВ, 2-4 м/сек
Атм. давл. 766..768 мм рт.ст.
ВС, 28/04
день

ясно

/images/weather/d_0_10_0_0.jpg
19°..21°

Ветер Ю, 2-4 м/сек
Атм. давл. 767..769 мм рт.ст.
ВС, 28/04
вечер

ясно

/images/weather/n_0_10_0_0.jpg
15°..17°

Ветер В, 0-2 м/сек
Атм. давл. 767..769 мм рт.ст.

Предоставлено Gismeteo.Ru

Сейчас на сайте: 1 гостей и 1 пользователей.
Если у Вас есть вопросы общего характера, деловые предложения или пожелания, напишите нам письмо
© ККМ Клуб 2006 — 2022