Главная  |  Форум  |  Статьи  |  Блоги  |  Галереи  |  Консультации по ГВ  |  Расписание занятий
по-русски   latviski
воскресенье, 28 апреля

Фотозал

Занятия и экскурсии



Фотозал

Фотозал

Креатив Лавка

Купи-продай

ПоискПоиск    ГруппыГруппы    ПрофильПрофиль



Начать новую тему Ответить на тему

Rozemarija offline Rozemarija Сообщение Вс Июл 20, 2008 10:40 Ответить с цитатой




Сообщения: 3

lieku bērnu pie krūts pēc ilgāka pārtraukuma, kura laikā ārstēju jēlus krūtsgalus. un tagad atkārtojas tā pati problēma, ar ko ieguvu jēlus krūtsgalus - piens tek pārāk strauji, mazais nespēj to norīt, tāpēc nespēj piezīsties krūtij.

mazais nevar piezīsties pie krūts, jo piens tek strūklām - viņš mēģina paņemt krūti, bet ātri vien atlaiž un raudz un tā visu laiku. no krūts tajā laikā piens šļācas ārā struklām. zīdīšanas beigās pēc ilgas mocīšanās un krūtsgalu samocīšanas viņam izdodas tikai normāli pazīst. satveriens ir pareizs, konsultants skatījās.

es esmu mēģinājusi pirms zīdīšanas atslaukt pienu, lai samazinātu piena spiedienu, bet īpaši tas nepalīdz. pie tam bail to praktizēt, jo tas taču vēl vairāk palielinās laktāciju.

lūdzu dodiet padomu, ko varētu iesākt, kamēr krūtsgali nav pavisam jēli. varbūt jālieto kādas zāles laktācijas samazināšanai? protmas, negribētos arī nokļūt līdz situācijai, ka piena ir par maz.

kamēr dziedēju krūtis, vairākas nedēļas baroju ar atslauktu pienu. tai laikā ar roku atslaucu vairāk nekā bērns apēda - līdz par 1.5 litriem dienā.
un starp ēdienreizēm arī piens visu laiku tek ārā no krūtīm.
tagad bērnam ir jau 2.5 mēneši.

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

Rīgas_meitene offline Rīgas_meitene Сообщение Вс Июл 20, 2008 12:12 Ответить с цитатой




Сообщения: 2017
Откуда: Рига, Плявниеки

man tāpat bija, ka piens pa daudz tek. ko es darīju - pašā barošanas reizes sākumā es pielieku pie krūts bērnu, sāk tecēt piens, tad kļūst tā piena pa daudz, tad es pielieku pie krūts lupatiņu. jā, bērns, iespējams, šai laikā raud, bet neko darīt, ir jāgaida. paiet kāda pusminūte-minūte, tad piens vairs netek tik strauji un var pielikt bērnu atpakaļ pie krūts. tā es darīju. pēc kāda laika piena daudzums normalizējas un vairs nav jāliek sākumā pie krūts lupatiņu.

ar krūtsgaliem man arī bija problēma. es lietoju krēmu Purelan. man pārgāja pustotru - divu nedēļu laikā (bērnam bija ap 3 nedēļām). jums tas turas tik ilgi dēļ tā, ka, ja es pareizi sapratu, bērns diezgan reti tiek pie krūts -> krūtsgali nevar pierast pie tā. meitenes jums ieteiks blakus tēmā ko darīt, lai atgrieztu bērnu pie krūts, tad paies pāris nedēļu un krūtsgali sadzīs.

lai veicas!


_________________
Мария 20.06.2006.
Агата 15.01.2011.

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

Coolema offline Coolema Сообщение Вс Июл 20, 2008 12:27 Ответить с цитатой




Сообщения: 359
Откуда: Jugla

Purelan ir superīga ziede - ļoti trekna, bez smaržvielām un konservantiem, var nopirkt mazo iepakojumu (man pietika), tā man palīdzēja ātri, iesaku.
Man arī piena bij daudz, bet meitiņa piedzima maza un to visu apēst nevarēja, nācas slaucīt, lai neveidotos laktostāze. Varbūt tādēļ laktācija man nostabilizējas tik ilgi - 3 mēneši.
Zāles dzert gan neiesaku. Priekš kam? Laktāciju taču var normalizēt dabiskā ceļā. Смешно


_________________
«Что бы ты ни делал для своих детей, в определенном возрасте они упрекнут тебя за это. Единственное, нa чем нужно настаивать, так это на изучении иностранных языков. Это они тебе простят. » (Марлен Дитрих)

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение


Начать новую тему Ответить на тему
 


 
Предыдущая тема ::  Следующая тема
Показать сообщения:   


Рига, Латвия
ВС, 28/04
ночь

ясно

/images/weather/n_0_10_0_0.jpg
7°..9°

Ветер ЮВ, 1-3 м/сек
Атм. давл. 765..767 мм рт.ст.
ВС, 28/04
утро

ясно

/images/weather/d_0_10_0_0.jpg
10°..12°

Ветер ЮВ, 2-4 м/сек
Атм. давл. 766..768 мм рт.ст.
ВС, 28/04
день

ясно

/images/weather/d_0_10_0_0.jpg
19°..21°

Ветер Ю, 2-4 м/сек
Атм. давл. 767..769 мм рт.ст.
ВС, 28/04
вечер

ясно

/images/weather/n_0_10_0_0.jpg
15°..17°

Ветер В, 0-2 м/сек
Атм. давл. 767..769 мм рт.ст.

Предоставлено Gismeteo.Ru

Сейчас на сайте: 1 гостей и 3 пользователей.
Если у Вас есть вопросы общего характера, деловые предложения или пожелания, напишите нам письмо
© ККМ Клуб 2006 — 2022