Главная  |  Форум  |  Статьи  |  Блоги  |  Галереи  |  Консультации по ГВ  |  Расписание занятий
по-русски   latviski
воскресенье, 28 апреля

Фотозал

Занятия и экскурсии



Фотозал

Фотозал

Креатив Лавка

Купи-продай

ПоискПоиск    ГруппыГруппы    ПрофильПрофиль



Начать новую тему Ответить на тему

Rozemarija offline Rozemarija Сообщение Вт Июл 15, 2008 22:56 Ответить с цитатой




Сообщения: 3

dēļ dažādam problēmām ar krūtsgaliem es savu mazuli tā normāli esmu ar krūti zīdījusi tikai viņa dzīves pirmo nedēļu (tad man sākās mastīts un visādas citas problēmas ar krūtīm, kad baroju ar pudelīti atslauktu pieniņu).

nu jau mazajam ir divi mēneši un tagad cenšos mazuli atkal pievērst zīšanai no krūts, bet neizdodas - mazulis kliedz zils palikdams, bet krūti neņem. rezultātā nervi neiztur un pabaroju viņu no pudeles ar atslauktu pienu.

vai ir kādi padomi, kā piespiest mazuli zīst krūti pēc tik ilga pārtraukuma? jāpiebilst, ka pirms 3 nedēļām mazulis bija gatavs zīst, bet tad krūtsgali vēl nebija kārtīgi saārstēti. vai ir kādas māmiņas, kas varētu padalīties savā pozitīvajā pieredzē līdzīgās situācijās?

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

oksano4ka offline oksano4ka Сообщение Ср Июл 16, 2008 07:39 Ответить с цитатой




Сообщения: 893
Откуда: Daugavpils

Ir gan mums mamiņas,kuras atsākušas barot bērniņu pēc pudeles, bet te ir pamatīgs darbs kopā ar konsultantu. Un tam ir jābūt gatavai vispirms.
Mēģiniet sazināties ar kādu no konsultantēm, viņas pratīs pateikts, kurai no tām ir pieredze šādās lietās. Улыбка
Saraksts te: http://www.kkm.lv/#consultants_Riga vai te: http://www.kkm.lv/#consultants_Latvia


_________________

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Skype

Shanda offline Shanda Сообщение Пт Июл 18, 2008 21:18 Ответить с цитатой




Сообщения: 850
Откуда: Цесис

Man šķiet, ka šajā situācijā visvairāk jāsaprot sava pārliecība un gatavība ļoti daudz strādāt uz rezultātu. Ja jums 100% pārliecība, ka vēlaties barot ar krūti un nekādas grūtības jūs nebaida, tad domāju, ka tas var izdoties.
Nosacījumi ir vairāki bērna atgriešanai uz krūti un to labāk mācēs pastāstīt tieši konsultanti. Bet vismaz kaut kādam priekšstatam - būs pilnībā jāatsakās no pudeles, jāpiebaro ar šprici bez adatas vai karotīti. Būs jāatsakās no māneklīša, ja tāds jums ir lietošanā. Būs "jāguļās ligzdā" - tāds termins eksistē krūts barošanas konsultantiem. Tas ir jāuztur ar bēbi pēc iespējas tuvāks kontakts - ādu pie ādas, visu laiku jābūt kopā ar bērnu- nevis vienkārši jāatrodas vienā istabā, bet gan jābūt ķermeniskam kontaktam. Krūts jāpiedāvā pie katra bērna pīkstiena. Jābūt pacietīgai, iecietīgai, jāizstaro neizsakāma vēlme ar katru savu šūnu bērnu zīdīt, pozitīvi jādomā. Bērns šādā vecumā ir ļoti saistīts ar mammu gan fiziski, gan emocionāli.

Visgrūtākais droši vien būs pareizi pielikt un panākt lai bērns paņem krūti pareizi. Bez konsultanta te būs pagrūti, ja iepriekšējās pieredzes zīdīšanā nav.

Novēlu jums izturību un bērniņam - saldas piena upes ! Улыбка


_________________

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

Rozemarija offline Rozemarija Сообщение Вс Июл 20, 2008 10:58 Ответить с цитатой




Сообщения: 3

paldies par padomiem!

nu jau otro dienu esmu tikusi pie tā, ka mazais zīž krūti! Смешно bet diemžēl ne bez problemām. Слёзы

tāpat kā sākumā (kā rezultāta iedzīvojos lielās problemās ar jeliem krūtsgaliem un ilgstošu ārstēšanos), piena plūsma ir pārāk strauja - mazais nevar piezīsties.

mazais nevar piezīsties pie krūts, jo piens tek strūklām - viņš mēģina paņemt krūti, bet ātri vien atlaiž un raudz un tā visu laiku. no krūts tajā laikā piens šļācas ārā struklām. zīdīšanas beigās pēc ilgas mocīšanās un krūtsgalu samocīšanas viņam izdodas tikai normāli pazīst. satveriens ir pareizs, konsultants skatījās.

es esmu mēģinājusi pirms zīdīšanas atslaukt pienu, lai samazinātu piena spiedienu, bet īpaši tas nepalīdz. pie tam bail to praktizēt, jo tas taču vēl vairāk palielinās laktāciju.

lūdzu dodiet padomu, ko varētu iesākt, kamēr krūtsgali nav pavisam jēli. varbūt jālieto kādas zāles laktācijas samazināšanai? protmas, negribētos arī nokļūt līdz situācijai, ka piena ir par maz.

kamēr dziedēju krūtis, vairākas nedēļas baroju ar atslauktu pienu. tai laikā ar roku atslaucu vairāk nekā bērns apēda - līdz par 1.5 litriem dienā.
un starp ēdienreizēm arī piens visu laiku tek ārā no krūtīm.
tagad bērnam ir jau 2.5 mēneši.

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

Rīgas_meitene offline Rīgas_meitene Сообщение Вс Июл 20, 2008 12:16 Ответить с цитатой




Сообщения: 2017
Откуда: Рига, Плявниеки

es jums atbildēju blakus tēmā par krūtgaliem un piena upēm Улыбка
te tikai
1. jāsmērē krūtsgali (man bija Purelan)
2. jākontrolē satvēriens
3. jānogaida zināms laiks, kamēr krēms iedarbosies un kamērs krūtsgali pie tā visa pieradīs. Подмигиваю


_________________
Мария 20.06.2006.
Агата 15.01.2011.

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

Shanda offline Shanda Сообщение Вс Июл 20, 2008 23:37 Ответить с цитатой




Сообщения: 850
Откуда: Цесис

Nu vispār ir tā - ka daudzām mamiņām krūtsgali izrādās ļoti jūtīgi un iekaist pat ja bērniņš satver krūti pareizi. Krūts galiem patiešām ir jāpierod pie tāda intensīva "darba".
Es smērēju ar to pašu Bepanthenu ļoti biezā kārtā un staigāju tā teikt - plikiem pupiem pa māju. Lai vēdinās un ja ir gaisa piekļuve - ātrāk arī sadzīst.
Piena daudzums noregulēsies pats no sevis ap 3 mēnešu vecumu, kad sāk nostabilizēties laktācija un krūtis sāk piemēroties bērna pieprasījumam. Citreiz tas notiek arī vēlāk par 3 mēnešu vecumu.

Runājot par piena plūsmu. Mēģiniet pamainīt zīdīšanas pozas. Varbūt kādā no tām bērniņam būs ērtāk. Un vēl - lai bērniņš nekristu nost no pupa - obligāti jāseko tam - vai bērniņa deguntiņa gals pieskaras krūtij - jo tas ir kā orientieris - kā deguntiņš nost - tā bēbis zaudē to īsto sajūtu sāk grozīt galviņu un rezultātā to pupu arī pazaudē.


_________________

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение


Начать новую тему Ответить на тему
 


 
Предыдущая тема ::  Следующая тема
Показать сообщения:   


Рига, Латвия
ВС, 28/04
вечер

ясно

/images/weather/n_0_10_0_0.jpg
15°..17°

Ветер ЮВ, 0-2 м/сек
Атм. давл. 767..769 мм рт.ст.
ПН, 29/04
ночь

ясно

/images/weather/n_0_10_0_0.jpg
11°..13°

Ветер ЮВ, 2-4 м/сек
Атм. давл. 768..770 мм рт.ст.
ПН, 29/04
утро

ясно

/images/weather/d_0_10_0_0.jpg
13°..15°

Ветер ЮВ, 3-5 м/сек
Атм. давл. 769..771 мм рт.ст.
ПН, 29/04
день

пасмурно, невесёлая погодка

/images/weather/d_3_10_0_0.jpg
22°..24°

Ветер Ю, 5-7 м/сек
Атм. давл. 768..770 мм рт.ст.

Предоставлено Gismeteo.Ru

Сейчас на сайте: 1 гостей и 5 пользователей.
Если у Вас есть вопросы общего характера, деловые предложения или пожелания, напишите нам письмо
© ККМ Клуб 2006 — 2022