Главная  |  Форум  |  Статьи  |  Блоги  |  Галереи  |  Консультации по ГВ  |  Расписание занятий
по-русски   latviski
суббота, 27 апреля

Фотозал

Занятия и экскурсии



Фотозал

Фотозал

Креатив Лавка

Купи-продай

ПоискПоиск    ГруппыГруппы    ПрофильПрофиль



Начать новую тему Ответить на тему

Lii offline Lii Сообщение Чт Мар 05, 2009 13:19 Ответить с цитатой




Сообщения: 412
Откуда: Inčukalns

Jau otro reizi saskāros ar to, ka pēc tam, kad es nomazgājos, mazule (9 mēneši) atsakās no krūts un arī vispār negrib ar mani būt.

Pirmā reize bija 6dien, kad mājās bija pirts tusiņš ar viņai svešiem cilvēkiem + es pēc pirts nolēmu mazliet savu ādu pabarot. Rezultātā meitiņa pirms miega mani vispār nepieņēma, vīrs nolika gulēt bez pirmsmiega pupošanas.
Vakar pēc dušas, kur nekādus mazgāšanās līdzekļus nelietoju, rezultāts tieši tāds pats, ja arī paņem krūti, tad pēc pāris sekundēm spļauj ārā un viebjas itkā kas briesmīgi negaršīgs būtu iedots. Atkal gāja gulēt bez manis. Naktī gan ēd, tfu, tfu, tfu...

Līdz šim tādas problēmas nebija, lai arī dušā nemaz negāju biežāk, jo vīrs vēlu mājās - vakari tik īsi, ka vienkārši dušai laika nepaliek.

Vai tiešām vaina tajā, ka mamma "nesmaržo" (nesmird)?

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Посетить сайт автора Skype

MbIWOHOK offline MbIWOHOK Сообщение Чт Мар 05, 2009 13:25 Ответить с цитатой



Модератор
Сообщения: 17619

Извините, что по-русски. Но почему обязательно "вонять". После душа вы смываете свой запах, так что это тоже может быть причиной. Особенно, если это наложилось на воспоминания о бане.

Попробуйте выдавить капельку-другую молока и помазать ими сосок. Вернёте родной запах, может и решится проблема.


_________________
Обидеть Ленку может каждый. Не каждый может убежать Угу

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

Lii offline Lii Сообщение Чт Мар 05, 2009 13:34 Ответить с цитатой




Сообщения: 412
Откуда: Inčukalns

Nekas, ka krieviski, tā man nav problēma Улыбка

Pienu uz krūts smērēt mēģināju, bet nelīdz. Vakar tik ļoti vēlējos pabarot, ka visas drēbes pat ar pienu nolija, bet vienalga rāvās man no rokām ārā, raudāja.

Attiecībā uz "smirdēšanu" - diemžēl to triju dienu laikā no dušas līdz dušai tik tiešām sanāk sasmakt, pašai tiešām nepatīk tas aromāts.

Nu, es tagad domāju nākamreiz pēc dušas varbūt uz reiz apsmērēties ar pienu, lai mazliet "ievelkas", ceru, ka būs līdzēts. Ārkārtīgi nepatīkama sajūta citādi Печально

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Посетить сайт автора Skype

MbIWOHOK offline MbIWOHOK Сообщение Чт Мар 05, 2009 13:36 Ответить с цитатой



Модератор
Сообщения: 17619

А если попробовать ходить в душ после того, как ребёнок лёг спать на ночной сон?
А потом уже сонной предлагать ночью Подмигиваю


_________________
Обидеть Ленку может каждый. Не каждый может убежать Угу

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

Lii offline Lii Сообщение Чт Мар 05, 2009 13:45 Ответить с цитатой




Сообщения: 412
Откуда: Inčukalns

Laikam jau šajā situācijā par daudz skatos uz savām ērtībām Закатил глаза
Ja dušā iešu, kad mazā jau čučēs, palikšu bez garākā nakts miega perioda, pirmais miegs 3-4h, pēc tam jau mostas ik pa 2h. Gribas taču arī pagulēt Подмигивать

Katrā ziņā arī par to padomāju. Ceru, ka kaut kā izdosies atrisināt problēmu Улыбка
Paldies!

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Посетить сайт автора Skype

Lynx offline Lynx Сообщение Чт Мар 05, 2009 13:46 Ответить с цитатой




Сообщения: 1459
Откуда: Рига (центр)

Var būt meģināt pec dušas uzvilkt nosacīti netīro kreklu, lai tas "smirdētu" ķermeņa vietā? Подмигиваю
Vai arī tā varētu būt sakrītība? Закатил глаза


_________________
Мальчик и мальчик

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Skype

macabra offline macabra Креатив мама
Креатив мама Сообщение Чт Мар 05, 2009 13:51 Ответить с цитатой




Сообщения: 4321
Откуда: Рига, Пурвциемс

Es arī par variantu iet dušā pēc tam, kad bērns aizmiga, pati tā arī daru. Par to ilgo miega periodu runājot - jūs tak neejat dušā uz stundu. Jeb ejat? Очень смешно


_________________

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

Lii offline Lii Сообщение Чт Мар 05, 2009 13:54 Ответить с цитатой




Сообщения: 412
Откуда: Inčukalns

macabra :
jūs tak neejat dušā uz stundu. Jeb ejat? Очень смешно



Tā kā man ir gari mati, tad ar visu žāvēšanu iznāk tuvu stundai.

Arī "smirdīgo" drēbju vilkšana izmēģināta, pagaidām nav līdzējis.

Ko esmu izmēģinājusi:
-smērēšanās ar pienu
-tās pašas "smirdīgās" drēbes
-barot tumsā
-iziet no istabas, pārģērbties un nākt atpakaļ
-barot gultā itkā būtu nakts

tas laikam viss. Atceros, ka iepriekš viņai nepatika, ja man pēc dušas dvielis galvā bija...

Muļķīga problēma.

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Посетить сайт автора Skype

MbIWOHOK offline MbIWOHOK Сообщение Чт Мар 05, 2009 13:56 Ответить с цитатой



Модератор
Сообщения: 17619

Оооо, длинные волосы - это отдельная песня.

Могу предложить такой вариант.
Волосы мойте днём, а вечером, после того, как ребёнок уснёт, в душе уже и тело мойте, голову не мочите.


_________________
Обидеть Ленку может каждый. Не каждый может убежать Угу

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

macabra offline macabra Креатив мама
Креатив мама Сообщение Чт Мар 05, 2009 13:58 Ответить с цитатой




Сообщения: 4321
Откуда: Рига, Пурвциемс

mmm, ka variants - vilkt cepurīti un matus mazgāt no rīta jeb vnk nežāvēt (uztaisīt bizi uz nakti).
dvielis uz galvas nepatikt var tāpēc, ka mamma aizgāja uz vannas istabu normālā izskata un tad atnāca pavisam cita mamma, bet bērns to tapšanas processu neredzēja. es tāpēc galvu mazgāju ar atvertam durvīm un bērns tusējas uz grīdas gaiteni, lai viņa redz, kā es mazgāju un žāvēju matus.


_________________

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

Lii offline Lii Сообщение Чт Мар 05, 2009 14:03 Ответить с цитатой




Сообщения: 412
Откуда: Inčukalns

macabra :
mmm, ka variants - vilkt cepurīti un matus mazgāt no rīta jeb vnk nežāvēt (uztaisīt bizi uz nakti).
dvielis uz galvas nepatikt var tāpēc, ka mamma aizgāja uz vannas istabu normālā izskata un tad atnāca pavisam cita mamma, bet bērns to tapšanas processu neredzēja. es tāpēc galvu mazgāju ar atvertam durvīm un bērns tusējas uz grīdas gaiteni, lai viņa redz, kā es mazgāju un žāvēju matus.


Sasodīts! Gandrīz nekas no tā man nav izpildāms Смешно
Mājās naktī ir diezgan vēss, slapju galvu naktī nevaru turēt, apaukstēšanās garantēta, savukārt pie vannas istabas ir tikai mazs KĀPŅU laukumiņš Печально Virtuvē, kur arī varētu mazgāt ir auksta flīžu grīda.

Patiesībā pat jācer, ka lieta nav pašos MATOS, ja nu viņai nepatīk, ka mati pēc šampūna smaržo Не уверен

Tiešām nākamreiz mēģināšu matus kaut kā pa dienu, pārējo tad kaut kā vēlu vakarā.

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Посетить сайт автора Skype

dEadLock offline dEadLock Сообщение Чт Мар 05, 2009 18:33 Ответить с цитатой




Сообщения: 9834

Es jau šādā vecumā mazgājos ar meitu... Закатил глаза ar bērnu ziepēm. Meitiņa rokās, sākumā ietīta autiņā - var nomazgāties ātri ātri kamēr vīrs mazo tur turpat. Principā ja ir vesels organisms - pasēdēt ūdenī ir pietiekami, lai būtu tīrai (izņemot, protams, matus).

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Skype

Xjuh offline Xjuh Консультант по грудному вскармливанию
Консультант по грудному вскармливанию Сообщение Пн Мар 16, 2009 01:11 Ответить с цитатой




Сообщения: 2586
Откуда: Рига, Гривас; Балдоне

Man dažas reizes bija tāda vsituācija kā jums - pēc dušas meitiņa neņēma krūti un raudāja. bet es ātri sparatu, kur ir problēma: kā jau meitenes rakstīja, mana meitiņa nobījās, kas es tāda esmu ar dvieli uz galvas.. Закатил глаза un otrkārt, tā šampūna smarža tomēr var būt pārāk asa priekš maza bērna.

Pamēģiniet mazgāt galvu vai nu pa dienu, vai nu bez bērna Подмигиваю


_________________
Стаж ГВ: 9 лет.


в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Посетить сайт автора MSN Messenger Skype


Начать новую тему Ответить на тему
 


 
Предыдущая тема ::  Следующая тема
Показать сообщения:   


Рига, Латвия
СБ, 27/04
ночь

ясно

/images/weather/n_0_10_0_0.jpg
4°..6°

Ветер ЮВ, 1-3 м/сек
Атм. давл. 760..762 мм рт.ст.
СБ, 27/04
утро

облачно

/images/weather/d_2_10_0_0.jpg
8°..10°

Ветер ЮВ, 2-4 м/сек
Атм. давл. 761..763 мм рт.ст.
СБ, 27/04
день

малооблачно

/images/weather/d_1_10_0_0.jpg
14°..16°

Ветер Ю, 3-5 м/сек
Атм. давл. 763..765 мм рт.ст.
СБ, 27/04
вечер

облачно

/images/weather/n_2_10_0_0.jpg
12°..14°

Ветер ЮВ, 1-3 м/сек
Атм. давл. 763..765 мм рт.ст.

Предоставлено Gismeteo.Ru

Сейчас на сайте: 1 гостей и 3 пользователей.
Если у Вас есть вопросы общего характера, деловые предложения или пожелания, напишите нам письмо
© ККМ Клуб 2006 — 2022