Главная  |  Форум  |  Статьи  |  Блоги  |  Галереи  |  Консультации по ГВ  |  Расписание занятий
по-русски   latviski
суббота, 27 апреля

Фотозал

Занятия и экскурсии



Фотозал

Фотозал

Креатив Лавка

Купи-продай

ПоискПоиск    ГруппыГруппы    ПрофильПрофиль



Начать новую тему Ответить на тему
страницы
1 2
предыдущая  |  следующая

Cannelle offline Cannelle Сообщение Сб Май 15, 2010 20:36 Ответить с цитатой




Сообщения: 3236

Meitenes, vajadzīga jūsu palīdzība - vai kāda var padalīties pieredzē par nakts zīdīšanu. Šeit būs vienas māmiņas vēstule:
"Situācija tāda, ka meitiņa (tūlīt būs 1 gads) grib zīst visu nakti. Tas notiek jau vairākus mēnešus- meita mostas katru stundu un tiklīdz ir pamodusies, tā skaļi raud un pieprasa krūti. Ja nedodu un mēģinu nomierināt savādāk (paglaudu, padziedu, šūpoju uz rokām)- tas pilnīgi neko nedod, mazā satrakojas vēl vairāk, jo grib tikai vienu. Tā nu es vairākus mēnešus devu (un dodu joprojām) viņai to, ko viņa grib- baroju ik pēc stundas vai pāris stundām. Viņa pazīž un uzreiz aizmieg. Arī uz nakti viņa savādāk aizmigt nevar, kā tikai pie krūts. Un knupīti arī ņem, bez tā neguļ. Pa dienu ar krūti nebaroju, mazā arī neprasa (ja arī prasa, tad neesmu to tā sapratusi...). Tā iemesla dēļ, ka mazā ir jau augšā, kad es tikai knapi esmu iemigusi, guļam abas kopā lielajā gultā. Tas, zinu, nav labi, bet savādāk es no rītiem būtu kā neizgulējies zombijs....
Vai tas ir normāli, ka mazā šādā vecumā tik bieži mostas, lai zīstu? Kā lai no tā atradināmies?
Pagājušonakt pamēģināju, vai izdosies iemigt, ja krūti nedošu. Meita kliedza aptuveni stundu, kamēr aizelsusies no noguruma tomēr aizmiga. Taču pēc pusstundas jau bija augšā un sākās tas pats. Lai mēs un kaimiņi varētu mierīgi pagulēt, protams, iedevu krūti un visi aizmigām...
Jāpiebilst, ka bērnam apetīte ir ļoti laba, pa dienu ēd ļoti dūšīgi.
Līdz tam jau laikam vēl tālu, bet gribu pajautāt, kā ir, kad atradina no krūts- piens jāatslauc vai nē? Citur lasu, ka jā, citur- ka nē. UN- ja nebaroju vairs ar krūti, vai bērnam pēc gada vecuma ir jādod piena maisījums? Lieta tāda, ka mūsu mazā pudelīti nepazīst un neprot no tās nemaz ēst."

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

Lotus offline Lotus Сообщение Сб Май 15, 2010 20:48 Ответить с цитатой




Сообщения: 661
Откуда: Юрмала

es neesmu konsultante, gan jau konsultantes pakomentes, tacu kaa mamma pateikshu,
stundu kliedza tas gan pa traku, mammit, nevajag ta bernu mocit Заклеил рот vina atradinasies, bet vel ir par mazu tam Цветок

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

Lii offline Lii Сообщение Сб Май 15, 2010 20:53 Ответить с цитатой




Сообщения: 412
Откуда: Inčukalns

Man pagaidām prātā nāk 3 lietas:
1. meitiņa naktī kompensē pa dienu nesaņemto krūts zīšanu.
2. mostas kāda cita psiholoģiska iemesla dēļ. Līdzīgi kā mazā vecumā būtu atteikšanās no krūts, bet te gluži pretēji - pastiprināti pieprasa krūti un uzmanību.
3. Ir kaut kāds nepamanīts fizisks diskomforts - piemēram, pēc vakara putras sāp vēders.

Jebkurā gadījumā jāsaprot, ka bērns to nedara, lai terorizētu māti vai kaimiņus, jo arī viņš patiesībā taču grib mierīgi gulēt, bet nevar. Māmiņai pašai jāpadomā, kas varētu būt par iemeslu, un jārisina problēma. Uz bērnu nedusmoties, situāciju pieņemt. Pašai ir pieredze...


_________________

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Посетить сайт автора Skype

Bonija offline Bonija Сообщение Вс Май 16, 2010 22:39 Ответить с цитатой




Сообщения: 185
Откуда: Kuldīga

Ir bērni, kuri izteikti ēd pa naktīm un arī katru stundu.
tas tā mēdz būt. Mierinājums - tas pāriet.
Mana pārliecība un novērojumi - jo ātrāk iedodam to ko bērnam vajag, jo ātrāk palaižas vaļā; bez vajadzības bērns pupu mutē neņem, ja bērnam mammu nevajag, tad gribēdama nevarēsi iedot pa miegam ne pupu, ne sev blakus noguldīt.

Dažas idejas, kuras būtu vērts pārbaudīt pirms tālākas rīcības:
1. mammai noorganizēt iespēju kārtīgi izgulēties pa dienu pa 2-4h vismaz 3 dienas pēc kārtas (visi darbi pagaidīs 1-2nedēļas, jo turpinot šādu stresu - saslims vai nu bērns vai mamma)
2. priekš sevis apņemties un 3-5dienas uztaisīt eksperimentu un dot pa nakti uz katru pīkstienu pupu momentāni, ja neatlaiž pupu 2 min laikā un/vai neļaujas nolikties gultiņā, tad likties ar visu bērnu čučēt un bez sirdsapziņas pārmetumiem tā arī nogulēt visu nakti (ja bērns pa miegam raujas prom no mammas, tad pārlikt bērna gultiņā)
3. kad pamostas pieliekma pie krūts, un tādam gulošam novelkam bikses un pamperu un pačurinam uz podiņa vai virs bļodas. tādam pašam gulošam pie pupa uzvelkam bikses(pamperu) un lai čuč tālāk
4. pirms gulētiešanas mamma relaksējas, tējiņu un vīgriežu tējas garaiņus istabā
5. mēģinam samazināt jebkādas aktivitātes pa dienu mammai un bērnam līdz minimummam
6. izmēģinam bērnu ieģērbt tikai vieglītiņā brīvā body (varbūt vienkārši bērnam ir 3x par karstu) bez segām

tad paskatamies, kas notiek pēc nedēļas

(man līdz ~1,5gadam ēda visu cauru nakti (es pa dienu 8-10h esmu darbā), tagad 1gads un 10 mēn. zīž vidēji 3x pa nakti (brīdienās, kad tiek klāt, lai arī šobrīd jau sākam kaut ko sarunāt), periodiski tas saistīts ar čuru, ir reizes, kad bērns pa miegam saka, ka negrib čurāt un viss)

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Посетить сайт автора MSN Messenger Skype


Начать новую тему Ответить на тему
 
страницы
1 2
предыдущая  |  следующая


 
Предыдущая тема ::  Следующая тема
Показать сообщения:   


Рига, Латвия
СБ, 27/04
ночь

ясно

/images/weather/n_0_10_0_0.jpg
4°..6°

Ветер ЮВ, 1-3 м/сек
Атм. давл. 760..762 мм рт.ст.
СБ, 27/04
утро

облачно

/images/weather/d_2_10_0_0.jpg
8°..10°

Ветер ЮВ, 2-4 м/сек
Атм. давл. 761..763 мм рт.ст.
СБ, 27/04
день

малооблачно

/images/weather/d_1_10_0_0.jpg
14°..16°

Ветер Ю, 3-5 м/сек
Атм. давл. 763..765 мм рт.ст.
СБ, 27/04
вечер

облачно

/images/weather/n_2_10_0_0.jpg
12°..14°

Ветер ЮВ, 1-3 м/сек
Атм. давл. 763..765 мм рт.ст.

Предоставлено Gismeteo.Ru

Сейчас на сайте: 1 гостей и 1 пользователей.
Если у Вас есть вопросы общего характера, деловые предложения или пожелания, напишите нам письмо
© ККМ Клуб 2006 — 2022