Главная  |  Форум  |  Статьи  |  Блоги  |  Галереи  |  Консультации по ГВ  |  Расписание занятий
по-русски   latviski
суббота, 27 апреля

Фотозал

Занятия и экскурсии



Фотозал

Фотозал

Креатив Лавка

Купи-продай

ПоискПоиск    ГруппыГруппы    ПрофильПрофиль



Начать новую тему Ответить на тему
страницы
1 2
предыдущая  |  следующая

magone offline magone Сообщение Вс Авг 30, 2009 15:00 Ответить с цитатой




Сообщения: 19
Откуда: Rīga

Sveiki! Es te lasu, ka daudzas mammas ņem mazo pa nakti sev blakus gultā uz barošanu. Kā jūs atrisināt problēmu ar krūšu maiņu uz barošanu? Ceļat bērnu uz otru pusi? Vai kaut kā mēģinat barot ar augšējo krūti?
Droši var atbildēt krieviski Улыбка
Ak jā, puikam 3 mēneši.

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

macabra offline macabra Креатив мама
Креатив мама Сообщение Вс Авг 30, 2009 15:19 Ответить с цитатой




Сообщения: 4321
Откуда: Рига, Пурвциемс

Abi divi varianti ir iespejāmi. Es sākumā mainīju krutis, katru reizi pārceļot bērnu uz otru pusi, kad bērns saka velties un gulēt uz vēdera, tad iemacījos dot augšējo krūti. Arī tagad es daru tapat, skatoties, kas man ērtak - vai nu pārlikt bērnu, vai pašai nedaudz izstiepties un iedot citu krūti.
Jūs varat uzacināt konsultanti uz mājam, lai Jums parāda, kā var barot ar augšējo krūti.


_________________

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

magone offline magone Сообщение Вс Авг 30, 2009 15:26 Ответить с цитатой




Сообщения: 19
Откуда: Rīga

Paldies, pavisam biju piemirsusi par konsultantiem Улыбка Būs jāsazinās.


_________________

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

ezhiha offline ezhiha Сообщение Вс Авг 30, 2009 16:18 Ответить с цитатой




Сообщения: 4244
Откуда: Иманта

Малыша перекладывала каждое кормление на другую сторону, иначе путалась в грудях... ночью кормишь на автомате, поэтому вспомнить, какая была последняя - нереально. А так получается... с какой стороны проснулся, та грудь последняя и была. Верхней грудью мне кормить было неудобно, малыш в таком возрасте мог приложиться на значительное время и уснуть в такой позе невозможно. Поэтому давала нижнюю и сразу засыпала, не дождавшись пока сын отпустит. Улыбка


_________________
Ребенок рождает родителей. Станислав Ежи Лец

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

Krizdole offline Krizdole Сообщение Вс Авг 30, 2009 16:38 Ответить с цитатой




Сообщения: 5534
Откуда: Ādaži

Šeit ir divas bildes par barošanu guļus - viena ir ar "augšējo" krūti.
http://www.kkm.lv/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=18


_________________

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

kroljix offline kroljix Сообщение Вс Авг 30, 2009 20:05 Ответить с цитатой




Сообщения: 6397
Откуда: ПриРижье

mēs joprojām darām tā, kā augšā jau tika minēts: tā krūts, uz kura sāna guļu bija pēdējā, tātad pa nakti es rāpjos pāri, mazo tikai pavelkot drusku aiz autiņa uz kura guļ, un tad izsniedzu ņammu un atkal abi gulēt Улыбка citādi baigais jūklis Внимание! Смешно lai gan tāpat reizēm tāc autopiloc, ka tikai kaukā miglaini atminos, ka šādi guļu jau kopš paša sākuma un šī jau 3.reize, piem. Закатил глаза Хихи


_________________
8!
Младшая 01.03.2014.

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Skype

Lii offline Lii Сообщение Пн Авг 31, 2009 12:08 Ответить с цитатой




Сообщения: 412
Откуда: Inčukalns

Naktī baroju abējādi, atkarībā no situācijas. Krūtis nesajaucu, jo pēdējā ir plika.


_________________

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Посетить сайт автора Skype

magone offline magone Сообщение Вт Сен 01, 2009 13:01 Ответить с цитатой




Сообщения: 19
Откуда: Rīga

Pavisam netīšām sanāca izmēģināt vienu nakti gulēt kopā ar mazo. Pati biju ar lielu temperatūru un barojot, turot viņu klēpī, mazais stipri svīda. Tad nu domāju, ka barošu guļus un tad ielikšu viņa gultiņā (jāsaka, ka guļam "gandrīz kopā". Viņa gultiņa piestumta pie mūsējās un vienā pusē noņemtas redelītes), bet nesanāca, jo barojot aizmigu. Visas reizes Улыбка Liekas, ka it kā izgulējos labāk, jo tajā reizē arī mazais ilgāk no rīta gulēja nekā parasti, bet man piemetās stīvums no tā, ka nemainīju pozu. Un tas, ka tādā gadījumā sanāk gulēt gultā 3-atā: mazāk vietas visiem.

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

Skazka offline Skazka Сообщение Вт Сен 01, 2009 13:42 Ответить с цитатой




Сообщения: 2173
Откуда: España, Barcelona

Сплю уже со вторым. Не знаю сколько раз за ночь малыш просыпается покушать, т.к. сама не просыпаюсь.
Насчет смены груди и поз... Улыбка Не двигаю, сама не переползаю через ребенка. Получается кормить верхней грудью слегка к нему наклонившись. Это если вспоминаю Улыбка Обычно ночью я не способна на анализ ситуации Улыбка

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора

rougeberry offline rougeberry Сообщение Ср Сен 30, 2009 19:44 Ответить с цитатой




Сообщения: 12

klau, meitenes, bet es naktī katru reizi nemainu krūtis. no pusnakts līdz 4-iem dodu vienu, tad no 4-iem līdz 8-iem otru. maņ mazā bieži ēd, negribas cilāt šurpu turpu. tas ir ok?

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

Riska offline Riska Сообщение Ср Сен 30, 2009 21:42 Ответить с цитатой



Модератор
Сообщения: 31866
Откуда: Торонто

Подозрительно Подозрительно в принципе
ночью тоже работает схема ОДНО КОРМЛЕНИЕ =ОДНА ГРУДЬ ...
задолго 4 часа на одной Подозрительно


_________________
Apathy is Boring
Не стоит пытаться, или делай, или не делай

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Skype

Lynx offline Lynx Сообщение Ср Сен 30, 2009 22:05 Ответить с цитатой




Сообщения: 1459
Откуда: Рига (центр)

Ir svarīgi, lai otrajā nakts pusē tika dotas abas krūtis, jo tad tiek visaktīvāk izstrādāts prolaktīns. Naktī var vispār neskatīties, cik ir pulkstenis: katru reizi, kad mazais mostas, dot citu krūti.


_________________
Мальчик и мальчик

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Skype

rougeberry offline rougeberry Сообщение Ср Сен 30, 2009 22:26 Ответить с цитатой




Сообщения: 12

Lynx, tur jau tā lieta, ka naktī nespēju ne pulkstenim sekot līdzi, ne katru reizi pārcelties uz otriem sāniem, lai pabarotu. vnk tāds nogurums un tāds miegs nāk... pašai ir ērtāk dot vienu krūti uz tādu kā ilgo dežūru. krūtis arī jūtas labi, cietas nepaliek. tas par prolaktīnu gn ir svarīgs arguments.
Riska, vai Jūs dēļ prolaktīna uzskatāt, ka 4 h ir par ilgu vienaj krūtij, jeb ir vēl citi iemesli?

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

Lynx offline Lynx Сообщение Ср Сен 30, 2009 22:48 Ответить с цитатой




Сообщения: 1459
Откуда: Рига (центр)

Ja ir nogurums un tik ļoti nāk miegs, var būt ir vērts kaut ko mainīt dienas režīmā? Улыбка


_________________
Мальчик и мальчик

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Skype

rougeberry offline rougeberry Сообщение Ср Сен 30, 2009 22:53 Ответить с цитатой




Сообщения: 12

tas mans vājais punkts - pa 5 mēnešiem tā arī neesmu īsti iemācījusies gulēt pa dienu... Краснею tā kā meitiņa guļ tikai pie krūts vai uz rokām, pa dienu, kamēr viņa aizmigusi, patīk pačatot, palasīt TV paskatīties. vārdsakot - pieaugušo dzīve Смешно dienā arī to nogurumu tā nejūtu, bet naktī gan pat ļoti.

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

Lynx offline Lynx Сообщение Ср Сен 30, 2009 23:56 Ответить с цитатой




Сообщения: 1459
Откуда: Рига (центр)

Mums mājās kopš 2. bērna piedzīmšanas ir noteikums, ka TV strādā tikai pēc 21.00. Ļoti palīdz Улыбка Kaut arī internēts aizņem ļoti daudz laika Подмигиваю
Par gulēšanu dienā: nav obligāti to darīt katru dienu, bet kaut 2-3-4 reizes nedēļa, tas arī varētu ļoti palīdzēt. Улыбка


_________________
Мальчик и мальчик

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Skype

magone offline magone Сообщение Чт Окт 01, 2009 11:10 Ответить с цитатой




Сообщения: 19
Откуда: Rīga

Man arī mēdz būt tā, ka 2x iedodu vienu krūti. Saprotu to tad, kad mazais jau piezīdies Улыбка Bet vispār pa nakti kā "vilciņš" no vienas puses uz otru grozos. Uz rīta pusi bērns ēd ~ik pa stundai (6,7,Здорово, tad ir visgrūtāk.


_________________

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

rougeberry offline rougeberry Сообщение Чт Окт 01, 2009 12:09 Ответить с цитатой




Сообщения: 12

es jau arī, kad mazā ir nomodā TV neieslēdzu, i-nets man reizēm ar ir vēl lielāka sērga, kaut gan būtībā jau ne ar ko nav labāks par TV. bet palielīšu sevi - tagad es vismaz baroju guļot, jo līdz kādam 4-ajam mēnesim uz barošanu cēlos sēdus... Хихи nu gan nakts ēšana kļuvusi daudz biežāka, un tas man palīdzēja apgūt barošanu pusmiegā. kaut gan līdz galam ētri iekārtoties man tomēr nesanāk, no rītiem drusku sāp mugura gandrīz vienmēr...

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

Riska offline Riska Сообщение Чт Окт 01, 2009 12:16 Ответить с цитатой



Модератор
Сообщения: 31866
Откуда: Торонто

rougeberry
ммм я не полезу впролактиновые дебри Улыбка можно ?

проще по жизни
1) Какашки у вас хорошие не зелёные ?
2) лактостазов нет ?
тогда может быть и всё cool и 4 часа дежурства ночного устраивает всех

Если есть проблемы со стулом или склонность к застоям , то берём среднестатистическую аксиому = одно кормление=одна грудь

пока НЕТ проблем кормим так, как УДОБНО
раз это не смущает


_________________
Apathy is Boring
Не стоит пытаться, или делай, или не делай

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Skype

rougeberry offline rougeberry Сообщение Чт Окт 01, 2009 16:05 Ответить с цитатой




Сообщения: 12

paldies, Riska! es nezināju, ka zaļas kakas var izraisīt arī pārāk ilga atrašanās pie vienas krūts, biju domājusi, ka tās rodas tad, ja krūtis maina pārāk bieži.

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

Shanda offline Shanda Сообщение Чт Окт 01, 2009 20:23 Ответить с цитатой




Сообщения: 850
Откуда: Цесис

Kamēr bija maziņš (nemācēja pārvietoties un pārkāpt gultā pāri man vai vīram Улыбка ), tikmēr pārliku. Tad ar laiku sāka rāpties pāri man pats. Pat pa nakti.
Pēc 1,5 gada man tas apnika un iemācījos dot arī augšējo krūti. Automātā pa nakti tas viss notiek. Tagad gan pa nakti vairs neēd, bet uz nakti un arī no rīta ēd no abām krūtīm, (cik nu tur tā ēšana mūsu vecumā), tad protams dodu uz viena sāna guļot.
Pieļauju, ka jūsu vecumā varētu būt sarežģītāk iedot augšējo krūti, jo šajā vecumā vēl jāseko krūts satvērienam, bet jebkura neierastāka poza var to sarežģīt.


_________________

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

Riska offline Riska Сообщение Чт Окт 01, 2009 20:32 Ответить с цитатой



Модератор
Сообщения: 31866
Откуда: Торонто

rougeberry :
paldies, Riska! es nezināju, ka zaļas kakas var izraisīt arī pārāk ilga atrašanās pie vienas krūts, biju domājusi, ka tās rodas tad, ja krūtis maina pārāk bieži.


распространённое заблуждение Здорово
перетус на одной сисе , избыток заднего молока не даст
пролактиновые дебри Хихи


_________________
Apathy is Boring
Не стоит пытаться, или делай, или не делай

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Skype

rougeberry offline rougeberry Сообщение Чт Окт 01, 2009 21:04 Ответить с цитатой




Сообщения: 12

Riska, nu jā, baigie "debri"! В шоке jo dziļāk mežā, jo dziļāk mežā...
Shandy, man tā poza, kad baro guļus un ar augšējo krūti, izskatās ļoti ērta. piedodiet par intimitāti, bet manu krūšu forma laikam tai nav piemērota, nu, man krūtis ir tā kā uz sāniem vērstas, es nevaru mazajai krūtsgalu dabūt mutē Хихи es mēģināju kā bildē KKM rakstā parādīts.

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

Shanda offline Shanda Сообщение Чт Окт 01, 2009 21:47 Ответить с цитатой




Сообщения: 850
Откуда: Цесис

Atspiežoties uz elkoņa arī šī poza ar augšējo krūti var būt ērta. Bet ja ir mazas un uz sāniem vairāk vērstas krūtis - jā- ir neērtāk. Arī man ir uz sāniem vairāk vērstas krūtis, un ne pārāk lielas. Līdz ar to šo pozu sāku izmantot tikai tad, kad bērns jau pats mācēja izkoriģēt satvērienu tā, lai piens nāktu ārā labi. Pie tam sanāk tā vairāk uzgulties virsū bērnam. Bet nu - ticat man - ar gadiem ne to vien iemācās - gan bērns, gan mamma. Смешно


_________________

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

Bonija offline Bonija Сообщение Пт Окт 02, 2009 22:45 Ответить с цитатой




Сообщения: 185
Откуда: Kuldīga

manējā meita līdz pat gandrīz gada vecumam visu nakti ēda ik pa ~1-1,5h un protams, tas ir ārkārtīgi nogurdinoši

* iemācījos gulēt kamēr bērns ēd (jo ēda pirmos mēnešus ~40min ilgi)
mums guļus poza nederēja, jo pups šļuka ārā un atraugas, tādēļ turēju rokās, bet spilveni zem visiem elkoņiem un ceļiem, pati pusguļus, otra roka starp bērna kājām un iemanījos barot pozā, kad bērns guļ man uz vēdera un tad jau pa visam viegli galvu uz vienu vai otru pusi un atraugu arī tur pat saigadam

* krūts maiņu veicu elementāri, ja rokās, tad tiklīdz atlaiž pupu tā pārlieku uz otru pusi (protams mēģināju nolikt guļus, bet parasti bija bļāviens, lai arī cik aizmigusi izskatījās) un gaidu
ja guļus poza, tad tiklīdz jūtu, ka pups atlaists, tā pati "pārkāpu" pār bērnu otrā pusē (gultas malā pievilku gultiņu un noliku spilvenus) un kad pa miegam prasīja pupu, tad zināju, ka neiedošu nepareizo (šad tad jau protams sajuka, bet vispār līdz 8mēn. vecumam rakstīju dienasgrāmatu un tajā pierakstīju, kuru krūti cikos dodu)

* vēl (tā kā manējā bija ļoti jūtīga un nervoza) barojot liku autiņu uz savas rokas vai arī baroju guļus uz autiņa, jo tad, kad aizmiga nav temperatūras starpības un vieglāk nolikt vai aiz autiņa stūra aizvilkt uz gultas vidu

* es tik tagad (~1g3mēn.) esmu iemācījusies izgulēties guļot kopā ar bērnu (jo par laimi ir sākusi pupu guļot prasīt tikai apmēram ik pēc 2h). Man bija vajadzīgas atelpas, kad bērns guļ savā gultiņā.
šad tad izmantoju situācijas ar omēm, viņas atnāk un pieskata un izklaidē mazo, bet es viena guļu un man tik atnes uz barošanu (pirmajos mēnešos bija reizes, kad ļāva man pagulēt un pabaroja ar atlsauktu pieniņu). Tā vismaz kādas 2h no vietas izdevās pagulēt Подмигивать

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Посетить сайт автора MSN Messenger Skype


Начать новую тему Ответить на тему
 
страницы
1 2
предыдущая  |  следующая


 
Предыдущая тема ::  Следующая тема
Показать сообщения:   


Рига, Латвия
СБ, 27/04
день

облачно

/images/weather/d_2_10_0_0.jpg
14°..16°

Ветер Ю, 4-6 м/сек
Атм. давл. 762..764 мм рт.ст.
СБ, 27/04
вечер

малооблачно

/images/weather/n_1_10_0_0.jpg
12°..14°

Ветер ЮВ, 1-3 м/сек
Атм. давл. 763..765 мм рт.ст.
ВС, 28/04
ночь

ясно

/images/weather/n_0_10_0_0.jpg
7°..9°

Ветер ЮВ, 1-3 м/сек
Атм. давл. 765..767 мм рт.ст.
ВС, 28/04
утро

ясно

/images/weather/d_0_10_0_0.jpg
10°..12°

Ветер ЮВ, 2-4 м/сек
Атм. давл. 766..768 мм рт.ст.

Предоставлено Gismeteo.Ru

Сейчас на сайте: 1 гостей и 1 пользователей.
Если у Вас есть вопросы общего характера, деловые предложения или пожелания, напишите нам письмо
© ККМ Клуб 2006 — 2022