Главная  |  Форум  |  Статьи  |  Блоги  |  Галереи  |  Консультации по ГВ  |  Расписание занятий
по-русски   latviski
понедельник, 29 апреля

Фотозал

Занятия и экскурсии



Фотозал

Фотозал

Креатив Лавка

Купи-продай

ПоискПоиск    ГруппыГруппы    ПрофильПрофиль



Начать новую тему Ответить на тему

ilze offline ilze Сообщение Чт Авг 14, 2008 19:53 Ответить с цитатой




Сообщения: 161
Откуда: Vecumnieki,Rēzekne

Esmu izlēmusi vairs nelietot pamperus.Mums jau 9.mēneši.Bet ir pāris jautājumi.Kā sākt?Cik ilgi novērot,kurā laikā mazais čurā.Vai var uzreiz mazo pašai čurināt?Kā puiku čurināt ir ērtāk,sēdināt vai stāvus?Un kā naktī?Tik lielam nebūs pēkšņi šoks ko mamma dara?Vai tāpat kā pavisam mazu bēbi ar krūti naktī čurināt?Un kā,no sākuma pa dienu pieradināt bez pampera,un tad tikai naktī vai uzreiz pa dienu un pa nakti???

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail

Lapsa offline Lapsa Сообщение Чт Авг 14, 2008 20:08 Ответить с цитатой




Сообщения: 7664
Откуда: Саркандаугава

es Jums ieteiktu sākt ar kādu noteiktu dienas laiku - būtu labi, ja tas būtu rīts, jo tad parsti mazie ir labā garastāvoklī un gatavi sadarboties.
es liktu modinātāju uz minūtem 15-20 un izsēdinātu mazo. Būtu labi, ja tas būtu vienādi - piemēram, tikai uz podiņa, vai tikai virs bļodiņas. Paslavēt, ja izdevās, neko neteikt, ja neizdevās. Neturēt ar varu.
Ja laika un pacietības pietiks - var mēģināt uzreiz uz visu diennakti. Tad gan ir nepieciešami kādi pārdesmit vienreizējo autiņu gultai un daudz maiņas apģērbu dienai. Un pacietība, pacietība, pacietība bez gala!
Pēc kāda laika kļūs skaidrs, cik bieži mazajam ir nepieciešams izmantot tualeti Улыбка un tad dzīve kļūs vieglāka Улыбка

jā, un par vecumu. protams, ka var arī būt pārsteigts. te svarīgi ir nepiespiesta mammas un tēva izturēšanas. var arī ietekmēt ar personīgo piemēru Здорово - paņemt uz tualeti un paskaidrot, ka, re, tētis arī nečurā pamperā, bet gan podā Улыбка

par stāvokli - jāmēģina, kā jums abiem būs ērtāk un vienkāršāk.

veiksmi! Улыбка

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Skype

DiankaM offline DiankaM Консультант по грудному вскармливанию
Консультант по грудному вскармливанию Сообщение Чт Авг 14, 2008 23:47 Ответить с цитатой



Модератор
Сообщения: 9952
Откуда: Riga, Imanta

kā jūs naktī guļat? ja kopā, tad ļoti viegli var pamanīt kad bērns sāk grozīties - droši vien grib čurāt. un no rīta tikko pamodies.

naktī labāk čurināt ar krūti, bērnam vieglāk atslābināties. un vispār naktī parasti bērns čurā barošanas laikā. man persoīgi naktī ir daudz vieglāk, jo viegli to momentu pamanīt.

protams dažreiz gadās ka nepamanu, tapēc gultas matraci vajag aizsargāt. ir dažādi varianti, var šeit forumā palasīt.

mēs lietojam Juskā nopirktu bērnu vaskadrānu (izm 210x100, aizsargā matraci), virsū palags, bērns guļ uz tās pašas vaskadrānas 60x50 + flanēļa autiņš lai nesvīstu. ja ir avārija, pēdējos divis mainu. neveiksmīgajās naktīs pietiek 3 gab.


vēl viegli noķert uzreiz pēc dienas miedziņa, un ar laiku bērns pārstās čurāt diendusas laikā. vai nu ja tomēr grib, sāk grozīties - tad dodam pupu, pačurā un guļ tālāk. ja mamma laicīgi pamana, tad bērniņš pat acis neatver vaļā

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Skype

Lapsa offline Lapsa Сообщение Чт Авг 14, 2008 23:53 Ответить с цитатой




Сообщения: 7664
Откуда: Саркандаугава

kaut kā man liekas, ka 9 mēnešos var arī bez krūts mēģināt. nu, un daži bērni to vispār ar krūti nedara (kā manējais, piemēram), tā kā arī šeit ir jāmeklē tas ērtākais ceļš visiem Смешно

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Skype

ilze offline ilze Сообщение Пт Авг 15, 2008 21:31 Ответить с цитатой




Сообщения: 161
Откуда: Vecumnieki,Rēzekne

ja mes guļam kopā...tieši par nakts čurināšanu man bail.Jo mēs slikti naktīs guļam...grozamies un ja nejauši pamostamies tad ir niķis.bail,ja es vēl viņu naktī čurināšu,tad vispār būs dusmīgs.un negulēs.Par gultas matraci nebaidos....Jo kaut mums nesen tik nopirkts jauns dormeo matracis,jau paspēts pietiekami sačurināts.Mazajam tāds niķis...kā tik noģērb pamperi tā uzreiz jāpačurā,un ja apakšā bij kas paklāts tika saņurcīts un nosviests....

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail

Lapsa offline Lapsa Сообщение Пт Авг 15, 2008 22:09 Ответить с цитатой




Сообщения: 7664
Откуда: Саркандаугава

ja mazajam tik labs paradums jau ir - čurāt tikko nonemts pampers - tad tas ir ideāls moments, lai viņu izsēdinātu. mēģiniet pamperu noņemt tieši poda priekšā, vai pie bļodas, kur grasāties izsēdināt - un uzreiz arī novietojiet bērnu attiecīgajā pozā.

bērni bieži ien guļ labāk bez pamperiem. jebkurā gadījumā - ir vērts pamēģināt, bet baidīties gan nav vērts! Улыбка

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Skype

DiankaM offline DiankaM Консультант по грудному вскармливанию
Консультант по грудному вскармливанию Сообщение Пт Авг 15, 2008 23:12 Ответить с цитатой



Модератор
Сообщения: 9952
Откуда: Riga, Imanta

tāpēs es cenšos čurināt puiku ar krūti. sāk grozīties, paņēmu klepī, apsēžos gultas malā, dodu pupu, pis-pis - un gatavs. viņš pat nepamostās. un pupa dod man papildu pārliecību, ja viņam kaut-kas nepatīks, uzreiz varu ar pupu viņu nomierināt, paaijāt...

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Skype


Начать новую тему Ответить на тему
 


 
Предыдущая тема ::  Следующая тема
Показать сообщения:   


Рига, Латвия
ПН, 29/04
ночь

ясно

/images/weather/n_0_10_0_0.jpg
10°..12°

Ветер ЮВ, 2-4 м/сек
Атм. давл. 768..770 мм рт.ст.
ПН, 29/04
утро

ясно

/images/weather/d_0_10_0_0.jpg
13°..15°

Ветер ЮВ, 3-5 м/сек
Атм. давл. 768..770 мм рт.ст.
ПН, 29/04
день

пасмурно, невесёлая погодка

/images/weather/d_3_10_0_0.jpg
22°..24°

Ветер Ю, 5-7 м/сек
Атм. давл. 768..770 мм рт.ст.
ПН, 29/04
вечер

пасмурно, невесёлая погодка

/images/weather/n_3_10_0_0.jpg
18°..20°

Ветер ЮВ, 0-2 м/сек
Атм. давл. 768..770 мм рт.ст.

Предоставлено Gismeteo.Ru

Сейчас на сайте: 1 гостей и 3 пользователей.
Если у Вас есть вопросы общего характера, деловые предложения или пожелания, напишите нам письмо
© ККМ Клуб 2006 — 2022