Главная  |  Форум  |  Статьи  |  Блоги  |  Галереи  |  Консультации по ГВ  |  Расписание занятий
по-русски   latviski
воскресенье, 28 апреля

Фотозал

Занятия и экскурсии



Фотозал

Фотозал

Креатив Лавка

Купи-продай

ПоискПоиск    ГруппыГруппы    ПрофильПрофиль



Начать новую тему Ответить на тему

ligaanna offline ligaanna Сообщение Вс Сен 14, 2008 11:17 Ответить с цитатой




Сообщения: 6

cīnos ar zīdīšanu - mazais 2 mēn. ļoti rauj gaisu ēdot manu pienu - līdz ar to apgrūtināta barošana, pati ar jūtu, ka vienā zīdīšanā neizdodas kārtīgi pabarot, jo zīž pamēram pāris minūtes un tad sāk mocīties un kliegt. atraugas nāk desmitiem un jānēsā dažkārt 2 h, kamēr nomierinās un viss gaiss iziet ārā, pa dienu spēcīgi arī atgrūž pienu. cenošos barot ik pa 2 h un naktī ik pa 3 h. naktī ēšana ir mierīga un bez problēmām. pirmā mēnesī mums 800 g. no zaudētā svara nāca klāt, bet pašlaik - tuvojamies 2 mēn. vecumam un pa otro mēnesi ir 500 g. klāt. bērns attīstās normāli, ķirurgam un neirologam nebija nekādas lielas bažas par bērna veselību, bet nu satrauc apgrūtinātā zīdīšana un mocības bērnam...ļoti gribas tik ar savu pienu barot un cīnīties.
esmu izmēģinājusi arī barot vertikālā pozīcijā, kā arī pustukšu krūti dot, bet nekas nepalīdz, gaiss vienslga tiek ierauts mega daudz par pāris zīdīšanas minūtēm. lūdzu padomu, kā uzlabot zīdīšanas kvalitāti un arī nodrošināt bērnu ar nepieciešamo piena daudzumu diennaktī.

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

ivetaC offline ivetaC Сообщение Вс Сен 14, 2008 11:36 Ответить с цитатой




Сообщения: 2050
Откуда: France

Sveika man tas veel ir priekshaa (veel kaadas 10 dienas un meitina buus klaat:), bet viena mana draudzene peec paaris nedeelju mociibaam aizgaaja uz konsultaaciju pie Klaudijas Heelas kura veiksmiigi vinjai paliidzeeja. draudzene teica ka taa bija vislabaak ieguuldiitaa nauda par visu gruutnieciibu un beebja piedzimshanas laiku. mazajam ir gandriiz 4 meeneshi un vinja tagad baro bez probleemaam! varbuut tev paliidzees? Turies! Роза

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

belief offline belief Сообщение Вс Сен 14, 2008 12:11 Ответить с цитатой




Сообщения: 1481
Откуда: Riga, Ziepniekkalns; Daugavpils

Ligaanna, es Jūsu vietā pasauktu pie sevis konsultantu no sava rajona un klātienē paskatītos, vai mazajs pareizi ņem krūti, iespējams, koriģējot satvērienu, mazajs mazās rīs gaisu.


_________________

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

ligaanna offline ligaanna Сообщение Вс Сен 14, 2008 15:54 Ответить с цитатой




Сообщения: 6

paldies par ietiekumiem!
vai tavai draudzenei bija līdzīgas problēmas, kad viņa vērsās pie Klaudijas Hēlas?
man arī ir aizdomas par nepareizu krūts satvērienu, bet nezinu, kā to koriģēt, jo mazā paņem krūti tā kā ieradusi. šķiet, ka apakšējā lūpa nav izvērsta pietiekoši plati un uz āru, kā norādīts pareizas zīdīšanas attēlā. bet kā to panākt?

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

natalka1 offline natalka1 Сообщение Вс Сен 14, 2008 16:02 Ответить с цитатой




Сообщения: 1515
Откуда: Рига, Дарзциемс

Pālīdzēt nokoriģēt var palīdzēt jebkurš konsultants. Uz galvenās lapas ir telefonu numuri pa rajoniem.
Konsultantu vizītes ir bezmaksas.

Vienīgais es nesaprotu, kādā sakarā ar zīdināšanu ir Klaudija Hela? Tā taču ir vadošā Latvijas fizioterapevte. Pirmo reizi dzirdu, ka viņa palīdz pie zīdināšanas.
Es pie tās arī esmu bijusi uz konsultāciju - par bērna fizioloģijas attīstīšanu. Varbūt uzvārdi tika sajaukti?


_________________
Денисик и Димончик


www.liberi.lv - Superfit, Ricosta, Pablosky, Viking, Geox, Lenne, Reima, Kivat, Rewon, Huppa.

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора Skype

Anka offline Anka Консультант по грудному вскармливанию
Консультант по грудному вскармливанию Сообщение Вс Сен 14, 2008 16:02 Ответить с цитатой




Сообщения: 843
Откуда: Рига, Иманта

http://users.iptelecom.net.ua/~vylkas/latch.html

Šeit ir laba animacija ka pareizi pielikt pie krūts.


_________________
У меня две дочки - Полина 2007, Мария 2012



Последний раз редактировалось: Anka (Вс Сен 14, 2008 16:07), всего редактировалось 1 раз

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail

ligaanna offline ligaanna Сообщение Вс Сен 14, 2008 16:06 Ответить с цитатой




Сообщения: 6

Klaudija Hēla ir zīdīšanas konsultante, tā arī rakstīts Premium medical lapā. kuri tieši konsultanti var konsultāt par zīdīšanu mājas apstākļos?

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

ivetaC offline ivetaC Сообщение Вс Сен 14, 2008 20:19 Ответить с цитатой




Сообщения: 2050
Откуда: France

natalka1 :
Pālīdzēt nokoriģēt var palīdzēt jebkurš konsultants. Uz galvenās lapas ir telefonu numuri pa rajoniem.
Konsultantu vizītes ir bezmaksas.

Vienīgais es nesaprotu, kādā sakarā ar zīdināšanu ir Klaudija Hela? Tā taču ir vadošā Latvijas fizioterapevte. Pirmo reizi dzirdu, ka viņa palīdz pie zīdināšanas.
Es pie tās arī esmu bijusi uz konsultāciju - par bērna fizioloģijas attīstīšanu. Varbūt uzvārdi tika sajaukti?



Taa ir taa pati Heela, kaapeec vinja ir gan fizioterapeite gan konsultante nu gan nezinu Улыбка bet draudzenei manai vina paliidzeeja. probleema bija vispaar ar "tehnologiju" kaa barot. kruutis bija chupaa, beerns knapi eeda, stress un nemiers...
veel protams te pat uz foruma es redzeeju to konsultantu sarakstu, bet par vinjaam neko nezinu. palasi forumus krievu valodaa, paskaties ko tur iesaka.

Man dzemdiibas ir paredzeetas Jurmalas Bulduros, tur esot taada daktere Dina Kruuze - vinja ariiir speciaaliste. varbuut tu tur vari piezvaniit un uzzinaat vai var pakonsulteeties? http://www.bulduruslimnica.lv/index.php?&273 re kur web lapa.
ataa! un veiksmi!

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

DiankaM offline DiankaM Консультант по грудному вскармливанию
Консультант по грудному вскармливанию Сообщение Вс Сен 14, 2008 23:32 Ответить с цитатой



Модератор
Сообщения: 9952
Откуда: Riga, Imanta

jā, Klaudija Hēla arī piedāvā konsultācijas par krūts barošanu.
http://premiummedical.lv/content/view/48/60/lang,LV/

bet par maksu, cik precīzi nezinu, bet dzirdēju ciparu 60 ls. viņa ir ļoti forša, ja varat atļauties tādu summu samaksāt, tad protams tas ir tā vērts Подмигиваю

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Skype

Noela offline Noela Сообщение Пн Сен 15, 2008 08:26 Ответить с цитатой




Сообщения: 487
Откуда: Riga, Imanta

PremiumMedical pie viņas kā fizioterapeites konsultācija maksā Ls40. Bet kāpēc nepazvanīt meitenēm konsultantēm no saraxta galvenajā lapā?

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Skype

jelizavetat offline jelizavetat Сообщение Пн Сен 15, 2008 09:07 Ответить с цитатой




Сообщения: 460
Откуда: Рига, Плявниеки

ligaanna :
kuri tieši konsultanti var konsultāt par zīdīšanu mājas apstākļos?


Jums jāizvēlas no šī saraksta pēc sava rajona:
http://www.kkm.lv/#consultants_Riga


_________________
Mom of 2
www.eisera.lv

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора

ligaanna offline ligaanna Сообщение Пн Сен 15, 2008 09:52 Ответить с цитатой




Сообщения: 6

vai varu vairāk uzzināt no jums par konsultantēm - vai tie ir diplomētu mediķi ar specializāciju zīdīšanas jautājumos? vai šie konsultanti nāk uz mājām un var praktiski palīdzēt uzlabot zīdīšanu? interesētu kāda pieredze.paldies!

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

Sandra offline Sandra Сообщение Пн Сен 15, 2008 14:49 Ответить с цитатой




Сообщения: 2001
Откуда: SaLas_pils

ligaanna :
vai varu vairāk uzzināt no jums par konsultantēm - vai tie ir diplomētu mediķi ar specializāciju zīdīšanas jautājumos? vai šie konsultanti nāk uz mājām un var praktiski palīdzēt uzlabot zīdīšanu? interesētu kāda pieredze.paldies!


Tie ir Zīdīšanas veicināšanas komisijas (VVA) sertificēti konsultanti, viņiem ir laba pieredze zīdot savu bērniņu. Diplomēti mediķi viņi nav. Bet tā ir vispasaules prakse - zīdīsanas konsultantam nav jābūt par dakteri - viņš jau neuzņemās nevienu ārstēt. Подмигиваю
Pieredze konsultantiem ir dažāda. Ja pēkšņi tās pieredzes pietrūkst dotajā gadījumā, tad konsultants griežas pēc palīdzības pie tā, kam pieredze lielāka un dara visu lai palīdzēt mammai zīdīšanā.


_________________
"лучшее молоко от нас недалеко..." Улыбка
конс. по грудному вскармливанию, IBCLC
27054346

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора Skype

ligaanna offline ligaanna Сообщение Вт Сен 16, 2008 08:10 Ответить с цитатой




Сообщения: 6

PAldies visam par informaciju! vai shis konsultantes vares konsultet ari latviski? baidos,ka nevareshu tik labi izskaidrot situaciju cita valoda. pie kuras man vislabak versties, ja dzivoju Riga netalu no Lacpleshu ielas gala un Salu tilta?

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

Riska offline Riska Сообщение Вт Сен 16, 2008 08:15 Ответить с цитатой



Модератор
Сообщения: 31866
Откуда: Торонто

Nu starp citu musu konsultanti ari pie Klaudijas macijas Улыбка gan par hendlingu , gan par zidisanu, ka ari pie Kruzas un Zavadskas



LATVISKI VAR KONSULTET

Uz jautājumiem par bērniņa zīdīšanu
Jums labprāt atbildēs

Sabiedrības veselības aģentūras
Zīdīšanas veicināšanas komisijas
sertificētas konsultantes

Rīgā:
Aija 29741149
Katerīna 29829392
Ksenija 26592570
Tatjana 29489799
Tatjana 26592978
Tatjana 27049046


_________________
Apathy is Boring
Не стоит пытаться, или делай, или не делай

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Skype

ligaanna offline ligaanna Сообщение Вт Сен 16, 2008 12:41 Ответить с цитатой




Сообщения: 6

Paldies par kontaktpersonam!

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение


Начать новую тему Ответить на тему
 


 
Предыдущая тема ::  Следующая тема
Показать сообщения:   


Рига, Латвия
ВС, 28/04
ночь

ясно

/images/weather/n_0_10_0_0.jpg
7°..9°

Ветер ЮВ, 1-3 м/сек
Атм. давл. 765..767 мм рт.ст.
ВС, 28/04
утро

ясно

/images/weather/d_0_10_0_0.jpg
10°..12°

Ветер ЮВ, 2-4 м/сек
Атм. давл. 766..768 мм рт.ст.
ВС, 28/04
день

ясно

/images/weather/d_0_10_0_0.jpg
19°..21°

Ветер Ю, 2-4 м/сек
Атм. давл. 767..769 мм рт.ст.
ВС, 28/04
вечер

ясно

/images/weather/n_0_10_0_0.jpg
15°..17°

Ветер В, 0-2 м/сек
Атм. давл. 767..769 мм рт.ст.

Предоставлено Gismeteo.Ru

Сейчас на сайте: 1 гостей и 1 пользователей.
Если у Вас есть вопросы общего характера, деловые предложения или пожелания, напишите нам письмо
© ККМ Клуб 2006 — 2022