Главная  |  Форум  |  Статьи  |  Блоги  |  Галереи  |  Консультации по ГВ  |  Расписание занятий
по-русски   latviski
суббота, 27 апреля

Фотозал

Занятия и экскурсии



Фотозал

Фотозал

Креатив Лавка

Купи-продай

ПоискПоиск    ГруппыГруппы    ПрофильПрофиль



Начать новую тему Ответить на тему

salna offline salna Сообщение Чт Ноя 20, 2008 20:11 Ответить с цитатой




Сообщения: 12

It kā skaidrs, ko ēst un ko ne. Bet nu ir noticis, ka man kuņģis pilnīgi "čigrī" sagājis. Dēliņam bija zaļgana gļotaina kaka. Bērnu ārste ieteica pašai savu kuņģi pārbaudīt, jo man pūšas un sāp no pilnīgi visiem ēdieniem un dzērieniem. Līdz ar to arī dēliņš cieš. Viņam nu jau 3,5 mēneši, bet ar katru dienu tikai ļaunāk.
Kā lai sevi ārstēju? Varbūt kāds var ieteikt kādu tautas medicīnas līdzekli? Man teica, ka vajagot no rīta tukšā dūšā svaigi spiestu kāpostu sulu. Varbūt vēl kādi varianti?
Paldies jau iepriekš!

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

Ariadna offline Ariadna Сообщение Чт Ноя 20, 2008 20:19 Ответить с цитатой




Сообщения: 430
Откуда: Зиепниеккалнс

Vai kādas zāles neesi lietojusi nesen?
Varbūt tā, kā zarnu labvelīga mikroflora ir beigta no zālēm, tad parasti iesaka to atjaunot - Linex kapsulas vai Jogurta kapsulas (tas gan nav tautas līdzeklis, bet tomēr).
Vai konsultējies ar savu ģimenes ārstu?


_________________

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail ICQ Number Skype

salna offline salna Сообщение Чт Ноя 20, 2008 21:03 Ответить с цитатой




Сообщения: 12

Nē, kopš paliku stāvoklī vispār ļoti skatos, ko lietoju. Tagad arī neko no madikamentiem neesmu lietojusi. Linex izrakstīja manam puicikam, bet man Maalox. Bet negribu nekādas zāles. Vai tomēr?

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

anninja offline anninja Сообщение Чт Ноя 20, 2008 21:59 Ответить с цитатой




Сообщения: 2256
Откуда: Jelgavas rajons, Vītoliņi

Par kapostu sulu es neesmu pārliecināta, jo ļoti daudziem cilvēkiem tā dod iztektu vēdera pūšanos. Labāk tad lietot jogurtus ar bifidobakterijām, mazāk svaigus dārzeņus, vairāk varītus vai tvaicētus produktus.


_________________

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Skype

Shanda offline Shanda Сообщение Пн Ноя 24, 2008 17:10 Ответить с цитатой




Сообщения: 850
Откуда: Цесис

Tiešu sakarību starp mammas vēdera pūšanos un bērna vēdera problēmām gribētos tomēr apšaubīt. Man visu laiku dikti pūšas vēders un sāp līdz ar to, tomēr bērnam nekādā vecumā nav bijušas problēmas ar šo jautājumu. Ne tikko dzimušam, ne arī tagad - divgadniekam.

Par ārstēšanos - silti iesaku griezties pie homeopāta, jo man piemēram, nekādi linexi/maaloksi/espumisani nepalīdzēja nekad. Savukārt homeopātes iedotie graudiņi - jau pēc pāris stundām uzlabo situāciju.

Par zaļu kaku bērnam- vai ievērojat krūts dežūras? (vismaz pusotru stundu barojat bērnu no vienas krūts - pat ja sanāk vairākas reizes pielikt) Izskatās pēc priekšējā\aizmugurējā piena disbalansa - respektīvi - mainot krūtis pārāk bieži, bērniņš tiek pie liesāka priekšējā piena, un netiek pie tā treknākā, liesākais priekšējais piens satur vielas, kas mīkstina vēdera izeju un var pat radīt caureju (un zaļu kaku). Noregulējot pareizas krūts dežūras, tas pāries pats no sevis.


_________________

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

salna offline salna Сообщение Ср Дек 03, 2008 13:01 Ответить с цитатой




Сообщения: 12

Pirms dēla dzimšanas diezgan daudz savācu informāciju par barošanu. Jau slimnīcā sāku barot ar dežūrām 1,5 stunda. Sākumā dēliņš diezgan bieži prasījās pie krūts, un vienmēr šī vēlme tika apmierināta.
Tagad viņam 4 mēneši un ēd retāk, tāpēc esmu palielinājusi dežūras ilgumu līdz 2 stundām, lai dabūtu arī trekno pieniņu. Tomēr nekas nemainījās. Daktere izrakstīja ErceFlora un Pangrol. Lietojam jau 2 nedēļu un nu ir labāk. Pati ārstējos ar homeopātiskiem līdzekļiem.

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение


Начать новую тему Ответить на тему
 


 
Предыдущая тема ::  Следующая тема
Показать сообщения:   


Рига, Латвия
СБ, 27/04
день

облачно

/images/weather/d_2_10_0_0.jpg
14°..16°

Ветер Ю, 4-6 м/сек
Атм. давл. 762..764 мм рт.ст.
СБ, 27/04
вечер

малооблачно

/images/weather/n_1_10_0_0.jpg
12°..14°

Ветер ЮВ, 1-3 м/сек
Атм. давл. 763..765 мм рт.ст.
ВС, 28/04
ночь

ясно

/images/weather/n_0_10_0_0.jpg
7°..9°

Ветер ЮВ, 1-3 м/сек
Атм. давл. 765..767 мм рт.ст.
ВС, 28/04
утро

ясно

/images/weather/d_0_10_0_0.jpg
10°..12°

Ветер ЮВ, 2-4 м/сек
Атм. давл. 766..768 мм рт.ст.

Предоставлено Gismeteo.Ru

Сейчас на сайте: 1 гостей и 2 пользователей.
Если у Вас есть вопросы общего характера, деловые предложения или пожелания, напишите нам письмо
© ККМ Клуб 2006 — 2022