Главная  |  Форум  |  Статьи  |  Блоги  |  Галереи  |  Консультации по ГВ  |  Расписание занятий
по-русски   latviski
суббота, 27 апреля

Фотозал

Занятия и экскурсии



Фотозал

Фотозал

Креатив Лавка

Купи-продай

ПоискПоиск    ГруппыГруппы    ПрофильПрофиль



Начать новую тему Ответить на тему

dany_23 offline dany_23 Сообщение Ср Окт 07, 2009 13:31 Ответить с цитатой




Сообщения: 4

Labdien!
Esmu pie Jums jauniņā un iekrājušies daži jautājumi. Manam mazulim 6 mēneši, bet pupojamies ik pēc 2 stundām, arī naktī - esmu pārgurusi. Vakaros pirms miega pirms pupa iedodu pusporciju miega putru no milupas. Nu nespēju saprast kāpēc tik bieži prasa ēst. Cenšos pavilkt pauzes garākas, bet nesanāk - īd, kasās un tad sāk bļaut. Svara pieaugums laikam labs (piedzimām 3160g, tagad 8120g).
Vēl - ar ko atšķiras pedagoģiskais un pediatriskais piebarojums? Par pirmo palasīju Jūsu forumā, bet par otro neko neatradu!
Paldies pagaidām!

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

Irka offline Irka Сообщение Ср Окт 07, 2009 13:37 Ответить с цитатой




Сообщения: 5284
Откуда: Mežāres

Nu, ik pēc 2 stundām - tas ir normāli. Kāpēc naktīs pārgursti, guļat atsevišķī vai neesi iemācījusies aizmigt, kad mazais zīž?

Pediatriskais piebarojums, tas ir tas, ko iesaka pediatrs. Nu, 4 mēnešos sākt dot sulas, putriņas, 6 vēl kaut kas nāk klāt utt. Tev ārsts vēl nav lasījis lekciju šajā jomā? Улыбка


_________________

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Skype

dany_23 offline dany_23 Сообщение Ср Окт 07, 2009 13:43 Ответить с цитатой




Сообщения: 4

Nogulējām atsevišķi tikai vienu mēnesi (ceturto). Kā sāka velties, tā sāka biežāk mosties, tādēļ nu jau trešais mēnesis kā bebis atgriezies lielajā gultā! Уф! Naktī grūti, jo viņš pieprasa pupa esamību mutītē visu laiku - kā pups ārā, tā raud! Rezultātā no rīta pupi sāpīgi un pati neizgulējusies cenšoties ik pa 2 stundām nomainīt krūti un noturēt tā lai neizslīd!
Gadās arī naktis, kad tikai paēd un guļ - pups mutē nav obligāts, bet jau trešā nedēļa tāda murgaina!
Par piebarojumu doks tik teica - jāiepazīstina ar sezonas augļiem un dārzeņiem.

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

Koloboka offline Koloboka Сообщение Ср Окт 07, 2009 15:11 Ответить с цитатой




Сообщения: 2469
Откуда: Межциемс

Vislabākais Jūsu gadījumā, manuprāt, ir atkal paņemt mazo pie sevis gultiņā, lai viņam ir brīva pieeja pupam. 6 mēneši bērniņam ir tāds grūts laiks, tagad viņam mamma, viņas mīlestība, siltums un - jā - arī krūts ir ļoti vajadzīga. Šo pusgada krīzi viņš pārdzīvos, tad kļūs vieglāk, ēdīs retāk.
Tagad Jums vienkārši jāiemācās barot pa nakti, t.i. nemodinot bērnu un nemodinoties pašai.


_________________
Ярику - 12, Сашеньке - 9, Олесеньке - 5!
А еще я пеку les macarons на заказ!

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора ICQ Number

Irka offline Irka Сообщение Ср Окт 07, 2009 17:03 Ответить с цитатой




Сообщения: 5284
Откуда: Mežāres

Es ar domāju, ka pāries. Mums arī bija moments, kad bērns ēda bez apstājas naktīs, biju novesta līdz tam, ka nopirku māneklīti. Iztikām bez, krīze pārgāja un viss atkal ok.
Par gulēšanu, esmu pamanījusi, ka nomāli guļ tikai ārā un uz lodžijas, tad arī pirms nakts miega kārtīgi izvēdinu guļamistabu un pa nakti no 1-1.5 mēs pārgājām uz 2 stundu gulēšanu bez pupa.


_________________

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Skype

kroljix offline kroljix Сообщение Ср Окт 07, 2009 17:15 Ответить с цитатой




Сообщения: 6397
Откуда: ПриРижье

ik pa divām stundām - nav pārāk bieža ēšana Нет! bērnam šajā laikā parasti ir dauc visādu jaunu iespaidu pa dienu, pārdzīvojumu, iespējams, nāk klāt (vai gatavojas) arī kādas jaunas iemaņas, zobi - lai tiktu ar to galā bez liekiem stresiem mazajam ir vajadzīga mamma un pups. Pamēģiniet iekārtoties tā, lai jums abiem ar mazo būtu ērti iedot krūti un un tā arī gulēt. Tad arī ja pazaudēs krūti, pats varēs atrast pa miegam. Es jau ļoti sen vairs nezinu, ne cik bieži, ne cikos bērns ēd. Ja jūtos traki neizgulējusies, vnk guļu ar viņu kopā pa dienu

un pavisam brīnišķīga ir mantra jebkuram dzīves gadījumam: "Arī tas pāriet" Смешно


_________________
8!
Младшая 01.03.2014.

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Skype

Lii offline Lii Сообщение Ср Окт 07, 2009 20:38 Ответить с цитатой




Сообщения: 412
Откуда: Inčukalns

Ik pa 2h tiešām nav bieži, kā jau meitenes raksta Улыбка Paeksperimentē ar iekārtošanos guļus naktī - pārlikt savu virsējo kāju pāri apakšējai, kā nolikt rokas (piem., apakšējā saliekta zem spilvena, augšējā pāri bērnam, bet atbalstīta uz aiz bērniņa esoša spilvena utt.), varbūt izdodas atrast pozu, lai pašai nemaz nav jāsaspringst. Pie tam varbūt aiz bērna muguras esošs spilvens neļaus viņam slīdēt prom, īpaši, ja pati tam būsi uzlikusi roku.
Protams, jāizmanto katra izdevība pagulēt arī pa dienu, ja nu naktī nesanāk izgulēties. (man meita joprojām naktī mostas pa 1,5-2h, bet izgulējusies tāpat esmu Хихи )
Ja lasīji par pedagoģisko, par to nestāstīšu. Pediatriskais ir tas, kur bērnam dod biezenīšus (pļuriņas), putriņas utt. ātri ar lielām porcijām aizvietojot veselas piena ēdienreizes. Tas bērnam ir diezgan neinteresanti un nevajadzīgi, bet vecākiem apgrūtinoši, jo jācīnās par katru apēsto karotīti un diendienā speciāli jāgatavo biezeņi un putras.


_________________

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Посетить сайт автора Skype

Lapsa offline Lapsa Сообщение Ср Окт 07, 2009 20:47 Ответить с цитатой




Сообщения: 7664
Откуда: Саркандаугава

13.oktobrī klubā būs lekcija par piebarojumu Улыбка
http://www.kkm.lv/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=27015

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Skype

dany_23 offline dany_23 Сообщение Чт Окт 08, 2009 09:18 Ответить с цитатой




Сообщения: 4

Paldies visām par atbildēm! Sakiet lūdzu, tad mūsu gadījumā izdevīgāk un labāk būtu pedagoģiskais piebarojums, ja - ja pareizi saprotu, no sava šķīvja dodu bebim bikiņ nogaršot to ko pati ēdu - tieši tādu pašu, ar visām garšvielām utt.(tās lietojam minimāli, tāpat kā sāli), tikai saspaidu putriņā. Un kad to var sākt? Līdz šim vnk.sāku dot biezenīšus, jo nezināju par tādu pedagoģisko piebarojumu - nav taču par vēlu nomainīt taktiku?

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

Koloboka offline Koloboka Сообщение Чт Окт 08, 2009 09:40 Ответить с цитатой




Сообщения: 2469
Откуда: Межциемс

Nav par vēlu. Bet ir jāsagaida brīdids, kad mazajam tiešām interesēs pieaugušo ēdiens, viņš pats gribēs (ļoti) to nogaršot. Turklāt tā nav interese par procesu (piem., vēlas paspēlēties ar šķīvīm, karotēm utt.), bet gan par pašu ēdienu.
Nevajag saspaidīt putriņā. Dodiet tādu, kāds ir, tikai ļoti maziem gabaliņiem. Dodiet uzmanīgi, pa vienam produktam un vērojiet bērna reakciju - vai nesekos kādi izsitumi, vēdera problēmas u.tml. Ja kaut kas nepatīkams parādās, šo produktu pagaidām nedodam, mēģinam vēlreiz pēc pāris nedēļām.
Vispār es ieteiktu Jums palasīt vēl par pedagoģisko piebarojumu, ja lasāt krieviski, arī krievu rakstus.


_________________
Ярику - 12, Сашеньке - 9, Олесеньке - 5!
А еще я пеку les macarons на заказ!

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора ICQ Number

dany_23 offline dany_23 Сообщение Чт Окт 08, 2009 09:59 Ответить с цитатой




Сообщения: 4

Ar to interesi ir tā, ka, ja agrāk mazais vnk.grābās šķīvī un ēdienā, tad tagad, kad ēdu ar mazo klēpī, viņš līdzko paceļu karoti, atver muti, arī sniedzās pēc karotes - domāju, ka tā ir interese par ēdienu! Ого
Krieviski diemžēl nelasu (nu lasu, bet šausmīgi lēni un grūti man iet) Печально !

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

kroljix offline kroljix Сообщение Чт Окт 08, 2009 10:47 Ответить с цитатой




Сообщения: 6397
Откуда: ПриРижье

paskties - pēdējā MM šis ped. piebarojums bija drusku apraxtīc. tas raxc gan stipri paviršs un nepilnīgs, kaukāc saraustīc, taču aptuvenu priekšstatu var gūt Улыбка
pie, mans jauneklis tikai nesen sāka kauko no mana šķīvja pagaršot un arī ne visas ēdienreizes - ja viņš izvēlas labāk spēlēties ar karoti, tad pati viņam negrūžu mutē. Ja izrāda vēlmi - kauko dabon, vai ta biezpiena kriksi, vai ta tomāta gabaliņu - es neko ar dakšu nespaidu, nokožu vai noknibinu tādu mazu gabaliņu, tālāk šis pac tiek galā. gabaliņš - biš lielāks kā griķa graudiņš apmēram Улыбка


_________________
8!
Младшая 01.03.2014.

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Skype

Lapsa offline Lapsa Сообщение Чт Окт 08, 2009 10:53 Ответить с цитатой




Сообщения: 7664
Откуда: Саркандаугава

Lapsa :
13.oktobrī klubā būs lekcija par piebarojumu Улыбка
http://www.kkm.lv/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=27015


es jau labāk atkārtošos Улыбка lekcija ir latviski. ar iespēju uzdot visus jautājumus un parunāties par visu, kas interesē Улыбка

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Skype


Начать новую тему Ответить на тему
 


 
Предыдущая тема ::  Следующая тема
Показать сообщения:   


Рига, Латвия
СБ, 27/04
день

облачно

/images/weather/d_2_10_0_0.jpg
14°..16°

Ветер Ю, 4-6 м/сек
Атм. давл. 762..764 мм рт.ст.
СБ, 27/04
вечер

малооблачно

/images/weather/n_1_10_0_0.jpg
12°..14°

Ветер ЮВ, 1-3 м/сек
Атм. давл. 763..765 мм рт.ст.
ВС, 28/04
ночь

ясно

/images/weather/n_0_10_0_0.jpg
7°..9°

Ветер ЮВ, 1-3 м/сек
Атм. давл. 765..767 мм рт.ст.
ВС, 28/04
утро

ясно

/images/weather/d_0_10_0_0.jpg
10°..12°

Ветер ЮВ, 2-4 м/сек
Атм. давл. 766..768 мм рт.ст.

Предоставлено Gismeteo.Ru

Сейчас на сайте: 1 гостей и 1 пользователей.
Если у Вас есть вопросы общего характера, деловые предложения или пожелания, напишите нам письмо
© ККМ Клуб 2006 — 2022