Главная  |  Форум  |  Статьи  |  Блоги  |  Галереи  |  Консультации по ГВ  |  Расписание занятий
по-русски   latviski
суббота, 27 апреля

Фотозал

Занятия и экскурсии



Фотозал

Фотозал

Креатив Лавка

Купи-продай

ПоискПоиск    ГруппыГруппы    ПрофильПрофиль



Начать новую тему Ответить на тему

Martha offline Martha Сообщение Чт Июл 30, 2009 23:20 Ответить с цитатой




Сообщения: 23

Sveikas! Mūsu meitiņai 1 gads un 3 mēneši, un pupiņš viņai joprojām ir ļoti aktuāls - kādas 5-6x dienā un naktī arī. Nupat uzzinājām par to, ka ir pieteicies brālītis vai māsiņa.
Ko iesaka krūtsbarošanas konsultanti šai jautājumā? Vai meitiņas zīdīšanu jāpārtrauc? Līdz kuram grūtniecības mēnesim vēl var zīdīt?
Kāda ir jūsu pieredze?

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

Nyamu offline Nyamu Креатив мама
Креатив мама Сообщение Чт Июл 30, 2009 23:42 Ответить с цитатой




Сообщения: 7505
Откуда: Рига, Иманта

konsultante neesmu, bet man ir pieredze šajā jautājumā Улыбка

Barot var, ja grūtniecība iet normāli. Stāstot, ka bērns pats atteicas no krūts bārošanas grūtniecības laikā, jo piena sastāvs mainās un garša arī. Bet manā gadījuma meitiņa neatteicās, un es viņu baroju līdz pat 8. grūtniecības mēnesim. Tad jau man pašai tas sāka izraisīt ļoti nepatīkamas sajūtas krūtīs, un es nolēmu pārtraukt. Tas nebija grūti, jo meitiņa jau kādus 5 mēnešus ēda ne vairāk par trīm reizēm dienā pa piecām minūtēm.

Mums šeit ir meitenes, kuras baroja visu grūtniecību, un pēc tām arī turpināja barot abus bērnus (nevelti krūtis ir divas Смешно )

Tā ka tas atkarīgs no jūsu un jūsu bērna gribas Подмигиваю


_________________

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора

Riska offline Riska Сообщение Чт Июл 30, 2009 23:52 Ответить с цитатой



Модератор
Сообщения: 31866
Откуда: Торонто

Югла Катерина 29829392
консультант по гв и мама с подобным опытом кормлением во время беременности
советую позвонить и пообщаться


_________________
Apathy is Boring
Не стоит пытаться, или делай, или не делай

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Skype

no4ka offline no4ka Сообщение Пт Июл 31, 2009 01:54 Ответить с цитатой



Модератор
Сообщения: 18185
Откуда: Пурвциемс

Nyamu :

Mums šeit ir meitenes, kuras baroja visu grūtniecību, un pēc tām arī turpināja barot abus bērnus (nevelti krūtis ir divas Смешно )


es baroju visu grūtniecību un pēc tām turpināju barot abus dēlus kopā vēl kādus 8 mēnešus (starpība starp bērniem ir 2,1 gadi)

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Skype

Martha offline Martha Сообщение Пт Авг 14, 2009 14:50 Ответить с цитатой




Сообщения: 23

Joprojām aktuāla man ir šī tēma un joprojām atbildes nav... Mana ginekoloģe kategoriski ir pret to, ka es turpinu zīdīšanu. Nekādu speciālu problēmu man nav. Viņa saka, ka zīdot es nodarīšu pāri bērniņam, kas puncī - tas saņems nepietiekoši barības vielas. Un piedzims maziņš un vārgs - ko es protams negribu!!!!

Tomēr izskatās, ka ne es, ne meitiņa neesam gatavas zīdīšanu pašlaik beigt. Kādas 3 dienas mēģināju samazināt zīdīšanas reizes pa dienu, novēršot uzmanību uz citām lietām utml. Rezultātā viņa mani pa nakti gandrīz apēda! Nebiju galīgi izgulējusies. Arī pa dienu meitiņa kļuva nervoza.

Nezinu, ko darīt.

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

blueyed offline blueyed Сообщение Пт Авг 14, 2009 15:02 Ответить с цитатой




Сообщения: 2804
Откуда: Иманта

Martha :
Joprojām aktuāla man ir šī tēma un joprojām atbildes nav...


Kā tad nav, augstāk, māmiņas dalījās savā pieredze. Ja nesapratāt ko rakstīja Riska, iztulkošu:
Katerina 29829392 (Jugla) ir zīdīšanas veicināšanas konsultante un mamma ar šāda veida pieredzi (krūts barošanu grūtniecības laikā)
Piezvaniet pakonsultējieties!

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Skype

nastunja offline nastunja Сообщение Пт Авг 14, 2009 15:06 Ответить с цитатой




Сообщения: 374

Martha :
Joprojām aktuāla man ir šī tēma un joprojām atbildes nav... Mana ginekoloģe kategoriski ir pret to, ka es turpinu zīdīšanu. Nekādu speciālu problēmu man nav. Viņa saka, ka zīdot es nodarīšu pāri bērniņam, kas puncī - tas saņems nepietiekoši barības vielas. Un piedzims maziņš un vārgs - ko es protams negribu!!!!

Tomēr izskatās, ka ne es, ne meitiņa neesam gatavas zīdīšanu pašlaik beigt. Kādas 3 dienas mēģināju samazināt zīdīšanas reizes pa dienu, novēršot uzmanību uz citām lietām utml. Rezultātā viņa mani pa nakti gandrīz apēda! Nebiju galīgi izgulējusies. Arī pa dienu meitiņa kļuva nervoza.

Nezinu, ko darīt.


Man bija līdzīgā pieredze. Mana ģinekoloģe gan teica, ir pat labi, ka es baroju bērniņu, tā viņam būs vieglāk pārdzīvot šķiršanos no mammas (drīzāk psiholoģisko: sava gultiņa, mazāk nesāt uz rokām (bet tas arī nav obiligāti) utt.).
Tas ka bērņiņš būs vārgs ir muļķības (protams, ja viss ir labi ar grūtniecību). Bērniņs sev vienmēr paņems, mazāk paliks mammai Улыбка

Pārtraucu barot 6. mēnesī, tāpēc ka man bija nepatīkami. Krūts paliek jūtīgāka, un vairs tas process nesagadā prieku, bet kaitina. Nolēmu, ka tādu barošanu ne man, ne bernam nevajag. Pēc manas pieredzes ar grūtiniecību piena paliek mazāk, un bērns arī mazāk ēd (vai mamma vairāk atsaka, tāpēc, ka tas ir nepatīkami Улыбка ). Tāpēc bieži dzirdēju, ka grūtnieces pārtrauc barot 5.-6. mēnesī. Bet ir arī tādas, kas nēpārtrauc, kā Nyamu uzrakstīja.
Kad es uzzināju, ka esmu stāvoklī, nolēmu speciāli neko nedarīt, kā būs, tā būs. Tā kā es ieteiktu nemocīt ne sevi, ne bērnu. Lai meitiņa saņem to, kas viņai ir vajadzīgs. Drīz jau nāksies dalīt mammu ar brālīti vai māsiņu. Pagaidām baudiet savu laimi Улыбка

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

macabra offline macabra Креатив мама
Креатив мама Сообщение Пт Авг 14, 2009 15:06 Ответить с цитатой




Сообщения: 4321
Откуда: Рига, Пурвциемс

diemžēl, Latvijā ginekoloģi ir ļoti vāji izglītoti zīdīšanas jautājumos, tāpēc arī dod šadus padomus, viņiem trūkst zināšanu šājā jomā un vieglākais ir ieteikt beigt barot ar krūti.


_________________

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

ajiluj offline ajiluj Креатив мама
Креатив мама Сообщение Пт Сен 25, 2009 21:41 Ответить с цитатой




Сообщения: 1052

meitai bija 1g un 5m, kad es uzzināju, ka esmu stāvoklī. es jau kādu laiku strādāju, un baroju ar krūti tikai vakaros, no rīta, naktī un uz dienas miedziņu brīvdienas. atradināt negbiju gatava, kaut barot bija ļoti nepatīkami, krūts bija ļoti jūtīga, sāpeja pirmās sekundēs.
tikai mēnesi pirms bralīša piedzimšanas meitiņa atteicas no krūts, diezgan viegli - pēdējie aizgāja pielikšanās gulētiešanas brīdī. viņai bija 2 gadi.

cita problēma, ar kuru sastapos - viņa dzera maz, un mums sākušās lielās problēmas ar kakāšanu...

bet viss kopumā notika dieggan viegli, es pat atpūtos pirms dēla piedzimšanas, uv viņam vispār nebija problemu ar zidīšanu! Улыбка

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

oksano4ka offline oksano4ka Сообщение Сб Сен 26, 2009 08:58 Ответить с цитатой




Сообщения: 893
Откуда: Daugavpils

Baroju dēlu gandrīz visu grūtniecību, atmetām, kad biju 8. mēnesi, bet dēlam bija 2g8 mēn. Ne reizes mana ģinekoloģe neko nebija teikusi par pārtraukšanu. Bet arī grūtniecība bija bez problēmām.


_________________

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Skype

Nyamu offline Nyamu Креатив мама
Креатив мама Сообщение Сб Сен 26, 2009 09:12 Ответить с цитатой




Сообщения: 7505
Откуда: Рига, Иманта

Martha :
Joprojām aktuāla man ir šī tēma un joprojām atbildes nav... Mana ginekoloģe kategoriski ir pret to, ka es turpinu zīdīšanu. Nekādu speciālu problēmu man nav. Viņa saka, ka zīdot es nodarīšu pāri bērniņam, kas puncī - tas saņems nepietiekoši barības vielas. Un piedzims maziņš un vārgs - ko es protams negribu!!!!

Nezinu, ko darīt.



šeit augstāk jau par savu pierēdzi rakstīju. Bet piebildīšu, ka mans otrs bērns piedzima smagāks par pirmo -- 4 kg Улыбка

mana ginekoloģe nebija pret barošanu, tikai mūdināja mani ēst grūtnieču vitamīnus. Bet es visu laiku par tiem aizmirsu Краснею

Ja baidāties, ka bērniņam puncī ka pietrūkst, varbūt piedomājiet labāk pie savas ēdienkārtes Да-да


_________________

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора

ajiluj offline ajiluj Креатив мама
Креатив мама Сообщение Сб Сен 26, 2009 16:04 Ответить с цитатой




Сообщения: 1052

vēl gribēju piebilst par bērnu svaru - meita piedzima 41.nedēļā ar svaru 3550, dēls - 40.nedēļās 3360 Улыбка abiem 52 cm. svara starpība - tieši vienā nedēlā, ko meita "pārsēdēja' puncī.

vitamīnus dzēru, bet reti. Улыбка

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

Martha offline Martha Сообщение Вс Окт 25, 2009 11:47 Ответить с цитатой




Сообщения: 23

Paldies visām meitenēm par atbalstu un par padomiem! Tie man ļoti palīdzēja šai situācijā neapjukt.
Esam mierīgā garā, bez stresa samazinājuši zīdīšanu līdz 2 reizēm - uz aizmigšanu un uz pusdnienslaika gulēšanu. Pa nakti neprasa vispār.
Tomēr esmu izlēmusi pa novembra mēnesi pavisam zīdīšanu nobeigt. Tāpēc, ka ir tik ļoti nepatīkamas sajūtas krūtīs, ka pat raudāt gribas - krūtis ir ļoti jūtīgas. Meitiņa nav vainīga, jo pat krūšturis grauž Беспокоюсь
Nezinu tikai, kā to izdarīt, jo bez pupa aizmieg tikai ārā mašnā vai ratiņos. Laikam iešu pameklēt kaut kur jūsu forumā.

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

Katenjka offline Katenjka Консультант по грудному вскармливанию
Консультант по грудному вскармливанию Сообщение Вс Окт 25, 2009 13:10 Ответить с цитатой




Сообщения: 3775
Откуда: Рига, Югла

Nedaudz vieglāk kļust pēc 28 nedēļas. Ar ko tas ir saistīts nezinu. Man arī bija viena brīdī ļoti nepatikamas sajutas, pēc tam kļuva vieglāk. Vēl es dzeru Viardo, viena no Krievijas forumiem izlasīju tādu rekomendāciju, man liekas man līdzēja. Vēlu veiksmi!


_________________

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail ICQ Number Skype

Lotus offline Lotus Сообщение Вс Окт 25, 2009 14:44 Ответить с цитатой




Сообщения: 661
Откуда: Юрмала

es baroju visu grūtniecību unturpinu barot tagad divus. Nepatīkamas sajūtas bija, tad es samazināju barošanas reizes... taču pēc dzemdībām baroju abus bērnus, jeb, precīzāk varētu teikt, ka baroju mazo, taču lielai pupa ir kā mierinājums... mazā meitiņa piedzima ar lielāku svaru Улыбка

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение


Начать новую тему Ответить на тему
 


 
Предыдущая тема ::  Следующая тема
Показать сообщения:   


Рига, Латвия
СБ, 27/04
ночь

ясно

/images/weather/n_0_10_0_0.jpg
4°..6°

Ветер ЮВ, 1-3 м/сек
Атм. давл. 760..762 мм рт.ст.
СБ, 27/04
утро

облачно

/images/weather/d_2_10_0_0.jpg
8°..10°

Ветер ЮВ, 2-4 м/сек
Атм. давл. 761..763 мм рт.ст.
СБ, 27/04
день

малооблачно

/images/weather/d_1_10_0_0.jpg
14°..16°

Ветер Ю, 3-5 м/сек
Атм. давл. 763..765 мм рт.ст.
СБ, 27/04
вечер

облачно

/images/weather/n_2_10_0_0.jpg
12°..14°

Ветер ЮВ, 1-3 м/сек
Атм. давл. 763..765 мм рт.ст.

Предоставлено Gismeteo.Ru

Сейчас на сайте: 1 гостей и 4 пользователей.
Если у Вас есть вопросы общего характера, деловые предложения или пожелания, напишите нам письмо
© ККМ Клуб 2006 — 2022