Главная  |  Форум  |  Статьи  |  Блоги  |  Галереи  |  Консультации по ГВ  |  Расписание занятий
по-русски   latviski
суббота, 27 апреля

Фотозал

Занятия и экскурсии



Фотозал

Фотозал

Креатив Лавка

Купи-продай

ПоискПоиск    ГруппыГруппы    ПрофильПрофиль



Начать новую тему Ответить на тему
страницы
1 2
предыдущая  |  следующая

qwer offline qwer Сообщение Сб Сен 13, 2008 22:13 Ответить с цитатой




Сообщения: 4

tagad puikam 10 meen., bet vel arvien aizmieg tikai pie kruuts, ziizot mani. Viss sakaas ar to, ka pirmajaa menesii puika visu laiku atradaas man pie kruuts, jo citadaak blaava, gribeja est. Taa vins i paeda, i guleja, bet principaa vairaak meginaja eest. Un tik un taa pec pirmaa menesa svars bija miinusaa, ne pieaudzis. Pec doka ieteikuma nakamajaa menesii pec katras kruts barosanas devu klat ari maisijumu. Tad vismaz es paguvu ari atpusties, jo bija vismaz 1,5 h starplaiks starp esanaam, ilgaak tik un taa puika nevareja iztureet. Taa pamazaam puika atguvaas, saka pienemties svaraa un visiem par briinumu saaka man vairaak piens paradities, pat kruusu izmeers palielinajas, ieliknisus ievajadzejaas, teceeja araa. Pirmajaa menesīii gan neko taadu nemaniju, pat atslaukt necik nesanaaca. Nu, tad maisijumu, protams, nedevu vairs, jo i pasai piens bija gana, i puika saka grauzt vai stumt nost pudeli. Lidz ar to aizmigsana pie kruts tagad bija katru reizi, kad naca miegs. Un vēe tagad turpinaas.Visn nekad nav aizmidzis pats, ielikts gultinjaa labi pabarots. Ir izmeeginats - var noblauties zils stundu un vairaak, celties kajaas, locities, celtu dupsi gaisaa utt. - bet negul, ja nav pups mutee. Neviens cits vinam tados brizos ari nav vajadzigs, tad blauj vel trakaak.
Agraak man krutsbarotajas teica, ka tas ir labi, ka aizmieg pie kruts, pareizi, jo berns pe kruts gul un pamostas. BET CIK ILGI???? nevienam puiku nevar atstaat, jo negulees, neaizmigs, jo nav tak pupa! Kaa atradinaat, lai nebuutu jaklausaas trakaa blausana? Jo balss puika loooooti skala, pat slimnicaa teica, ka sen viniem nav dzimis tik skalas balss ipasnieks. A mums - kaa tik kas, taa taure valjaa.... Печально

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

ezhiha offline ezhiha Сообщение Сб Сен 13, 2008 22:23 Ответить с цитатой




Сообщения: 4244
Откуда: Иманта

С мамой ребеночек должен засыпать у груди... естественно для него непонятно, почему мама рядом, а грудь не дает. Засыпание у груди - это хорошо и естественно для малыша.
С папами и бабушками дети засыпают без груди, у них свои ритуалы укладывания.


_________________
Ребенок рождает родителей. Станислав Ежи Лец

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

Nyamu offline Nyamu Креатив мама
Креатив мама Сообщение Сб Сен 13, 2008 22:24 Ответить с цитатой




Сообщения: 7505
Откуда: Рига, Иманта

nu vispār, tas ir normāli, ka aizmieg pie krūts.. Закатил глаза Vispār ar tiem bērniem ir tā, ja mamma ir, tad aizmigs tikai pie krūts, ja mammas nav -- t.i. nav krūts, nu tad i labi, aizmigs pats. Vai ir jau mēģināts atstāt viņu ar kādu, vai Jus vienkārši domājat, ka nesanāks?
Manai meitiņai ir jau gads un 4 mēneši, viņa ēd krūti tikai trīs reizes diennaktī pa 5 minūtēm, pat mazāk. Bet uz diendusu joprojām aizmieg tikai pie krūts!


_________________

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора

qwer offline qwer Сообщение Сб Сен 13, 2008 22:35 Ответить с цитатой




Сообщения: 4

ir meginats, ka teetis guldina puiku. Nekas nesanaak. Puika vai nu breec tik sali, ka jumts celjas vai izdomaa visu ko, lai tikai nosistu miegu - rozaas, njemas, piikst utt. Tjipa, gaida, kad mamma atnaaks un pie kruuts pieliks. Knupis mums nedarbojas jau kopss dzimsanas - vnk neneema pats.
Naktii tagad ari celjas ik pa stundai, pusotrai, un ne jau vienmeer est vajag - vajag tikai pietureties pie kruuts un taa aizmieg. Ja celjas teetis un midzina, suupo rokaas vai gultinaa aijaa, paijaa, nekas nesanaak, saak brekt vel trakaak. Man pasai ari nesanaak taa, jo juut, ka taa esmu es un nedodu kruuti. Bet par knupi tik biezhi naktii man arii negribas piestradaat.... Udeni, teejas vai ko citu dzer labi ja paaris malcinjus pa visu dienu, lidz ar to naktii nedzer ari, riebjas vinjam pudeles, snipiskruzes utt.

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

Nyamu offline Nyamu Креатив мама
Креатив мама Сообщение Сб Сен 13, 2008 22:46 Ответить с цитатой




Сообщения: 7505
Откуда: Рига, Иманта

nē, nu naktī tas vispār ir pilnīgi normāli. Varu tikai ieteikt bērnu ņemt gulēt pie sevis gultā. Tad nebūs tik daudz jāceļas Улыбка Bērns tikko iepīkstēsies, Jūs viņam uzreiz mutē krūti, un viss guļat abi tālāk.

Pa dienu, nu tad vajag vēl mazliet paciesties, cik tur jau ir palicis. Drīz jau būs vieglāk Улыбка Nu tad tāds ir Jūsu bērns ar tādām vajadzībām būt kopā ar mammu tuvu bieži. Viņš Jūs ļoti mīl! Jūs viņu taču arī Улыбка Saprotams, ka nu jau gribāt atpūsties mazliet ar, bet kā domajāt, ka dzemdēt ir tas grutākais bērnu lietā? Nē Здорово


un pēdējais

qwer :
Bet par knupi tik biezhi naktii man arii negribas piestradaat....


ne Jūs piestrādājat par knupi, bet knupis piestrādā par Jums Подмигиваю


_________________

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора

qwer offline qwer Сообщение Сб Сен 13, 2008 22:54 Ответить с цитатой




Сообщения: 4

nu varbuut Jums ari taisniiba... Japienem berns tads, kads vins ir - tads, ka grib buut ar mammu biezhi (vienmeer Смешно ) un pavisam tuvu.

Izguleties kopaa ar puiku gan es nevaru, ir meginaats. Vins pa gultu "celjo" un tad, lai netraucetu vinjam, mums ar viru no gultas jaizveljas bez maz vai, jo vins skersaam grib guleet un kaa tik veel ne. Un tad mums jagul looti uzmanigi, lai puikam neuzgultos virsuu, jo sazin kur gultaa vins tagad atrodas Очень смешно Un taada uzmanisanaas traucee normaali paguleet.
Jā, un miegs puikam ari loooti trausls, pagrozities gultaa nevar, tad pamostas. Kad gul savaa gultinjaa, tad mes klusaam varam savaa gultaa pagrozities, bet kopaa ar vinju gulot gan ne vienmeer. Pat griidas delji mums tagad ir zinaami, kas ciikst, uz tiem nemaz nekapjam Очень смешно Nu tads mums vins ir, nikiigs, maz un slikti guletajs, bet miilam tik un taa vinju vairaak par visu uz pasaules, par to saubu nav.

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

Nyamu offline Nyamu Креатив мама
Креатив мама Сообщение Сб Сен 13, 2008 23:01 Ответить с цитатой




Сообщения: 7505
Откуда: Рига, Иманта

jāpērk lielāka gulta, lai bērns varētu jums netraucēti gulēt tai pavisū šķērsam Очень смешно
Jā, manai meitai bija tāds pats trausls miegs. Tagad viņa jau guļ labāk. Vispār tas atkarīgs no tā, kā bērns pierod. Bet kuri grīdas dēli čīkst, mēs arī zinām Смешно
Tad jums nāksies pacensties, jo atmācīt "humāni", bez lielās bļaušanas nesanāks Не уверен Tikai atcerēties, ka nekas nav mūzīgs, gan jau puika šito pāraugs!


_________________

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора

qwer offline qwer Сообщение Сб Сен 13, 2008 23:05 Ответить с цитатой




Сообщения: 4

mazliet nomierinaaji! paldies! Смешно

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

DiankaM offline DiankaM Консультант по грудному вскармливанию
Консультант по грудному вскармливанию Сообщение Сб Сен 13, 2008 23:17 Ответить с цитатой



Модератор
Сообщения: 9952
Откуда: Riga, Imanta

Sveika! Man arī tāds puika, ēda ļoti bieži, aizmiga tikai pie krūts. Mammu vajadzēja blakus vienmēr, pirmie 2 mēneši uz rokām, nelaida mani līdz 9 mēn. vecumam.
Pēc tam pamazām sāka palikt mājās ar tēti - es varēju viena pati iziet ārā, atvēsināt smadzenes Очень смешно

Kad es esmu mājās joprojām aizmig tikai pie krūts, BET kad es neesmu mājās, tad uz diendusu aizmig gan ar tēti, gan ar vecmāmiņām. Uz nakti arī mēgināja guldināt tētis, 50/50% sanāk - vai nu tētis uz rokām nesa un aijā un puika aizmieg, vai nu negrib aizmigt, raud un gaida mammu Закатил глаза

Un labās ziņas - nesen puika pamēgināja aizmigt pats Подмигиваю T.i. es viņu pabaroju, viņš izlida man no rokām, noguļas pats gultā, pagrozījās, pabubināja sev kaut-ko un aizmiga Смешно Es tikai blakus pasēdēju, lai viņam būtu mierīgāk. Un naktīs tagad guļ mierīgāk un miegs stiprāks nekā 10 mēn. vecumā bija.

Bet es nekad pat nemēgināju viņu atstāt aizmigt vienu, man tā raudāšana līdz zilumam ļoti biedē, nekas labs nevar no tādām metodēm sanākt Не уверен Gribu, lai puikam būtu vesela psihika. Un man ir ļoti ērti ka bērns aizmig pie krūts, 10 min un gatavs Подмигиваю

Tiešam jūs pareizi uzrakstījāt, jāpieņem bērns tāds kāds viņs ir. Un jāapbruņojas ar pacietību. Bērni tik ātri aug, un tik ātri mainās Подмигиваю

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Skype

DA offline DA Сообщение Сб Сен 12, 2009 21:14 Ответить с цитатой




Сообщения: 15

es piekrītu par mīlestību un visu, bet šobrīd ir tā, ka esmu kā zombijs - pa dienu man ir jāstrādā pie datora, audzinu viena, nav neviena cita ar ko atstāt vai kas varētu gulēt nolikt.
viņš ceļas pa nakti vidēji 6 x un bez pupa neaizmieg. man ir bail, ka būs vēl trakāk, ka neatradināšu un ka mani atlaidīs arī no šī darba dēļ tā, ka nespēju produktīvi strādāt...
ko lai dara???


_________________

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора Skype

Lapsa offline Lapsa Сообщение Сб Сен 12, 2009 21:25 Ответить с цитатой




Сообщения: 7664
Откуда: Саркандаугава

DA :
es piekrītu par mīlestību un visu, bet šobrīd ir tā, ka esmu kā zombijs - pa dienu man ir jāstrādā pie datora, audzinu viena, nav neviena cita ar ko atstāt vai kas varētu gulēt nolikt.
viņš ceļas pa nakti vidēji 6 x un bez pupa neaizmieg. man ir bail, ka būs vēl trakāk, ka neatradināšu un ka mani atlaidīs arī no šī darba dēļ tā, ka nespēju produktīvi strādāt...
ko lai dara???


jūs kopā guļat?
radinieki vai draudzenes tuvumā dzīvo, kas varētu kaut dažreiz pa dienu palīdzēt?
vispēr ir jāmācās organizēt savs laiks - darbus darīt ar mazo, strādāt pa drusciņai, ja ir tāda iespēja, kaut reizi gulēt kopā ar mazo...

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Skype

macabra offline macabra Креатив мама
Креатив мама Сообщение Сб Сен 12, 2009 21:36 Ответить с цитатой




Сообщения: 4321
Откуда: Рига, Пурвциемс

DA :
es piekrītu par mīlestību un visu, bet šobrīd ir tā, ka esmu kā zombijs - pa dienu man ir jāstrādā pie datora, audzinu viena, nav neviena cita ar ko atstāt vai kas varētu gulēt nolikt.
viņš ceļas pa nakti vidēji 6 x un bez pupa neaizmieg. man ir bail, ka būs vēl trakāk, ka neatradināšu un ka mani atlaidīs arī no šī darba dēļ tā, ka nespēju produktīvi strādāt...
ko lai dara???



varbūt ir iespēja paņemt auklīti, kas varētu dienā iziet arā ar mazuli, lai jūs varētu atpūsties. vai mēģiniet gulēt diendusu kopā ar mazuli un nodarbināt viņu pa dienu sev blakus, kamēr strādājāt pie datora. tas ir grūti, es jūs saprotu, jo man arī ir darbi, kurus jāizdara pie datora, tad es tos veicu, kad bērns guļ vai kad bērns ir ar mieru spēlēties patstāvīgi kādu laiciņu.


_________________

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

DA offline DA Сообщение Сб Сен 12, 2009 21:46 Ответить с цитатой




Сообщения: 15

mēs ar mazo guļam kopā visu laiku Улыбка auklīti es ņemu 3 x nedēļā uz 3 h, vairāk nevaru atļauties. strādāju vismaz pusslodzi, vispirms pavadu laiku ar mazo, pēc tam darbi, tomēr viņam ir par maz. man vajag diagnozi - ko es daru nepareizi - neveltu laiku pietiekami? bet lielāko dienas daļu pavadu ar viņu spēlējoties un dauzoties. pašai laika nav, nav radu, kas paņemtu mazo. dzīvoklis haosā, man brauc virsū ka esot izlaidusi, ka tagad vairs netikšu vaļā līdz 4 gadu vecumam. Печально(( gribu dzidēt kādu labu pieredzi ar krūtsbarošanas pārtraukšanu bez raudāšanas. nupat mēģināju pārtraukt, bet viņš tā raud, ka man sirds sāp un es atkal baroju. un tas man iedzen bezcerību, jo es nelaušu savam bērniņam raudāt un justies nelaimīgam, bet kā tad es jebkad pārtraukšu barošanu???


_________________

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора Skype

Lapsa offline Lapsa Сообщение Сб Сен 12, 2009 21:55 Ответить с цитатой




Сообщения: 7664
Откуда: Саркандаугава

DA, muļķīgākais, ko jūs tagad varat darīt - ir pārtraukt zīdīšanu. jo naktī būs tāpat jāceļas un jāgatavo maisījums... tas nav vienkāršāk, godā vārds.
piesaistiet bērnu jūsu mājas darbiem! gatavot ēst var ar mazo, tīrīt dzīvokli arī... labi noder slings. veltiet mājas darbiem 15 minūtes no vietas, tad pamainiet darbošanas jomu. pa drusciņai māja kļūs sakoptāka.
darbu mēģiniet darīt, kad bērns ir prom vai gūļ - tas būs daudz produktīvāk.
bet ar mazo nevajag tikai spēlēties un dauzīties. viņam kopš mazotnes jāsaprot, ka mājās ir arī darbi - un viņam jāredz, kā mamma tos dara. paskatieties fotogrāfijas mūsu fotokonkursos - īpaši par slingiem - ko tik nevar darīt kopā ar mazo.
un krūts barošana te nekādu lomu nespēlē - pārtraucot to tagad, jūs tikai sarežģītīsiet sev dzīvi...

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Skype

macabra offline macabra Креатив мама
Креатив мама Сообщение Сб Сен 12, 2009 21:57 Ответить с цитатой




Сообщения: 4321
Откуда: Рига, Пурвциемс

ne vienmēr atradināšana no krūts spēj tikt galā ar problēmam. drizāk otrādi, ja bērnam nav iespēju saņemt mammas kontaktu un siltumu ar krūts palīdzību, tad viņš meklēs citus variantus, kā to kompensēt un rezultātā var sanakt, ka viņam vajadzēs vēl vairāk Jūsu uzmanības.
turklāt, atradināšana no krūts šajā vecumā ir sapīga ne tikai bērnam, bet arī mammai.
varbūt mēģinam pēc kārtas?
dzīvoklis haosā - uzkopjam to ar bērnu! iedodiet viņam lupatiņas, slotu, bļodu, lai skatas uz Jums un atdarina. ja lietojat slingu, tad bērnu iekšā un aiziet!
pavadāt laiku kopā ar mazo - ko Jūs parasti darāt? kas aizņem bērnu, kas viņam patīk? vai viņš prot spēlēties pats, ja esat viņam blakus tajā pašā istabā?
darbi - kad jūs to darāt? kad bērns guļ vai kad viņš ar aukli kopā?
un beidzot, atradināšana - bērni, kuri ir baroti pēc pieprasījuma, ar laiku zīž rētāk, parasti uz aizmigšanu, agri no rīta. ja bērns nav pietiekami nodarbināts, tad viņš var prasīt pupu izklaides pēc, jo viņam garlaicīgi un šīs ir pārbaudīts veids, lai piesasitītu mammas uzmanību. bērni nezīž līdz skolas vecumam, viņi izaug un saprot to Улыбка


_________________

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

DA offline DA Сообщение Сб Сен 12, 2009 22:01 Ответить с цитатой




Сообщения: 15

Lapsa, saki, kā notiks šis atradināšanās/atteikšanās process no pupa, kad laiks būs pienācis, teiksim ~ 2 gadu vecums. Vai es spēšu ar viņu sarunāt, vai nebūs drāmas? es jūtos izmisusi...


_________________

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора Skype

DA offline DA Сообщение Сб Сен 12, 2009 22:08 Ответить с цитатой




Сообщения: 15

Macabra
mazais prot spēlēties arī pats, bet arī karājas kājā. jā, pamēģināšu parosināt fantāziju kā viņu izklaidēt. Slingu lietojam, tikai reti pa māju apkārt nēsājos, bet vajadzēs laikam Улыбка
piekrītu visam, mīļš paldies, kādam laikam sirdsmieram man ar šo info pietiks, kad noraušos, nākšu atkal Смешно


_________________

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора Skype

Lapsa offline Lapsa Сообщение Сб Сен 12, 2009 22:12 Ответить с цитатой




Сообщения: 7664
Откуда: Саркандаугава

DA :
Lapsa, saki, kā notiks šis atradināšanās/atteikšanās process no pupa, kad laiks būs pienācis, teiksim ~ 2 gadu vecums. Vai es spēšu ar viņu sarunāt, vai nebūs drāmas? es jūtos izmisusi...


nevajag izmisuma Улыбка
parasti tas notiek ļoti pakāpeniski. sākumā pazud lielākā daļa pielikšanu pa dienu - jo ir ko darīt, nav laika muļķībām Улыбка tad paliek ap miegiem un pa nakti. tad sāk ciešāk gulēt - aiziet vēlas nakts barošanas. paliek uz aizmigšanu un rīta pusē. tad var sarunāt kādu aizmigšanas rituālu - grāmatiņa-pasaciņa, dziesmiņas, paglāstīt muguriņu utt - sāk aizmigt bez pupa. un tad no rīta mamma var arī teikt - a davai šodien neēdīsim, skriesim ar zirgiem jāt labāk uz zoodārzu? un rīt, teiksim - ar vilcieniņu braukāties - un tas pups vairs nav tik nepieciešams.

man bija ar vecāko dēlu 2,2 gados - palikušas bija tikai vakara ēdienreizes. pārvācāmies uz vasarnīcu, sarunājām, ka piepiņš palika pilsētā. viss. bez raudām.
ar vidējo gan tik gludi nebija, ka man gribētos. es nokļūvu slimnīcā uz nedēļū - viņš tai laikā pa dienu jau aizmiga ar omi, bet ēda diezgan aktīvi. bet nekādu raudu nebija vispār - un kad es atgriezos mājās un piedāvāju - atteicās. viņam bija 2 gadi un nedēļa.

lūk tā.

ja jūs krieviski lasāt - foruma sadaļā zīdīšana pēc gada ir diezgan liela tēma par zīdīšanas pārtraukšanas stāstiem - visi ļoti pozitīvi Улыбка

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Skype

DA offline DA Сообщение Сб Сен 12, 2009 22:21 Ответить с цитатой




Сообщения: 15

Lapsa :

nevajag izmisuma Улыбка
parasti tas notiek ļoti pakāpeniski. sākumā pazud lielākā daļa pielikšanu pa dienu - jo ir ko darīt, nav laika muļķībām Улыбка tad paliek ap miegiem un pa nakti. tad sāk ciešāk gulēt - aiziet vēlas nakts barošanas. paliek uz aizmigšanu un rīta pusē. tad var sarunāt kādu aizmigšanas rituālu - grāmatiņa-pasaciņa, dziesmiņas, paglāstīt muguriņu utt - sāk aizmigt bez pupa. un tad no rīta mamma var arī teikt - a davai šodien neēdīsim, skriesim ar zirgiem jāt labāk uz zoodārzu? un rīt, teiksim - ar vilcieniņu braukāties - un tas pups vairs nav tik nepieciešams.

man bija ar vecāko dēlu 2,2 gados - palikušas bija tikai vakara ēdienreizes. pārvācāmies uz vasarnīcu, sarunājām, ka piepiņš palika pilsētā. viss. bez raudām.
ar vidējo gan tik gludi nebija, ka man gribētos. es nokļūvu slimnīcā uz nedēļū - viņš tai laikā pa dienu jau aizmiga ar omi, bet ēda diezgan aktīvi. bet nekādu raudu nebija vispār - un kad es atgriezos mājās un piedāvāju - atteicās. viņam bija 2 gadi un nedēļa.

lūk tā.

ja jūs krieviski lasāt - foruma sadaļā zīdīšana pēc gada ir diezgan liela tēma par zīdīšanas pārtraukšanas stāstiem - visi ļoti pozitīvi Улыбка



nakts ēšanas ir vienīgais, kas mani satrauc, jo pa dienu jau tā ir kā saki - nav laika muļķībām Улыбка ēd visādus labumus, dārzeņus, augļus, putras, pupojas tikai uz pusdienslaiku (tādi ir 2x dienā). nu ja tas pakāpeniski samazinās, tad super, jo pagaidām man tikai liekas, ka nakts ēšanas pavairojas Смешно
ok, skaidrs ir tas, ka nav ko mocīt bērnu un jādod tas, ko viņš prasa, es taču ar nebūtu priecīga, ja apskaujot vīrieti, viņš man atbildētu - pietiek tev mīlestības, ņemsi un izlaidīsies Улыбка viss būs ok, liels paldies!!!


_________________

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора Skype

macabra offline macabra Креатив мама
Креатив мама Сообщение Сб Сен 12, 2009 22:26 Ответить с цитатой




Сообщения: 4321
Откуда: Рига, Пурвциемс

DA :
Macabra
mazais prot spēlēties arī pats, bet arī karājas kājā. jā, pamēģināšu parosināt fantāziju kā viņu izklaidēt. Slingu lietojam, tikai reti pa māju apkārt nēsājos, bet vajadzēs laikam Улыбка
piekrītu visam, mīļš paldies, kādam laikam sirdsmieram man ar šo info pietiks, kad noraušos, nākšu atkal Смешно



nomierinājumam vēl teikšu, ka arī mans bērns gada vecumā bieži vien karājas kajā un čīkst, lai es izlienu no sava datora un eju tusēt ar viņu. ar laiku tas pariet, bērns aug un mācas koncetrēties uz vienas lietas ilgāku laiku. 6 mēnešu vecumā bērns spēj nodarbināt sevi krietni īsāko laiku, nekā gada vecumā, bet 1,5 gada vecumā vēl ilgāku laiku. attīstība notiek pa posmiem, iespējāms, ka Jums tagad iet kārtējais attīstības lēciens.
9 mēnešos mums ļoti patika krelles, pērlites pudelē (saberu iekša dažadas un bērns ar tam grabēja), izdemolēt kasti ar rotaļļietam pa visu istabu (es ļavu arī pa plaukties un skapiem šīverēties, man nebija problēmu to visu savakt), tad vēl visādas bļodas, kastroles. var mēģināt rādīt košas grāmatas, ieslēgt mūziku un dejot, bert kastē makaronus, spēlēties ar bumbam, rotaļļietam. a, vel Vikai topā bija un ir muzikālas rotaļļietas, it īpaši, kur uz pogam jāspiež, joprojām nospied un sēž klausas, tagad vēl ar kustībam aktīvam.


_________________

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

anaj offline anaj Сообщение Сб Сен 12, 2009 22:26 Ответить с цитатой




Сообщения: 1305
Откуда: Пурвциемс

Atradināšana no krūts radīs vairāk problēmu, nekā atrisinās. Zīšana, neskaitot citas īpašības, palīdz mazajam pieņemt ikdienas grūtības. Faktu, ka mamma pie datora strādā un neiet spēlēties, viņam būtu daudz vieglāk akceptēt, nekā zīdīšanas pārtraukšanu. Tomēr uzvedību pie krūts (dienas laikā) māmiņa var regulēt - sākt ievadīt noteikumus, kad krūts ir pieejama un kad - nē (uz ielas, viesos utt.)
Īstenībā, ieaijāšana ar krūti ir labs, jo drošs, variants: bērns patiešam aizmig un guļ. Lai aizmigtu "pats", pēc manas pieredzes, vajag paterēt daudz vairāk laika un pūļu: samierināt, palasīt, pierunāt netrakot... Подмигиваю

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Skype

macabra offline macabra Креатив мама
Креатив мама Сообщение Сб Сен 12, 2009 22:29 Ответить с цитатой




Сообщения: 4321
Откуда: Рига, Пурвциемс

DA :

nakts ēšanas ir vienīgais, kas mani satrauc, jo pa dienu jau tā ir kā saki - nav laika muļķībām Улыбка ēd visādus labumus, dārzeņus, augļus, putras, pupojas tikai uz pusdienslaiku (tādi ir 2x dienā). nu ja tas pakāpeniski samazinās, tad super, jo pagaidām man tikai liekas, ka nakts ēšanas pavairojas Смешно
ok, skaidrs ir tas, ka nav ko mocīt bērnu un jādod tas, ko viņš prasa, es taču ar nebūtu priecīga, ja apskaujot vīrieti, viņš man atbildētu - pietiek tev mīlestības, ņemsi un izlaidīsies Улыбка viss būs ok, liels paldies!!!



par to vīrieti trāpīts desmitniekā!
jo vairāk stresosiet par nakts ēšanam, jo labāk bērns to jūtīs un gribēs ieķerties un nelaist jūs.


_________________

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

DA offline DA Сообщение Сб Сен 12, 2009 22:35 Ответить с цитатой




Сообщения: 15

ok, viss, esmu mierīga, stresu nav, meklēju skaļas un košas rotaļlietas, no rītdienas slingā mājasdarbu darīšana un draudzeņu atrašana, lai izved mazo kaut uz stundiņu atpūsties no manis! Улыбка
paldies mīļās meitenes par atbalstu tik vēlā vakara stundā, tiešām novērtēju un palīdzēja!


_________________

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора Skype

macabra offline macabra Креатив мама
Креатив мама Сообщение Сб Сен 12, 2009 22:38 Ответить с цитатой




Сообщения: 4321
Откуда: Рига, Пурвциемс

starp citu, iespējams, ka bērns daudz ēd naktī, jo viņam nepietiek pa dienu. varāt pamēģīnāt barot pa dienu ar krūti biežāk, nekā 2 reizes dienā, tad bērns varētu mazāk trobelēt Jūs nakts laikā.


_________________

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

Bonija offline Bonija Сообщение Сб Сен 12, 2009 22:46 Ответить с цитатой




Сообщения: 185
Откуда: Kuldīga

neizlasīju visu tēmu, bet vēlos padalīties savā pieredzē (1,2mēn.)
(strādāju mājās jau no bērna 6mēn vecuma pa nakti, šobrīd mēģinu ar aukles palīdzību "izkārtot" ~4h darbam, bet ... visu citu var, bet pie datora sanāk sēdēt tikai kad bērns ir ārā vai pa nakti guļ (parasti ik pēc 40min pārbauda vai es esmu blakus))
kopā guļam no 19-22, tad no (3)4-7(Здорово, tad ja esmu mājās (10)11-12, ~16.

Mani secinājumi:
- jo bērna vajadzību cēloni ātrāk atrod, jo ātrāk bērns nomierinās
- bērns nekad neraud bez iemesla
- ja bērnam vaja pupu un mamma dod (iekšēji noskaņojas nu tagad draudziņ "barojies" man te stundu un es pačučēšu), tad bērnam ātri pietiek, bet ja mamma streso un nedod, tad "uzkaras" uz pupa
- bērni mamma klātbūtnē bieži uzvedas "neciešami" un tā esot mīlestības izpausme. Kad bēbji paaugas, tad saldēdiens mazajam rakarim ir izvest mammu no pacietības Улыбка
- ja bērnam nevajag pupu, tad pat "ar varu" nepiespiedīsi to zīst ilgāk par 1min Улыбка (ne vienu vien reizi ir bijis, kad es zinu, ka nebūšu stundas 6-8, bet mazā negrib zīst un vis)
- ja bērns nav vīlies savā mammā, tad NAV vienkāršāka varianta kā nolikt gulēt kā ar pupu to darīt.

Mana meita kopš dzimšanas visu cauru diennakti ēd ik pa 1,5h, līdz 6mēnešu vecumam neviena zīšana nebija īsāka par 40min utt. + 2x dienā pusdienslaiki pie pupa no 1-3h. Izmēģināju dažādas stratēģijas, nekā - visvienkrāšākā pups un mamma guļ + (ar rācijas palīdzību) 30s laikā, kad sāk knosīties jāiedod pups, tad pazīž un guļ tālāk (ja nepaspēju, tad reizēm pamostas un ir uz 40min rotaļāšanās) un tā līdz apmēram 1gada vecumam un tad ne no šā ne no tā pazīž 1min un stumj mani projām un es ielieku gultā un čuč līdz čurāšanas reizei ~1,5h-3h - man svētlaime.

ja nav palīgu - nu grūti ir, nu ļoti grūti ir (ar visiem palīgiem ir pagrūti).
jāmeklē draudzenes jākooperējas. Es pat esmu izmantojusi variantu, kad eju ciekos, tur ar manu bērnu parotaļājas, bet es 30 min paguļu Улыбка

protams ir dienas, kad ne par ko nevaru ielikt gultiņā, bet ir dienas kad mierīgi. Viss atkarīgs no manas iekšējās līdzsvarotības, bet tā kā esmu "stresaina", tad arī bērns ir tāds.
Par mājas darbiem - es pieņēmu stratēģiju, kad bērns guļ, tad es guļu. Ja nenāk miegs, tad tikai un vienīgi priekš sevis kaut kas patīkams jāizdara un ja vēl pietiek laika, tad tikai tās lietas, kuras patiešām būs grūti kopā ar bērnu. Ir grūti ar bērnu kopā taisīt ēst, turēt slingā un mazgāt grīdu vai likt veļu veļasmašīnā, ja mazais no apakšas velk ārā, bet ... bērnam augot būs vēl grūtāki brīži, tā ka baudam šo dienu un ceram, ka kaut kad paliks vieglāk Улыбка

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Посетить сайт автора MSN Messenger Skype


Начать новую тему Ответить на тему
 
страницы
1 2
предыдущая  |  следующая


 
Предыдущая тема ::  Следующая тема
Показать сообщения:   


Рига, Латвия
СБ, 27/04
день

облачно

/images/weather/d_2_10_0_0.jpg
14°..16°

Ветер Ю, 4-6 м/сек
Атм. давл. 762..764 мм рт.ст.
СБ, 27/04
вечер

малооблачно

/images/weather/n_1_10_0_0.jpg
12°..14°

Ветер ЮВ, 1-3 м/сек
Атм. давл. 763..765 мм рт.ст.
ВС, 28/04
ночь

ясно

/images/weather/n_0_10_0_0.jpg
7°..9°

Ветер ЮВ, 1-3 м/сек
Атм. давл. 765..767 мм рт.ст.
ВС, 28/04
утро

ясно

/images/weather/d_0_10_0_0.jpg
10°..12°

Ветер ЮВ, 2-4 м/сек
Атм. давл. 766..768 мм рт.ст.

Предоставлено Gismeteo.Ru

Сейчас на сайте: 1 гостей и 4 пользователей.
Если у Вас есть вопросы общего характера, деловые предложения или пожелания, напишите нам письмо
© ККМ Клуб 2006 — 2022