Главная  |  Форум  |  Статьи  |  Блоги  |  Галереи  |  Консультации по ГВ  |  Расписание занятий
по-русски   latviski
понедельник, 29 апреля

Фотозал

Занятия и экскурсии



Фотозал

Фотозал

Креатив Лавка

Купи-продай

ПоискПоиск    ГруппыГруппы    ПрофильПрофиль



Начать новую тему Ответить на тему

Lii offline Lii Сообщение Чт Мар 12, 2009 11:18 Ответить с цитатой




Сообщения: 412
Откуда: Inčukalns

Sveikas!
Vakar sāku čurināt un kakināt savu 9,5 mēnešus veco meitiņu. Man par prieku viss notiek veiksmīgi, arī naktī Здорово . Cik nu par to var spriest no vienas diennakts.
Meitiņa ir kļuvusi vēl dzīvespriecīgāka, pagaidām arī guļ labāk, labi aizmieg pati. Vieni vienīgi prieki. Улыбка
Laicīgi izrāda, ka būs čura/kaka, paklausīgi čurā un kakā, pat izrāda lielu neapmierinātību, ja es uz signālu atbilstoši nereaģēju, tad čurā bļaudama.
Tas viss tikai vienas :!: dienas laikā. Tā taču var būt, tik veiksmīgi?
Nevienu reizi nav čurājusi vai kakājusi pie krūts. Tas laikam ir normāli tādā vecumā?
Pagaidām uztrauc, kā rīkoties ārpus mājas. Lasu iepriekšējās tēmas, ka vai nu visu laiku čurina podiņā/izlietnē/krūmos/..., vai arī izčurina autiņbiksītēs. Labāk laikam bez autiņbiksītēm? Pagaidām, kamēr ārā auksts, mēģināšu reti iet tālu no mājām un vienmēr ar autiņbiksītēm, bet, kad būs silts un pierasts, iesim jau bez tām un čurāsim uz krūmiem Подмигивать
Jauku dienu arī jums! Улыбка


_________________

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Посетить сайт автора Skype

ulla offline ulla Сообщение Чт Мар 12, 2009 11:41 Ответить с цитатой




Сообщения: 2577
Откуда: Межциемс, Каивас

O cik jums forshi un gludi! Mees no 6 meeneshiem un es joprojaam nevaru saredzeet curaashanas signaalus...vienkaarshi mazaa tos neizraada.
Ak juus veiksminieki! Подмигиваю


_________________
Льняные слинги, handmade. Мои работы

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора

Lii offline Lii Сообщение Чт Мар 12, 2009 12:04 Ответить с цитатой




Сообщения: 412
Откуда: Inčukalns

Nu, tā kā līdz šim daudz dzīvojām ar pliku dibenu, tad jau biju pamanījusi, ka uz čurātgribēšanu ieraudas, vai arī pēkšņi neapmierinājumā atsakās no mantas ar ko tikko labi spēlējās. Tie tad arī ir mūsu signāli Подмигивать
Tagad gan jau pusstundu mēģinu izčurināt, bet nekā, nečurā, turpina kašķēties, zobi nāk.
Grūtākais pašlaik ir atšķirt, kad raud čuras dēļ, kad dēļ miedziņa/zobiem/krūts...
Kad bērniņš aptuveni pārstāj čurāt katras 15 minūtes pēc ēšanas un daudzas reizes naktī? Tad, kad sāk retāk ēst krūti?


_________________

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Посетить сайт автора Skype

salna offline salna Сообщение Сб Мар 14, 2009 11:46 Ответить с цитатой




Сообщения: 12

Lii, varu tikai piekrist! Dēlam tagad 7 mēneši un jau ejam uz podiņa. Sākumā pati piedāvāju čurāt(tagad arī), bet šobrīd arī vēroju, kā viņš dod ziņu, ka ir vajadzība. Parasti pierāpo un pačīkst, ja es nereaģēju, tad bikse pilna un spēlējas tālāk... Uz kakāšanu viņš mazliet vairāk iespringst В шоке
Uz ārā iešanu velku autiņu, bet vienmēr atpakaļ atnākam ar sausu, kaut staigājam 2 stundas bez gulēšanas. Tagad esmu pasākusi uz ciemošanos vilkt pamperbikšeles, ja nu gadās noplūdes. Tās vieglāk vilkt virsū-nost. Tiekam galā diezgan veiksmīgi. Par pavasari- vasaru vēl neesmu domājusi, droši ka pie krūmiņa... Подмигиваю

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

Lii offline Lii Сообщение Пн Мар 16, 2009 12:26 Ответить с цитатой




Сообщения: 412
Откуда: Inčukalns

Vai pareizi rīkojos naktī?
Kad kādu laiku ir gulēts, meitiņa miegā sāk knosīties, ja ātri nenomierinās un neguļ cieši tālāk, tādu pašu nepamodušos paceļu un pačurinu . Parasti pēc tam pat īsti nepamodusies guļ tālāk. Katru otro reizi gan viņa jau gultiņā pamostas, tad pačurinu un pabaroju un guļam tālāk.
Šāda celšanās mums sanāk ~7 reizes naktī (4 tikai čurā, 3 čurā un ēd). Es pieļauju, ka tāds ritms un rīcība ir normāla, ja reiz mums tā labi sanāk Улыбка Vienīgi pati neesmu īpaši labi izgulējusies, jo visu nakti esmu "sardzē", vīrs gan izgulējies, jo viņam naktī tas nepadodas, izdevīgi viņam Смешно

Kad un kādu podiņu labāk izvēlēties? Meitiņa pagaidām vēl nesēž, bet kad sēdēs, vai sēdināt uz podiņa?


_________________

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Посетить сайт автора Skype


Начать новую тему Ответить на тему
 


 
Предыдущая тема ::  Следующая тема
Показать сообщения:   


Рига, Латвия
ПН, 29/04
день

пасмурно, невесёлая погодка

/images/weather/d_3_10_0_0.jpg
22°..24°

Ветер Ю, 5-7 м/сек
Атм. давл. 768..770 мм рт.ст.
ПН, 29/04
вечер

облачно

/images/weather/n_2_10_0_0.jpg
19°..21°

Ветер Ю, 1-3 м/сек
Атм. давл. 768..770 мм рт.ст.
ВТ, 30/04
ночь

облачно

/images/weather/n_2_10_0_0.jpg
11°..13°

Ветер С, 0-2 м/сек
Атм. давл. 769..771 мм рт.ст.
ВТ, 30/04
утро

облачно

/images/weather/d_2_4_0_0.jpg
11°..13°

Ветер С, 1-3 м/сек
Атм. давл. 770..772 мм рт.ст.

Предоставлено Gismeteo.Ru

Сейчас на сайте: 1 гостей и 2 пользователей.
Если у Вас есть вопросы общего характера, деловые предложения или пожелания, напишите нам письмо
© ККМ Клуб 2006 — 2022