Главная  |  Форум  |  Статьи  |  Блоги  |  Галереи  |  Консультации по ГВ  |  Расписание занятий
по-русски   latviski
суббота, 27 апреля

Фотозал

Занятия и экскурсии



Фотозал

Фотозал

Креатив Лавка

Купи-продай

ПоискПоиск    ГруппыГруппы    ПрофильПрофиль



Начать новую тему Ответить на тему

Charly offline Charly Сообщение Вт Фев 01, 2011 23:39 Ответить с цитатой




Сообщения: 20

Sveiki! Izlasīju jūsu rakstu par darba/mācību atsākšanu, tomēr man ir tāds nedaudz sarežģītāks gadījums, tādēļ vajadzīga palīdzība.
Meitiņai 11 mēneši. Piedzima ar ķeizaru. Līdz šim brīdim visu laiku esam kopā, baroju ar krūti pēc pieprasījuma, arī naktī, uz gulētiešanu utt. Nelietojam ne knupi, ne pudeli. Ir progress pedagoģiskajā piebarošanā. Principā līdz šim spēja iztikt vairākas stundas bez krūts.
Šad tad (apmēram 1x 2-4ned)esmu viņu atstājusi uz kādu 1h -2h ar vira māti vai pie vienas draudzenes. Līdz pēdējai reizei viss bija kārtība. Kad svētdien atkal atstāju pie draudzenes uz 1,5h , atgriežoties sastapu savu mazulīti šausmīgi raudot - KĀ NEKAD aizelsušos, draudzenei uz rokām. Viņa neko neesot ēdusi (lai gan vajadzēja), no visa grieza galvu prom un raudāja. Tiklīdz ierados, pieliku pie krūts un viss normalizējās. Bet tagad jau trešo dienu viņa visu laiku grib uz rokām, un tiklīdz es izeju laukā no istabas - tā raud, izstiepj rociņas un prasās atkal opā vai pie krūts!
Apmēram pēc 3-4 nedēļām man jāatsāk mācības, kas ir piektdienās un sestdienās apmēram 3-8 h dienā. Zinu, ka neesmu laicīgi gatavojusi bērnu savai prombūtnei, bet man likās, ka visam jābūt kārtībā, jo līdz šim viņa pilnīgi normāli spēja palikt bez manis. Svētdienas gadījums mani izsita no sliedēm.
Skolā ir bērnu istaba un ir iespējams, ka kāds (vīrs vai vīra māte, vai aukle, kuras mums vēl nav..) brauc man līdzi ar mazo. Tad sanāk, ka es ar viņu varu būt 15min ik pa 1,5h. Bet tad sanāk, ka meitiņa mani redzēs tikai 15min un atkal būs no manis jāšķiras. Vēl ir viens garais pārtraukums, kas ilgst 1,5h.
1.Pirmais jautājums - kā jūs domājat, vai ņemt meitiņu līdzi būtu labāk nekā atstāt viņu mājās piemēram uz 6h, ņemot vērā manu situāciju?
2.Kā lai pieradinu meitiņu pie manas prombūtnes no jauna šo 3-4 nedēļu laikā?
3.Varbūt ir vēl kāds ieteikums vai vērtīgs komentārs par šo situāciju!
Jau iepriekš liels paldies!

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

DiankaM offline DiankaM Консультант по грудному вскармливанию
Консультант по грудному вскармливанию Сообщение Вт Фев 01, 2011 23:50 Ответить с цитатой



Модератор
Сообщения: 9952
Откуда: Riga, Imanta

Charly, draudzene nestāstīja, kāpēc maziņa sāka raudāt? Var būt nobijās? Vai mammu atcerējās, un jau bija grūti nomierināties?

Es nedomāju, ka šo gadījumu vajag ilgi atcerēties, labāk skatāties uz priekšu Улыбка Jums jāmācās. Bērns jau kādu laiku palicis kopā ar citu cilvēku, droši vien ka ēd bez mammas, spēlējas. Ja vajadzēs atstāt uz ilgāku laiku, tad arī ies pastaigā - būs vairāk pozitīvu emociju Улыбка

Parunājiet ar draudzeni, ja tur nekas īpašs nenotika, pamēģiniet nomierināties - ar jūsu mazuli viss būs kārtībā, viņu pieskatīs labs, uzticams cilvēks. Es neņemtu līdzi, bet atstātu viņus mājās - pazīstamā atmosfērā, kur ir viņas rotaļas, var arī normāli paēst un atpūsties.

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Skype

belief offline belief Сообщение Ср Фев 02, 2011 00:00 Ответить с цитатой




Сообщения: 1481
Откуда: Riga, Ziepniekkalns; Daugavpils

Es būtu atstājusi uz 6 stundām. Manam bērnam būtu vieglāk tomēr no manis nešķirties 3 reizes, bet vienu, kaut arī uz ilgāku laiku...Bet visi bērni ir savādāki, jūs vislabāk pazīstat savu meitiņu.
Pieradināt varētu, jau tagad tiekot skaidrībā ar to cilvēku, kas sēdēs ar mazo. Jo ātrāk viņi iepazīsies tuvāk un vairāk pavadīs laiku kopā, jo vieglāka varētu būt adaptācija.


_________________



Последний раз редактировалось: belief (Ср Фев 02, 2011 00:12), всего редактировалось 1 раз

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

blueyed offline blueyed Сообщение Ср Фев 02, 2011 00:03 Ответить с цитатой




Сообщения: 2804
Откуда: Иманта

1.Man tomēr liekas, ka jēdzīgāk būtu atstāt mājās, jo, tā jau mamma nav klāt + vēl svešas telpas.
2. Vienmēr, aizejot pastāstiet bērnam kur ejat, ko tur darīsiet (tā ne vienmēr varbūt patiesība). Situācijas apzināšana palīdzēs bērnam tajā adaptētis.
3. Pilnīgi normāli, ka bērns reaǧēja uz mammas prombūtni, ir jāpaiet laikam lai pie tā pierastu. Gada vecumā bērns absolūti normāli pus dienu var iztikt bez krūts.
Lai pieradinātu un ieviestu režīmu, mēğiniet uz jums nepieciešamo laiku aiziet ar iespēju uzreiz ierasties, ja galīgi neies.

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Skype

Charly offline Charly Сообщение Ср Фев 02, 2011 13:29 Ответить с цитатой




Сообщения: 20

Sākumā mazā vienkārši neko negribēja ēst, tad sāka vēl raudāt (iespējams, ka miedziņš arī nāca), tad draudzene viņu ietina kūniņā un mēģināja tā šūpinot viņu nomierināt, bet man šķiet, ka tieši tas viņai visvairāk nepatika, jo tad rodas asociācija, ka tūlīt dos krūti un varēs čučēt, bet nekā, krūti neviens nedod...
Droši vien, kad būšu prom, būs jāmēģina viņu likt gulēt ratos ārā, jo mazā ir pieradusi, ka mājās uz gulētiešanu vienmēr tiek dota krūts, un, ja krūts nebūs, tad scenārijs var atkārtoties..

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

blueyed offline blueyed Сообщение Ср Фев 02, 2011 13:34 Ответить с цитатой




Сообщения: 2804
Откуда: Иманта

Jūsu vecuma bērnam ir kādreiz jāiemācās iemigt bez krūts, tam ir jābūt kaut kādam rituālam, ar to cilvēku ar kuru meitiņs paliks mājās, vai nu aizmigšana ratos, vai nu, migšana mājās ar pasaciņu, paglaudīšanu vai kā citādi. Uzreiz var nesanākt, bet ja tic ka sanāks, tad sanāks.
Galvenais ir mammas (kā arī citu cilvēku, kas ir ar bērnu) pārliecība par to, ko viņa dara! Улыбка

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Skype


Начать новую тему Ответить на тему
 


 
Предыдущая тема ::  Следующая тема
Показать сообщения:   


Рига, Латвия
СБ, 27/04
день

облачно

/images/weather/d_2_10_0_0.jpg
14°..16°

Ветер Ю, 4-6 м/сек
Атм. давл. 762..764 мм рт.ст.
СБ, 27/04
вечер

малооблачно

/images/weather/n_1_10_0_0.jpg
12°..14°

Ветер ЮВ, 1-3 м/сек
Атм. давл. 763..765 мм рт.ст.
ВС, 28/04
ночь

ясно

/images/weather/n_0_10_0_0.jpg
7°..9°

Ветер ЮВ, 1-3 м/сек
Атм. давл. 765..767 мм рт.ст.
ВС, 28/04
утро

ясно

/images/weather/d_0_10_0_0.jpg
10°..12°

Ветер ЮВ, 2-4 м/сек
Атм. давл. 766..768 мм рт.ст.

Предоставлено Gismeteo.Ru

Сейчас на сайте: 1 гостей и 1 пользователей.
Если у Вас есть вопросы общего характера, деловые предложения или пожелания, напишите нам письмо
© ККМ Клуб 2006 — 2022