Главная  |  Форум  |  Статьи  |  Блоги  |  Галереи  |  Консультации по ГВ  |  Расписание занятий
по-русски   latviski
суббота, 27 апреля

Фотозал

Занятия и экскурсии



Фотозал

Фотозал

Креатив Лавка

Купи-продай

ПоискПоиск    ГруппыГруппы    ПрофильПрофиль



Начать новую тему Ответить на тему

kivite offline kivite Сообщение Пн Окт 19, 2009 15:55 Ответить с цитатой




Сообщения: 41
Откуда: Rīga,Ķengarags

Dēliņam tagad gandrīz 6 mēneši,sākām piebarot 4,5 mēnešos jo izteikti izrādīja interesi ēdienam.ēd ar lielāko prieku visu ko dod Улыбка
Lieta tāda ka agrāk ēda ik 2 stundas bet uz nakti paēd 23:00 un tad tikai ap 7:00 bet tagad ēd ik 2 stundas un naktī vēl mostas ik stundu(nesaprotu no kā,varbūt zobiņi),es naktī nevaru negulēt tādēļ kad dēliņš pamostas ņemu viņu pie sevis un baroju ar pupu kad vēlas.
Tagad es jau viņam dodu biezenīšus 3 reizes dienā, brokastīs,pusdienās un vakariņās,sekoju pēc grāmatas bet tai grāmatā 6 mēnešu vecumā rakstīts tikai 5 ēdienreizes pa visu dienu.
Mans jautājums vai tiktiešām jābūt 6 mēnešos tikai 5 ēdienreizēm un 7 mēnešu vecumā tikai 4 ēdienreizēm?
Tad sanāk ka starplaikos kaut kas ir jāēd?
Ko jūs man ieteiktu darīt tālāk ja es tagad baroju 3 reizes dienā ar biezenīti bet pārējās reizes ar pupu?
Vai vajag ieviest kādu režīmu,vai tomēr barot ik 2 stundas?
esmu stipri apjukusi Печально
Manam dēliņam negaršo atšķaidītas suliņas mēgināju dot apelsīnu un ābolu,saviebjas un viss,ūdens ar negaršo.


_________________

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

Riska offline Riska Сообщение Пн Окт 19, 2009 16:30 Ответить с цитатой



Модератор
Сообщения: 31866
Откуда: Торонто

по русски - придут консультанты переведут, надеюсь

Незнаю в какой книге вы почитали про 5 раз в день питание

но вот читаю то что советуют у нас на лекциях и на сайте


Цитата:
6 месяцев

Вскармливание грудное с педагогическим прикормом, кормления грудью по требованию, связанные со сном. Изменяются свойства материнского молока: теперь оно помогает малышу справиться с новой пищей, которую он пробует. Изменяется режим кормлений. Наиболее активное сосание смещается на последние 2-3 часа перед пробуждением после ночного сна. Период дневного бодрствования малыша можно условно разделить на 2 периода: утренний, когда насосавшийся за ночь малыш редко прикладывается к груди, и вечер, когда прикладывания становятся очень частыми. В общей сложности может быть 6-8 дневных кормлений и 3-4 ночных.

Пищевое поведение.

Это возраст начала знакомства с пищей взрослых и введения педагогического прикорма. У малыша появляется активный пищевой интерес, который состоит в желании попробовать ту пищу, которую употребляют взрослые. Это знакомство происходит за столом, когда мать садится есть и берет малыша с собой. Пока мать ест, она может дать ребенку облизать ее ложку, смоченную супом, щами или чаем, попробовать крошку хлеба, каши или котлеты. Помимо таких микропроб, распространяющихся на все продукты, которые ест мать, ребенок за столом продолжает орудовать собственной ложкой и кружкой. Кроме этого в качестве педагогического прикорма ребенку можно дать помусолить сухарик, баранку, твердое яблоко, галетное печенье, куриную очищенную косточку, морковку, капустный лист с крупной твердой жилкой и т.д.

Пока еще ребенок не нуждается в прикормах, заменяющих грудные кормления и восполняющие энергозатраты организма - ему вполне хватает материнского молока. Он только знакомится с новой пищей, адаптируется к ней, это хорошо заметно, поскольку ребенок не стремиться наесться даже понравившимся продуктом. Поэтому проявление активного пищевого интереса не стоит расценивать как свидетельство неполноценности состава молока, или его нехватки. Просто у малыша возникла потребность познакомиться с новыми продуктами, которые употребляют в его семье, и адаптироваться к их употреблению. Пищевой интерес ребенка этого возраста можно определить как начало экскурсии по знакомству с пищевым рационом своей семьи.

Работа пищеварительной системы.

С появлением педагогического прикорма может измениться стул ребенка и частота его появления. Уходит в прошлое счастливое время, когда стул у ребенка появлялся 1 раз в 4-7 дней, теперь он может появляться ежедневно 1 раз в день. Возможно также появление стула 2-3 раза в день.

Взаимоотношения матери и ребенка во время грудного вскармливания.

Во время кормления малыш начинает упираться ручками в маму, будто отталкиваясь от нее, обеими руками мнет грудь и теребит что-нибудь на матери. Так проявляется постепенное усвоение ребенком того факта, что он и мать – это разные существа. Малыш начинает менять позу при кормлении по своему усмотрению. Когда мать собирается дать ему грудь, он открывает рот и довольно долго с широко открытым ртом ждет, когда мама, наконец, даст ему грудь.


Формирование пищевого поведения ребенка>>>

И это тоже вы читали ?
Piebarojums


_________________
Apathy is Boring
Не стоит пытаться, или делай, или не делай

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Skype

kivite offline kivite Сообщение Пн Окт 19, 2009 16:41 Ответить с цитатой




Сообщения: 41
Откуда: Rīga,Ķengarags

ja neprosila skapiravatj to 4to napisano u vas na saite ja prosila sovet imenno dlja moevo sinuljki.tam napisano prikorm s 6 mesjacev a moj na4il uzhe ku6atj prikorm s 4,5 mesjacev i 4to mne teperj evo nekarmitj do 6 mesjacev?Bred!


_________________

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

Riska offline Riska Сообщение Пн Окт 19, 2009 16:44 Ответить с цитатой



Модератор
Сообщения: 31866
Откуда: Торонто

просто не увеличивать Да-да
не перегружайте ферментую раз уже накормили как на 6, а то и больше


_________________
Apathy is Boring
Не стоит пытаться, или делай, или не делай

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Skype

Lapsa offline Lapsa Сообщение Пн Окт 19, 2009 16:48 Ответить с цитатой




Сообщения: 7664
Откуда: Саркандаугава

jums vai nu pilnībā jāmaina pieeja piebarojumam (jo tas ir PIEbarojums, nevis barošana, barošana ir ar krūti), vai nu jāmeklē padomi citā vietā.
te atbalsta PVO ieteikumus - tikai krūts pienu līdz 6 mēnešiem un tad lēnām piebarojumu, neaizvietojot ēdienreizes, bet papildinot tās.
jūsu gadījumā šajā forumā diez vai kāds varēs ko ieteikt.

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Skype

Lapsa offline Lapsa Сообщение Пн Окт 19, 2009 16:51 Ответить с цитатой




Сообщения: 7664
Откуда: Саркандаугава

kāda gada grāmata jums ir - interesanti, jep... un autorus ar' būtu labi zināt...

zīdīšana turpinās līdz nobeigumam pēc pieprasījuma.
pārējās ēdienreizes vajadzētu minimizēt... un noteikti nepalielināt.

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Skype

Noela offline Noela Сообщение Пн Окт 19, 2009 16:54 Ответить с цитатой




Сообщения: 487
Откуда: Riga, Imanta

Es īsti nesapratu kas ir domāts ar "ēdienreize" - tas ir laiks, kad dod biezeni, vai laiks, kad dod krūti, vai arī viss kopā? 5 krūts ēdienreizes 6 mēnešu vecumā - tas tā kā drusku par retu, ja baro pēc pieprasījuma. Ja baro pēc režīma - tad viss ir savādāk. Normāli (lai gan, kas ir normāli?)būtu dot krūti kādas 5-6 reizes pa dienu, kādas 3 reizes naktī, ja bērns, protams prasa. T.i. krūts pēc pieprasījuma, biezenīši - nu tie tad pēc režīma.
Galvenais ir atcerēties, ka tie biezenīši šajā vecumā netiek doti lai bērnu pabarotu - nē! Tie ir lai bērns pagaršotu un viņa zarnu trakts iemācītos to visu apstrādāt. Nevis tāpēc, ka tas bērns kaut ko no tā visa iegūs tīri uzturvērtības ziņā - lielākā daļa tāpat "iznāk ārā" neizmainīta. Tapēc es vēl ieteiktu palasīt par pedagoģisko piebarojumu, tas bērnam varētu būt krietni interesantāk Улыбка


_________________


в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Skype

kivite offline kivite Сообщение Пн Окт 19, 2009 16:59 Ответить с цитатой




Сообщения: 41
Откуда: Rīga,Ķengarags

baroju ar krūti visu laiku kā prasa bet biezenīti dodu 3 reizes dienā tas ir brokastīs-pups,tad biezenis 3-4 karotes un atkal pups un tāpat pusdienās un vakariņās.


_________________

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

kivite offline kivite Сообщение Пн Окт 19, 2009 17:03 Ответить с цитатой




Сообщения: 41
Откуда: Rīga,Ķengarags

tak es viņam un nedodu piebarojumu lai pabarot bet tieši kā jūs un sakāt lai izmēgināt visādas garšas. vienmēr pups ir kā pamatēdiens.


_________________

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

kivite offline kivite Сообщение Пн Окт 19, 2009 17:07 Ответить с цитатой




Сообщения: 41
Откуда: Rīga,Ķengarags

grāmata man ir angļu ,tur nav tieši teiks ka jābūt 5 ēdienreizēm vnk tabulā ir 5 ēdienreizes un tad vēlāk 4.
es tikai gribu zināt vai man vajadzētu ieviest kādu režīmu?
vai ar laiku ir jāsamazina ēdienreižu skaits?un kā to dara?


_________________

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

Noela offline Noela Сообщение Пн Окт 19, 2009 17:09 Ответить с цитатой




Сообщения: 487
Откуда: Riga, Imanta

Bet tad jau tik turpini, baro pēc pieprasījuma, tikai biezeņu daudzumu palielināt nevajadzētu. Drīzāk, biezenīšu vietā, ņem mazo sev līdzi pie galda brokastīs, pusdienās, launagā un vakariņās, un dod viņam gabaliņus no sava šķīvja - būs vieglāk Tev (nav speciāli biezeņi jāgādā) un interesantāk bērnam Улыбка
Nekādus režīmus ieviest nav vajadzības Улыбка


_________________


в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Skype

Lapsa offline Lapsa Сообщение Пн Окт 19, 2009 17:33 Ответить с цитатой




Сообщения: 7664
Откуда: Саркандаугава

Noela super-pareizi raksta visu!!! Ok
Nāc pie mums uz piebarojuma lekciju - izrunāsim visus jautājumus!

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Skype

kivite offline kivite Сообщение Пн Окт 19, 2009 18:22 Ответить с цитатой




Сообщения: 41
Откуда: Rīga,Ķengarags

kā dot no sava šķīvja? gan kartupeļus gan mērces utt? В шоке
tad es nepalielināšu biezenīšu daudzumu līdz 7 mēnešiem un tad jau došu biezenīti 4 reizes jā? Улыбка


_________________

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

Lapsa offline Lapsa Сообщение Пн Окт 19, 2009 18:50 Ответить с цитатой




Сообщения: 7664
Откуда: Саркандаугава

kivite :
kā dot no sava šķīvja? gan kartupeļus gan mērces utt? В шоке
tad es nepalielināšu biezenīšu daudzumu līdz 7 mēnešiem un tad jau došu biezenīti 4 reizes jā? Улыбка


mamma pati izlemj, ko dot no sava šķīvja - sākumā kartupeļu gabaliņus, tad arī salātus, mērci, gaļu - nevis biezenīšu, bet gabaliņu veidā.

KKM klubā 3.novembrī ir plānota lekcija par piebarojumu. piebiedrojieties.

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Skype

kivite offline kivite Сообщение Пн Окт 19, 2009 19:37 Ответить с цитатой




Сообщения: 41
Откуда: Rīga,Ķengarags

uz lekciju netikšu.Печально 6 mēnešos sākt dot kartupeļus un mērces ar piedevām gabaliņu veidā? В шоке viņš tak nenorīs Подозрительно un vaitad drīkst dot visādas piedevas sāli cukuru utt? es parasti sataisu biezenīti un mēs abi ēdam kopā.


_________________

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

yina offline yina Креатив мама
Креатив мама Сообщение Пн Окт 19, 2009 19:56 Ответить с цитатой




Сообщения: 2462
Откуда: Riga

kivite :
ja neprosila skapiravatj to 4to napisano u vas na saite ja prosila sovet imenno dlja moevo sinuljki.tam napisano prikorm s 6 mesjacev a moj na4il uzhe ku6atj prikorm s 4,5 mesjacev i 4to mne teperj evo nekarmitj do 6 mesjacev?Bred!


tur ir rakstits,ka jusu gramata ir musu vecaku padomi, barot 5 reizes te ir murgs Смешно ja palasit, tadas gramatas no 2 menesiem naktis nebaro vispar Заклеил рот
mes daram ta, pilnigi vienalga kad jus sakat, dodiet pupu pec pieprasijuma, bet piebarojums nav ediens tagad, tas ir tadam nolukam lai iepazistinatu mazuli ar pieauguso edienu! Внимание! ediens ir mates piens, kaut vai katru stundu.
jusu delinam es nebaztu biezenus pec rezima, barotu ar kruti+ piebarojunms, ja mazulis velas un cik velas. +kad pati edat.
mes ta ari darat(neskaitot ka apstaklu del edam ari maisijumu) . piens+ maisijums+ pieauguso ediens pec pieprasijuma kaut 10 reizes pa 1 karotei+ piebarojumam klat paedam pupu lai labak parstradat Улыбка
ja saubaties, tiesam pasauciet konsultantu uz majam
P.S. sadas gramatas laikam ir veidotas, lai gada vecuma berns ed tikai edienu un 3 reizes diena. tada shema ir ari maksligam edienam, tiesi tapat, bet kruts barosana atskiras no sadas shemas.meitenes pareizi saka, ka piena klus mazak, ja barosiet retak un vairak biezenisu.
par pedagogisko piebarojumu-ne, neaizrisies. gabalini tacu mazi, pietam berns macas sakoslat pat bez zobu Внимание!
lekcija kluba ir loti noderiga! Цветок

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

kivite offline kivite Сообщение Пн Окт 19, 2009 20:35 Ответить с цитатой




Сообщения: 41
Откуда: Rīga,Ķengarags

Mums tagad tā un ir-nav režīma kad prasa dodu pupu bet vēl plus dodu biezenīti 3 reizes dienā,cik pats vēlas bet tas ir apmēram 3-4 tējkarotes.
Tagad visu sapratu došu viņam 3 reizes dienā vai biezenīti vai to ko pati ēdu un plus rokās cietu ābola šķēli vai burkānu. 7 mēnešos sāksim dot jau 4 reizes dienā biezenīti. Pups-biezenītis un atkal pups.
tātad visu daru pareizi Улыбка Paldies meitenes!


_________________

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

Noela offline Noela Сообщение Пн Окт 19, 2009 21:46 Ответить с цитатой




Сообщения: 487
Откуда: Riga, Imanta

kivite, palasi KKMa rakstus par pedagoģisko piebarojumu, ja kas nav skaidrs - jautā Улыбка Šāds piebarojuma veids ir labsk kaut vai ar to, ka nekad bernam nav ar karoti lidmašīna jātēlo Улыбка Bērns nezaudē interesi par ēdienu Улыбка


_________________


в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Skype

macabra offline macabra Креатив мама
Креатив мама Сообщение Пн Окт 19, 2009 21:58 Ответить с цитатой




Сообщения: 4321
Откуда: Рига, Пурвциемс

3-4 karotes ar biezeni 6 mēnešu vecumā ir daudz, īstenībā. Es ieteiktu minimizēt piebarojumu un biežāk dot krūti, iespejāms, ka bērns mostas naktī vairāk,jo grib kompensēt nesaņemto pa dienu. Tas nebūt nenozīmē, ka viņam trūkst piena, nē.
Un jā, no sava šķīvja dodam arī gaļu, var arī kādu mērci, vnk iedodiet aplaizīt karoti, viņam pietiks.


_________________

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

kivite offline kivite Сообщение Вт Окт 20, 2009 08:16 Ответить с цитатой




Сообщения: 41
Откуда: Rīga,Ķengarags

Tad varbūt man tagad visu sākt no jauna?dot pa 1 karotītei biezenīša tad pēc 2 nedēļām vēl vairāk utt? A vai līdz 6 mēnešiem nebarot ar biezenīšiem vispār? un tad sākt pa drusciņai? šeit saitā varbūt ir kāda tabula pēc kuras varētu sekot kā ieviest piebarojumu?Hmm varbūt tiešām mostas no tā ka es sabaroju ar burkānu biezeni kaut arī viņam vajag ko citu no piena.viņam kaka ir kā kotlete pielipusi pie dupša,diezgan bieza,tas nozīmē ka ir aizcietējums?
ak vai es tā gribu lai mazajam būtu labi bet laikam visu tikai sabojāju Печально


_________________

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

Kryska offline Kryska Консультант по грудному вскармливанию
Консультант по грудному вскармливанию Сообщение Вт Окт 20, 2009 08:36 Ответить с цитатой




Сообщения: 4752
Откуда: Dreiliņi

un kapec negribat pedagogisko piebarojumu pameginat?
man liekas, tas ir visvienkarsakais variants - vispar atmest biezenisus, dot pupu pec pieprasijuma (tik daudz cik grib) un tad kad edat pati dot ari savu edienu.
ta kungim nebus tik liela slodze.


_________________
Агата (03.04.2006)

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail

kivite offline kivite Сообщение Вт Окт 20, 2009 11:38 Ответить с цитатой




Сообщения: 41
Откуда: Rīga,Ķengarags

un cik ilgi viņu tā barot tikai dot mēgināt ēdienu ko es ēdu? kurā vecumā būtu jau jādot viņam biezenīši nevis garšas bet pabarošanas nolūkā? cik es zinu 6 mēnešos mazulim trūkst mātes pienā dzelzs un citu vitamīnu tādēļ pēc iespējas ātrāk bērna uzturā jāievieš gaļa,sākumā biezenīši tad gaļa.


_________________

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

Kryska offline Kryska Консультант по грудному вскармливанию
Консультант по грудному вскармливанию Сообщение Вт Окт 20, 2009 12:42 Ответить с цитатой




Сообщения: 4752
Откуда: Dreiliņi

kivite :
cik es zinu 6 mēnešos mazulim trūkst mātes pienā dzelzs un citu vitamīnu tādēļ pēc iespējas ātrāk bērna uzturā jāievieš gaļa,sākumā biezenīši tad gaļa.



no kurienes tada informacija?
pec PVO datiem lidz gadam bernam mates piena neka netrukst.
manuprat, jums tomer ir jaizskiras - ja jus gribat barot ar biezeniesiem - ta viena lieta, un tad piebarojuma daudzumu labak saskanot ar savu gimenest arstu. Kruts tad jebkura gadijuma jadod cik vien biezi berns prasa. Ja tomer gribat tikt vala no biezeniem un meginat pedagogistko piebarojumu, tad jasak ar mikrodozem un pakapeniski ediena daudzumu palielinat. Pareja laika - kruts bez ierobezojumiem. Parasti 8-9-10 menesu vecuma berns var mierigi apest ieverojamu porciju, it ipasi kad mamma nav majas.


_________________
Агата (03.04.2006)

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail

kivite offline kivite Сообщение Вт Окт 20, 2009 13:59 Ответить с цитатой




Сообщения: 41
Откуда: Rīga,Ķengarags

labi gan jau tikšu galā. Paldies visām māmiņām


_________________

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение


Начать новую тему Ответить на тему
 


 
Предыдущая тема ::  Следующая тема
Показать сообщения:   


Рига, Латвия
СБ, 27/04
день

облачно

/images/weather/d_2_10_0_0.jpg
14°..16°

Ветер Ю, 4-6 м/сек
Атм. давл. 762..764 мм рт.ст.
СБ, 27/04
вечер

малооблачно

/images/weather/n_1_10_0_0.jpg
12°..14°

Ветер ЮВ, 1-3 м/сек
Атм. давл. 763..765 мм рт.ст.
ВС, 28/04
ночь

ясно

/images/weather/n_0_10_0_0.jpg
7°..9°

Ветер ЮВ, 1-3 м/сек
Атм. давл. 765..767 мм рт.ст.
ВС, 28/04
утро

ясно

/images/weather/d_0_10_0_0.jpg
10°..12°

Ветер ЮВ, 2-4 м/сек
Атм. давл. 766..768 мм рт.ст.

Предоставлено Gismeteo.Ru

Сейчас на сайте: 1 гостей и 1 пользователей.
Если у Вас есть вопросы общего характера, деловые предложения или пожелания, напишите нам письмо
© ККМ Клуб 2006 — 2022