Главная  |  Форум  |  Статьи  |  Блоги  |  Галереи  |  Консультации по ГВ  |  Расписание занятий
по-русски   latviski
суббота, 27 апреля

Фотозал

Занятия и экскурсии



Фотозал

Фотозал

Креатив Лавка

Купи-продай

ПоискПоиск    ГруппыГруппы    ПрофильПрофиль



Начать новую тему Ответить на тему

Asnate offline Asnate Сообщение Вт Июн 24, 2008 06:01 Ответить с цитатой




Сообщения: 20
Откуда: Lielvarde

Lūdzu palīdziet ar padomu, ja kādai gadījies ar ko tādu sastapties!
Vienai krūtij, tikai labajai pēc rīta barošanas parādās jokainas sāpes, it kā iekšpusē durstītu ar adatiņām, sajūta tāda, ka gribās kasīt krūti, pie tam ir ļoti jūtīgs krūtsgals. Vēl , kad maziņā saņem krūti un zīž, tad velkošas sajūtas rodās no paša krūtsgala līdz padusei, it kā saiti stieptu. Varbūt par ilgu dodu zīst, varbūt nepareizi satver krūti, jo viņa man ar sūkšanu satver krūtsgalu- iesūc mutē.
Nu jau divas nedēļas mokos, biju pie sava ginekologa, bet viņa nemācēja neko teikt Печально

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

oksano4ka offline oksano4ka Сообщение Вт Июн 24, 2008 08:07 Ответить с цитатой




Сообщения: 893
Откуда: Daugavpils

Tā durstošā sajūta var būt pieniņa pieplūdums, kuru mazulīte nav sagaidījusi pie krūts.
Iespējams arī ka nepareizi satver krūti, bet to būtu jāskatās klātienē. Kur jūs dzīvojāt, iespējams kāda no konsultantēm varētu jums palīdzēt. Saraksts ir pašā pirmā lappusē.
Bet kamēr apskatāties šeit: http://www.kkm.lv/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=76
http://users.iptelecom.net.ua/~vylkas/flash/baby12b_content.html
http://www.breastfeedingmadesimple.com/BFM01.swf


_________________

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Skype

Cannelle offline Cannelle Сообщение Вт Июн 24, 2008 15:20 Ответить с цитатой




Сообщения: 3236

Domāju, ka problēma pilnīgi noteikti nav no tā, ka ilgi dodat zīst krūti, bet, kā jau teica oksano4ka, np nepareiza krūts satvēriena. Jāpamēģinā paeksperimentēt ar pozām. Piekrītu arī, ka durstošā sajūta visdrīzāk liecina par piena pieplūdumu, tas ir normāli, ar laiku tas pāriet. šeit var apskatīt pozas (teksts krievu valodā):
http://www.kkm.lv/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=18

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

Asnate offline Asnate Сообщение Ср Июн 25, 2008 11:33 Ответить с цитатой




Сообщения: 20
Откуда: Lielvarde

Jā, paldies. Paskatījos kā to pareizi dara, man jau likās, ka nepareizi satver krūti vai piens plūst, bet viņa man neatver tik platu mutīti, tāpēc laikam darām abas ko nepareizi. Dzīvojam Lielvārdē. Es jau paskatīju, ka tuvākais konsultants ir Salaspilī, vai varu aicināt atbraukt? Vai arī kā savādāk?
Vēl gribu jautāt: pa dienu meitiņa nemaz neatlaiž mani, visu laiku grib būt pie krūts, vai tas nozīmē, ka par maz piena? Jo jau otrajā dienā sāku nedaudz piebarot ar maisījumu, tagad meitiņai 29. jūnijā paliek 2 mēn. un jau ceturto dienu ēdam TIKAI krūti. Vēlreiz mīļš paldies! Смешно

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

Cannelle offline Cannelle Сообщение Ср Июн 25, 2008 16:41 Ответить с цитатой




Сообщения: 3236

Asnate :
Jā, paldies. Paskatījos kā to pareizi dara, man jau likās, ka nepareizi satver krūti vai piens plūst, bet viņa man neatver tik platu mutīti, tāpēc laikam darām abas ko nepareizi. Dzīvojam Lielvārdē. Es jau paskatīju, ka tuvākais konsultants ir Salaspilī, vai varu aicināt atbraukt? Vai arī kā savādāk?
Vēl gribu jautāt: pa dienu meitiņa nemaz neatlaiž mani, visu laiku grib būt pie krūts, vai tas nozīmē, ka par maz piena? Jo jau otrajā dienā sāku nedaudz piebarot ar maisījumu, tagad meitiņai 29. jūnijā paliek 2 mēn. un jau ceturto dienu ēdam TIKAI krūti. Vēlreiz mīļš paldies! Смешно


Varbūt mēģiniet sazvanīt to konsultanti, vai viņa varēs atbraukt. Bet ceļa izdevumi, es domāju, gan viņai būs jāapmaksā.
Tas, ka jūsu vecumā bērns ilgi atrodas pie krūts, ir normāli. Bet jāievēro arī krūts barošanas dežūras.
Kas ir ``dežūras`` (atbilde nokopēta no citas tēmas)
Ēšanas režīmam jābūt sekojošam: šajā vecumā (apmēram līdz 5 mēnešu vecumam) divas krūtis vienā ēdienreizē nedrīkst dot, jo katrai krūtij ``jadēžūrē`` pusotru stundu, un tikai pēc 1,5 stundas dodam otro. Jo sākumā (pirmās 10-15 minūtes) bērniņš izzīš tā saukto ``priekšējo pienu``, kas ir kā ūdentiņš bērnam padzerties, arī pēc krāsas viņš ir dzidrāks, bet ja jūs turpiniet dot to pašu krūti arī līdz tās pusotras stundas beigām, bērns tiek arī pie ``aizmugurējā`` pieniņa, kas jau ir treknāks un paredzēts kā ēdiens. Tāpēc jūsu situācijā var būt, ka bērniņš dabū no abām krūtīm tikai to priekšējo, liesāko pieniņu padzerties, un līdz treknākajam netiek klāt, varbūt tieši tāpēc ir sajūta, ka bērns visu laiku ir izsalcis.
Jūs pati varat veikt eksperimentu - pamēģiniet izspiest piena lāsīti ēdiena sākuma, un pēc tam piena lāsīti, kad bērns jau būs paēdis - pēdējais piens izskatīsies spligti balts, salīdzinot ar dzidro priekšējo pienu. Tāpēc jārīkojās tā - kad bērns ir paēdis un ja vēl nav pagājusi pusotra stunda, dodat to pašu krūti. Pēc pusotras stundas maināt pret otru.
Nepārtraukta zīšana var būt arī stresa rezultāts, ja piemēram, bija smagas dzemdības, vai tagad pie jums nāk daudz apmeklētāji (radinieki, draugi utt.), vai pastaigas ārā (tās var izslēgt uz dažām dienām - nedēļu), vannošana.

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

Inese offline Inese Сообщение Ср Июн 25, 2008 16:52 Ответить с цитатой




Сообщения: 331
Откуда: Саласпилс

Asnate, es pati esmu no Salaspils, bet reizi nedeļā braucu uz Lielvārdi.
Varu iebraukt pie jums. Ja ir vēl vajadzība, rakstiet LS.


_________________

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

Asnate offline Asnate Сообщение Чт Июн 26, 2008 10:56 Ответить с цитатой




Сообщения: 20
Откуда: Lielvarde

Inese :
Asnate, es pati esmu no Salaspils, bet reizi nedeļā braucu uz Lielvārdi.
Varu iebraukt pie jums. Ja ir vēl vajadzība, rakstiet LS.



Inese, es ļoti labrāt satiktos ar jums klātienē. dodiet ziņu, kad braucat.

в начало Посмотреть профиль Отправить личное сообщение


Начать новую тему Ответить на тему
 


 
Предыдущая тема ::  Следующая тема
Показать сообщения:   


Рига, Латвия
СБ, 27/04
вечер

малооблачно

/images/weather/n_1_10_0_0.jpg
12°..14°

Ветер ЮВ, 1-3 м/сек
Атм. давл. 763..765 мм рт.ст.
ВС, 28/04
ночь

ясно

/images/weather/n_0_10_0_0.jpg
7°..9°

Ветер ЮВ, 1-3 м/сек
Атм. давл. 765..767 мм рт.ст.
ВС, 28/04
утро

ясно

/images/weather/d_0_10_0_0.jpg
10°..12°

Ветер ЮВ, 2-4 м/сек
Атм. давл. 766..768 мм рт.ст.
ВС, 28/04
день

ясно

/images/weather/d_0_10_0_0.jpg
18°..20°

Ветер Ю, 2-4 м/сек
Атм. давл. 766..768 мм рт.ст.

Предоставлено Gismeteo.Ru

Сейчас на сайте: 1 гостей и 3 пользователей.
Если у Вас есть вопросы общего характера, деловые предложения или пожелания, напишите нам письмо
© ККМ Клуб 2006 — 2022